Przeczytałem całość ale towarzyszyło mi uczucie że tekst jest za długi , że skrócona wersja była by lepsza w odbiorze . Ale chyba dam mu ocenę 5 , jest interesujący i ciekawie napisany , chyba podobała mi się rozmowa bohaterów . Całość oceniam jako dobry tekst ale raczej nie szczególnie wybitny . Da się to czytać a czas poświęcony na to raczej nie był straconym , zmarnowanym .
Nie wiem czy jest kontynuacją serii i jej dalszym ciągiem czy serią przedstawiającą odrębne historie w jakimś zbiorze dotyczącym czegoś . Może nie powinienem zaczynać od 6 części .
Komentarze (14)
1, broni sie tylko zakończenie.
A nwet nie. Dalej nie mozna minac , tylko Blizej.
No jak mogłaś mnie tak zdradzix, Bettiina
5x5 miałem idealny score no i wszytko poszło w **** przez ciebie
Idę po piwo do sklepu, jak tu żyć w tym kraju....
Cain
A masz sztukẹ w domu?
Bettina Zależy o jakiej "sztuce" mówisz, no ale mam
Cain
Nie o Malboro I dwoch butelkach.
tym razem bardziej refleksyjnie i wracamy do "głównej pary". Błędów coraz mniej, co jest dobrym znakiem.
zlituj się nad chłopakiem, daj mu 4/5, poprawi jakiś sprawdzian i będzie git
Aleks99 ja nie jestem ani od oceniania ani litowania xd. Ja tylko czytam
Przeczytałem całość ale towarzyszyło mi uczucie że tekst jest za długi , że skrócona wersja była by lepsza w odbiorze . Ale chyba dam mu ocenę 5 , jest interesujący i ciekawie napisany , chyba podobała mi się rozmowa bohaterów . Całość oceniam jako dobry tekst ale raczej nie szczególnie wybitny . Da się to czytać a czas poświęcony na to raczej nie był straconym , zmarnowanym .
Nie wiem czy jest kontynuacją serii i jej dalszym ciągiem czy serią przedstawiającą odrębne historie w jakimś zbiorze dotyczącym czegoś . Może nie powinienem zaczynać od 6 części .
KarolKacperK No dzięki xp
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania