.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

 • Canulas 10.01.2018
  Z prawdziwą przyjemnością i całkowicie szczerze oznajmia, że tekst jest zajebisty i napisany przy użyciu cudownego flow.
  Doceniam warsztat. Doceniam grę słów.
  Doceniam fabularia.
  Chcę więcej.
  5+ luźnym kciukiem.
 • rubio 10.01.2018
  podziękował, lekko pąsowiejąc ;)
  Z 'więcej' może być problem, bo ja raczej poetyzuję, ale jak nie mam tej tak zwanej weny, to i tego typu rzeczy powstają, żeby 'coś tam se pisać'; przy czym z flow bywa różnie, raz się takie włączy, raz inne, ja nad tym nie panuję ;D Ale pewnie coś podobnego jeszcze wrzucę parę razy.
  Btw, fabularia to są niestety raczej fabularyzowane dokumentaria. Tak że tego, to ja bym raczej nie doceniał. ;] No ale no, to zupełnie inna sprawa.
 • Ritha 06.06.2018
  Dzien dobry!
  Tak szperam, szperam, celuje w proze i bach! Wycelowałam w perłę...
  Atemcyjnie podziele komentarz, bo Opowi nie docenia kulegi.
 • Ritha 06.06.2018
  Atencyjnie*

  A teraz wspaniale, jedno, tylko jedno maciupkie zdanie:

  "Zdziwił się chłop, że ktoś go zobaczył, przez chwilę się kokieteryjnie poopierał, podczas tej samej chwili się go przekonywało, że panie nie pierdol pan chodź pan, i się w końcu poszło na tę ławkę odpowiednio przed czujnymi oczyma mężnych stróżów prawa i publicznego porządku ukrytą, w międzyczasie zahaczając o sklep monopolowy i rugując z siebie niesmak wynikający z faktu, że na namawianie jakiejś w dostatecznym stopniu interesującej kobiety na chwilę rozmowy połączonej z zalecanym w takich sytuacjach spożywaniem jakichś płynów nie poświęciłoby się więcej niż parunastu sekund, a tu, na jakiegoś żula, zużyto aż, szacunkowo, trzydzieści, się samousprawiedliwiło tym, że w pierwszym przypadku nagabywanie byłoby przeszyte nadzieją na wspólne zbudowanie czegoś monumentalnego, a w drugim, tym, który obecnie miał miejsce, nie chodziło o żadne osobiste nieziszczalne mrzonki, a o czyste zainteresowanie drugim człowiekiem, co chyba dobre jest, więc się samorozgrzeszyło i akurat dotarło na wspomnianą ławeczkę"

  Cudne. Caly tekst cudny.
 • rubio 06.06.2018
  Ritha O, jakie sympatyczne zaskoczenie, dzień dobry.
  Maciupkie, owszem; ostatnio znów mi się wróciło do pisania próz, więc pewnie jakieś zawierające podobne zdania pozamieszczam niebawem.
  dzięki :)
  PS. Zostań sławną pisarką, bo masz ku temu predyspozycje. A jak już zostaniesz, to mnie wypromuj, bo ja nie umiem. ;D
 • Ritha 06.06.2018
  rubio haha, jasne, jasne, ze mnie tez slaby marketingowiec, oszolomstwo jedynie, cykliczne adhd, szanse zostania pisarka marne, gdyz dobrze mi jest jak jest ;)
 • rubio 06.06.2018
  Ritha " dobrze mi jest jak jest" - no skoro tak, to co poradzić...
  to niech Ci przynajmniej będzie dobrze nieprzerwanie. ;D
 • Ritha 06.06.2018
  rubio hehe, grazie ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania