Poprzednie części: Głos
Głos, którego szukam
Wciąż milkną nowe głosy
Jak zapałek płomienie
Paląc małe marzenie.
Mam tylko jedno wspomnienie głosu
Który wciąż nie chce zamilknąć
Rozrywając na nowo zabliźnione serce.
Pośród wiecznej ciszy
Samotnie z nadzieją błądzę
Szukając wymarzonego przez serce głosu.
Komentarze (15)
Czasami szukamy daleko, a to czego najbardziej chcemy mamy tuż obok siebie.
5
Jest w tych słowach wiele prawdy
Daje 5, wiersz mi sie podoba :)
Mi się podoba twój nick ;)
Tina ładnie skomentowała, podpisuję się, 5 :)
Ktoś tu chyba nie może spać
Mówisz o sobie czy o mnie? :)))
O tobie :) powody mojego braku snu akurat znam
Ja odsypiałam sylwestrowe balety do południa i po południu, i teraz baluję dalej :)
Wolne masz?! Pozazdrościć
A ja... no nie wiem, forma tego wiersza do mnie nie przemawia. A jeśli tak szukasz, to na moment przestań szukać i po prostu się rozejrzyj. Czasem gdy skupiamy się za bardzo na celu, nie zauważamy, że cel may tak blisko... Teraz sobie uświadomiłam, że Tina powiedziała coś podobnego. No więc podpisuję się pod jej słowami :)
Nie jestem dziś w dobrej formie. Może to dlatego
Tak, mam jeszcze cały tydzień wolny :) Od przyszłego dopiero wracam do pracy, ale mówiąc szczerze wciąż coś robię i jak zawsze na wszystko brakuje mi dnia i tutaj dopiero zaglądam nocą, ale tak chyba lubię najbardziej, kiedy już wszyscy śpią :) Pozdrawiam :)
Nocne wyznanie. Karola ja ciebie chyba zapamiętam na dlugo. Czytasz moje pracy chyba od samego początku ;)
Bardzo ładne. Szukamy głosów, których nie ma. 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania