gęby, sito i koryto
gębę wam zrobili
a wy żyjecie z nią
dumni z faktu, że cudza
chwalicie się mordami
na portalach randkowych
wyuczonymi regułkami
chcecie laury zdobywać
sztuka wasza - płaska, jak blacha
język elokwentny
jak świnia w roju
ubrani modnie wyglądacie
jakby was Witkiewicz opisywał
forma formie nierówna
bo co innego
gdy dupę z siebie dajecie robić
a moglibyście to gówno przez sito przesypać
dwukrotnie najlepiej
ażeby z tego gówna kwintesencja została
a ten wywar gówniany jeszcze raz
dla pewności sitem potraktować
tak aby nawet muchy nie kusiło
sami róbcie selekcje
tego co wam do głowy wpajają
w innym razie to was
natura selekcjonować będzie
i gwarantuje
że zostanie z was
wywar bardziej gówniany
niż to, z czego wyszliście
Komentarze (13)
słownictwo dosadne, treść zresztą też... No ogólnie może być, a nawet może dobre
dzięki za dużo się Witkacego naczytałam
Kolejny grafomański obsceniczny debil.
Język polski znany z bogatego słownictwa ale co z tego, gdy rodziciele mieli ledwo instrument, bez instrukcji obsługi produktu. Na desce klozetowej cie poczyęto czy może przypadkiem na niej powito
pan to musi mieć smutne życie
próżnia
na pewno lepsze niż w teoim szambie ale o tym się nie dowiesz bo tam gdzie jesteś tam się przekręcisz. I nie musiałeś takiego mieć.
Co ja muszę tobie przymule pozostaje chamsko pogdybać.
Ty dajesz świadectwo egzystowania
ireneo a pan świadectwo człowieka któremu żona nie daje
próżnia
To i żonę masz z rynsztona, pewnie dzieci wdtąpią do PISu z referencjami usatysfakcjonowanego wikarego.
Riposty masz prostackie więc jak język.
ireneo riposty prostackie bo i rozmówca prostacki, a z takimi inaczej się nie da. Mam ci cepie zawszany tłumaczyć że obraz gówna w tym tekście to tylko stylizacja? Te pierdolenie o polityce idealnie obrazuje całe znaczenie mojego tekstu, z gówna wyszedłeś i w gówno się obrócisz pozdro
ireneo znowu wszczyna awantury, o co mu chodzi, bo naprawdę nie wiem🤦♀️
ja już postawiłam diagnozę - żona mu nie daję, serio, człowiek bez seksu zaczyna wariować
To niech sobie włączy red tuba czy inną stronkę, napatrzy się i da wszystkim spokój.
To teraz największy opowijski zakapior.
Aisak każdego tak gnębi?
Wielu.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania