03.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • fanthomas 19.02.2017

    Nieźle, nawet lepiej niż poprzednio. 5

  • Anonim 19.02.2017

    bardzo dziękuję.

  • Adam T 19.02.2017

    Cała prawda o świecie, gdzie NIE MA segregacji. Niestety, mój telefon z piątki zrobił trójkę, często płata mi takie figle. Nie mniej - piątka :))

  • Anonim 19.02.2017

    była, i zawsze będzie. nieważne piątka czy trójka, ważniejszy dla mnie jest pozostawiony uśmiech, jest cenniejszy od dziesięciu piątek :)

  • zuyy 19.02.2017

    Piątka, lecz mogłoby być dłuższe.

  • Nuncjusz 19.02.2017

    nie, bo to drabble = 100 słów

  • Nuncjusz 19.02.2017

    a poebało mi sie XD, sorki

  • Anonim 19.02.2017

    przepraszam. postaram się z całych sił :)

  • Anonim 19.02.2017

    przepraszam. postaram się z całych sił :)

  • Pan Buczybór 19.02.2017

    Proste, jak i prawda prosta. 5

  • mentalista 19.02.2017

    W niewielu słowach, zawarta smutna prawda o życiu. 5

  • Angela 19.02.2017

    Jednym słowem esencja, nic dodać, nic ująć : ) 5

  • Anonim 19.02.2017

    bardzo dziękuję za cenne komentarze. najcenniejsze.

  • maga 22.02.2017

    Ja tak raczej mam 5)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania