👋

👋

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Bettina ponad rok temu

    1, broni sie tylko zakończenie.

  • Bettina ponad rok temu

    A nwet nie. Dalej nie mozna minac , tylko Blizej.

  • Cain ponad rok temu

    No jak mogłaś mnie tak zdradzix, Bettiina

  • Cain ponad rok temu

    5x5 miałem idealny score no i wszytko poszło w **** przez ciebie

  • Cain ponad rok temu

    Idę po piwo do sklepu, jak tu żyć w tym kraju....

  • Bettina ponad rok temu

    Cain
    A masz sztukẹ w domu?

  • Cain ponad rok temu

    Bettina Zależy o jakiej "sztuce" mówisz, no ale mam

  • Bettina ponad rok temu

    Cain
    Nie o Malboro I dwoch butelkach.

  • zsrrknight ponad rok temu

    tym razem bardziej refleksyjnie i wracamy do "głównej pary". Błędów coraz mniej, co jest dobrym znakiem.

  • Aleks99 ponad rok temu

    zlituj się nad chłopakiem, daj mu 4/5, poprawi jakiś sprawdzian i będzie git

  • zsrrknight ponad rok temu

    Aleks99 ja nie jestem ani od oceniania ani litowania xd. Ja tylko czytam

  • KarolKacperK ponad rok temu

    Przeczytałem całość ale towarzyszyło mi uczucie że tekst jest za długi , że skrócona wersja była by lepsza w odbiorze . Ale chyba dam mu ocenę 5 , jest interesujący i ciekawie napisany , chyba podobała mi się rozmowa bohaterów . Całość oceniam jako dobry tekst ale raczej nie szczególnie wybitny . Da się to czytać a czas poświęcony na to raczej nie był straconym , zmarnowanym .

  • KarolKacperK ponad rok temu

    Nie wiem czy jest kontynuacją serii i jej dalszym ciągiem czy serią przedstawiającą odrębne historie w jakimś zbiorze dotyczącym czegoś . Może nie powinienem zaczynać od 6 części .

  • Cain ponad rok temu

    KarolKacperK No dzięki xp

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania