Ptaki śpiewają
W kolorowych sweterkach
Nie za ciepło im?
Haiku #3 (w)Autor: OkropnyCzytano 561 razyData dodania: 12.03.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić45
No, jak przeszło główną, to niech chociaż na belce będzie. Całkiem ciekawy trening, wcześniej o haiku chyba nie słyszałam. Za to teraz poczytałam trochę, no i wpasowuje się. Dałam piątki.
dzięki :)
Kusi wypisać ulubiony moment :)
Ostatnio sobie o tym przypomniałam i po prostu musiałam napisać, że to haiku jest niezmiernie urocze :3
Dzięki :)
Krótki tekst - krótki komentarz. 5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (6)
No, jak przeszło główną, to niech chociaż na belce będzie.
Całkiem ciekawy trening, wcześniej o haiku chyba nie słyszałam. Za to teraz poczytałam trochę, no i wpasowuje się. Dałam piątki.
dzięki :)
Kusi wypisać ulubiony moment :)
Ostatnio sobie o tym przypomniałam i po prostu musiałam napisać, że to haiku jest niezmiernie urocze :3
Dzięki :)
Krótki tekst - krótki komentarz. 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania