- Autor: NataliaO Czytano 375 razy Data dodania: 07.05.2015
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić29
Komentarze (19)
Anonim07.05.2015
Bożeee...Gosiek!
A co to ma do rzeczy? Różnica wieku, też mi coś! Ja spędziłem 11 lat z babką starszą ode mnie 9 lat
I poniekąd dalej jesteśmy razem ale już tylko w przyjaźni
Ważniejsze co czuliście do siebie a nie te nieszczęsne cyferki
zgadza się...głupia :)
tam zaraz szczęścia, było bardzo różnie ale generalnie było ok
tylko za bardzo się puszczała na prawo i lewo tak, że w końcu miałem tego dość :D
Nie chcę cię dobijać, ale spieprzyłaś to. Wiek nie ma znaczenia (chyba, że chodzi o pedofilię, albo o 30-40 różnicę wieku). Gdyby nie to, nie byłoby rozdziału 5 i 6.
Dobijaj mnie hehe Nie wiem czy by nie było kolejnych osób nie dowiem się już jak to by się potoczyło, ale cóż nie był chłopakiem ale jest dobrym przyjacielem więc aż tak źle nie wyszło :)
Komentarze (19)
Bożeee...Gosiek!
A co to ma do rzeczy? Różnica wieku, też mi coś! Ja spędziłem 11 lat z babką starszą ode mnie 9 lat
I poniekąd dalej jesteśmy razem ale już tylko w przyjaźni
Ważniejsze co czuliście do siebie a nie te nieszczęsne cyferki
sadziłam, ze na początku chłopak ma faze fascynacji i przejdzie mu jak pozna dziewczynę w swoim wieku
my się tez przyjaźnimy
no wiem, że się przyjaźnicie
ale nie po 11 latach udanego związku
no ale nieważne
na bank mogę powiedzieć, że żałuję iż nie spróbowałam - głupia Ja:(
fajnie, że miałeś 11 lat szczęścia :)
zgadza się...głupia :)
tam zaraz szczęścia, było bardzo różnie ale generalnie było ok
tylko za bardzo się puszczała na prawo i lewo tak, że w końcu miałem tego dość :D
skąd ja to znam z tym puszczanie na lewo i prawo, ludzie nie są z natury wierni :(
Nie chcę cię dobijać, ale spieprzyłaś to. Wiek nie ma znaczenia (chyba, że chodzi o pedofilię, albo o 30-40 różnicę wieku). Gdyby nie to, nie byłoby rozdziału 5 i 6.
Dobijaj mnie hehe Nie wiem czy by nie było kolejnych osób nie dowiem się już jak to by się potoczyło, ale cóż nie był chłopakiem ale jest dobrym przyjacielem więc aż tak źle nie wyszło :)
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ;) Twoja decyzja jest dla mnie zrozumiała i sądzę, że postąpiła bym tak samo na Twoim miejscu :)
Toś dowaliła. Ty chyba faktycznie boisz się miłości 5 :)
Kilka latek różnicy to żaden problem. Jak tak sobie teraz myślę,
to prawie wszyscy chłopcy z którymi się spotykałam byli rok lub
dwa młodsi : ) 5
Breezy ta decyzja to tak pół na pół :)
Karola Ciii bo się wyda :)
dziękuje Angela :))
Maciej przypadł mi do gustu. Dam 5
Dzięki :)
:)))))
:**
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania