!
03.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 637 razyData dodania: 19.02.2017
Średnia ocena: 4.2 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić38
Nieźle, nawet lepiej niż poprzednio. 5
bardzo dziękuję.
Cała prawda o świecie, gdzie NIE MA segregacji. Niestety, mój telefon z piątki zrobił trójkę, często płata mi takie figle. Nie mniej - piątka :))
była, i zawsze będzie. nieważne piątka czy trójka, ważniejszy dla mnie jest pozostawiony uśmiech, jest cenniejszy od dziesięciu piątek :)
Piątka, lecz mogłoby być dłuższe.
nie, bo to drabble = 100 słów
a poebało mi sie XD, sorki
przepraszam. postaram się z całych sił :)
Proste, jak i prawda prosta. 5
W niewielu słowach, zawarta smutna prawda o życiu. 5
Jednym słowem esencja, nic dodać, nic ująć : ) 5
bardzo dziękuję za cenne komentarze. najcenniejsze.
Ja tak raczej mam 5)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (14)
Nieźle, nawet lepiej niż poprzednio. 5
bardzo dziękuję.
Cała prawda o świecie, gdzie NIE MA segregacji. Niestety, mój telefon z piątki zrobił trójkę, często płata mi takie figle. Nie mniej - piątka :))
była, i zawsze będzie. nieważne piątka czy trójka, ważniejszy dla mnie jest pozostawiony uśmiech, jest cenniejszy od dziesięciu piątek :)
Piątka, lecz mogłoby być dłuższe.
nie, bo to drabble = 100 słów
a poebało mi sie XD, sorki
przepraszam. postaram się z całych sił :)
przepraszam. postaram się z całych sił :)
Proste, jak i prawda prosta. 5
W niewielu słowach, zawarta smutna prawda o życiu. 5
Jednym słowem esencja, nic dodać, nic ująć : ) 5
bardzo dziękuję za cenne komentarze. najcenniejsze.
Ja tak raczej mam 5)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania