GRZESZNICA
STOI W METRZE NA PÓŁPIĘTRZE
W RĘKU TRZYMA HAK
DZWONI DZWONEK ONA UCIEKA
W METRZE JEST NIEZŁA BEKA
TRZYMA HAK MA WIELE WAD
NOSI BLUZE MA 100LAT
DZIEKUJE❤
STOI W METRZE NA PÓŁPIĘTRZE
W RĘKU TRZYMA HAK
DZWONI DZWONEK ONA UCIEKA
W METRZE JEST NIEZŁA BEKA
TRZYMA HAK MA WIELE WAD
NOSI BLUZE MA 100LAT
DZIEKUJE❤
Komentarze (4)
CAPS LOCKA ZAPOMNIAŁAŚ WYŁĄCZYĆ ;D
Generalnie 2,5/5
Nie zapomniałam❤
Ok ❤
Rymowany bełkot dużymi literami. Rozpacz : (
Angela świetnie to ujęła. Rozpacz. 1
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania