Głos
Jest mi zbyt trudno spojrzeć w swoje oczy. Kim ja jestem?
Kto odpowie mi na to pytanie? Chyba nikt nie podejmie się tego wyzwania.
Słyszę wiele głosów, ale który prawdziwy? To są przecież dwa światy.
Jeden głos mówi, że jestem kimś. Przy moim imieniu używają słowa ,,inteligentny".
Czy to prawda? Przecież ja jestem tylko analfabetą.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego tak mówicie. Wiele razy nazywałem siebie tępakiem.
Drugi głos mówi, że jestem nikim. Przy moim imieniu używają słowa ,,debil".
Ono chyba bardziej do mnie pasuje. Nie potrafię zrozumieć prawdziwej prawdy.
Dla mnie fikcja jest światem. Wiele razy powtarzałem sobie, że nim jestem.
Ale jaka jest prawda? Ja już nie wiem kim jestem.
Moje imię jest moje czy to tylko złudzenie? A co gdy się okaże, że jestem nikim?
Może jednak jestem antonimem zera? Teraz nie widzę odpowiedzi.
Komentarze (22)
Dawid no!!! Jaki debil, jaki? Weź!
Nie ma przekazu...
U dawida często nie ma przekazu...
elenawest i tu masz rację. (to nie ma na celu obrażać autora)
Routa wiem. Dawid po prostu pisze co mu w duszy gra ;-)
elenawest ale przynajmniej wyraża uczucia, czego część osób nie potrafi
Routa a to oczywiste :-) to jest piękne :-D
elenawest tutaj tobie przyznaję rację.
Routa miło mi ;-)
elenawest A tak w ogóle co Cię skłoniło do pisania? I od jak dawna piszesz? (jeśli można wiedzieć)
Wreszcie ktoś rzeczowy na opowi! Ktoś z kim można się dogadać! :D
Routa powiem ci, że nie pamiętam co było moim pierwszym impulsem, by pisać, bo swoje pierwsze opowiadanie stworzyłam mniej więcej w wieku 13 lat. Żeby wrzucać teksty do neta to zasługa mojego byłego chłopaka. Pierwszy tekst dałam tu w 2014, chwilę byłam i powróciłam dopiero w sierpniu 2015
elenawest ja zacząłem pisać z nudów i kilka osób mnie w to pchnęło, a sam zacząłem pisać jakiś rok temu ale dopiero teraz wrzuciłem coś do neta. Reszta opowiadań gdzieś się zagubiła.
Routa no rozumiem :-) ja pewnie też bym nic nie wrzucała, gdyby nie to że też się nudziłam w domu i chłopak mnie namówił. Akurat w tej kwestii mogę być mu wdzięczna,...
elenawest niektóre osoby potrafią zdziałać cuda.
Routa to akurat był jego jednorazowy wyskok
elenawest czemu?
Routa jeśli chcesz pogadać, to na fb mamy stronę autorzy z opowi.pl
Bo tutaj robimy spam dawidowi
elenawest już dołączam tylko czekam na zaakceptowanie, i kolejny raz masz rację.
elenawest jakbyś mogła rozpocząć jakiś temat.
Routa to napisz mi wiadomość na fb. Dagmara Brożek-tak mnie znajdziesz w członkach tej grupy ;-)
elenawest chyba trafiłem
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania