!
26.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 421 razyData dodania: 27.03.2017
Średnia ocena: 3.8 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić34
Himalaizm - homolaizm, wspinaczka na szczyt, czyli inaczej, bo czemu nie, "szczytowanie", do tego dwa pagórki-półdupki. Gruba baba to też wyzwanie dla "himalaisty". W skali słownego absurdu cztery :))
dziękuję :)
Taż dam 4, dobre, ale może jakby było dłuższe, i irytują mnie te kropki jednak.
Gruba baba i chmury zarwanie. 5
Też mi się podoba :) Lekkie i przyjemnie zabawne. Mocne 4 Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
Himalaizm - homolaizm, wspinaczka na szczyt, czyli inaczej, bo czemu nie, "szczytowanie", do tego dwa pagórki-półdupki. Gruba baba to też wyzwanie dla "himalaisty". W skali słownego absurdu cztery :))
dziękuję :)
Taż dam 4, dobre, ale może jakby było dłuższe, i irytują mnie te kropki jednak.
dziękuję :)
Gruba baba i chmury zarwanie. 5
dziękuję :)
Też mi się podoba :) Lekkie i przyjemnie zabawne. Mocne 4
Pozdrawiam.
dziękuję :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania