Mnie też w ten upał wreszcie było ciepło, ja tez jestem zmarzluch :)
Buty kupuję dokładnie tak samo :) A czemu by nie, skoro zawsze mogą być lepsze i ładniejsze w którymś innym :)
Nie pamiętam, kiedy ostatnio używałam termometru, dzieci wyrosły :) Sąsiadka pewnie mierzy sobie temperaturę (nie chcę się wyrażać gdzie). Nie pomyślałaś o tym? Wówczas musi go zatrzymać dłużej niż jeden dzień - poczekasz, może się ,,znajdzie'' :)
Ocena wystawiona, pozdrawiam :)
Jak fajnie znów poczytać coś od ciebie. Bardzo trafne przemyślenia z dodatkiem fajnego, lekkiego humoru. A ja jestem za społeczeństwem; powyżej 30 - nie wychodzę z domu. Wolę bardziej wiosenną-jesienną pogodę. 5
Też należę do tych osób, co cieszą się na widok słoneczka i jest mi o dziwo przyjemnie. NIE GORĄCO. Ale chyba należymy do innego gatunku, czy coś. Przybywaj więc słońce. :D
Naprawdę świetny tekst. 5 :*
Kolejny a'la felietonik Twojego autorstwa i jak zawsze wywowałaś u mmie duży uśmiech. Już kiedyś pisałam, że podziwiam cię za umiejętność dostrzegania inspiracji w prozaicznych, życiowych scenach. Nie mogłam się jednak wczuć w dylematy bohaterki, gdyż upałów nienawidzę (wolę marznąć, szczękając zębami), a jednej z typowych kobiecych cech, czyli zamiłowanie do szpilek, Bóg mi poskąpił. Niemniej kciuki w górę i piąteczka :)
A widzisz, a ja lubię upał, a dziś rano było 10 stopni i ubralam się jak eskimos. Mi jest zawsze zimno :/ Lubię szpilki, w ogóle buty, wszystkie, kocham, ubóstwiam, wywalają się z szafy w domu i w pracy. Dzięki za wizytę, z Leą chwilla przerwy, mam zamotkę w pracy przed urlopem, nie mogę zebrać myśli w tym kierunku, pozdrawiam cieplutko :)
Komentarze (19)
Widzę cię; Ritha
Wiem, wiem, przyciągam stalkerów ;)
Ritha; trochę mie sie pomieszało, ja tak już trochę za bardzo cały czas te afrikaanas. Ale w sumie nie żałuję tego pojebu. Jejku. Pzdr. :)
Freya a na zdrowie:)
Bardzo fajnie, lekko napisane. Rzekłbym - płynie się z tekstem. A i specyficznego humoru uswiadczyc mozna
Podziękowała :)
Taki życiowy tekst. Fajny jest Twój styl, bardzo mi się podoba. Lekki, prosty. Dobrze się czyta. Pozdrawiam :)
Dzięki :)
Mnie też w ten upał wreszcie było ciepło, ja tez jestem zmarzluch :)
Buty kupuję dokładnie tak samo :) A czemu by nie, skoro zawsze mogą być lepsze i ładniejsze w którymś innym :)
Nie pamiętam, kiedy ostatnio używałam termometru, dzieci wyrosły :) Sąsiadka pewnie mierzy sobie temperaturę (nie chcę się wyrażać gdzie). Nie pomyślałaś o tym? Wówczas musi go zatrzymać dłużej niż jeden dzień - poczekasz, może się ,,znajdzie'' :)
Ocena wystawiona, pozdrawiam :)
Łona też ma dziecko, dlatego jej pożyczyłam, ale teraz jak myślę, to masz rację - nie chcę już tego termometru (xd), kupię sobie nowy, nieużywany ;)
Też bym tak zrobiła, czyli kupiła nowy. Nie da się wypatrzyć w wrzątku :)
Jak fajnie znów poczytać coś od ciebie. Bardzo trafne przemyślenia z dodatkiem fajnego, lekkiego humoru. A ja jestem za społeczeństwem; powyżej 30 - nie wychodzę z domu. Wolę bardziej wiosenną-jesienną pogodę. 5
Dzięki Bucz, zawsze możesz poczytać Leę ;)
Niecodziennie opisany maleńki fragment codzienności. Świetne. 5
Pozdrawiam.
Grazieee:)
Też należę do tych osób, co cieszą się na widok słoneczka i jest mi o dziwo przyjemnie. NIE GORĄCO. Ale chyba należymy do innego gatunku, czy coś. Przybywaj więc słońce. :D
Naprawdę świetny tekst. 5 :*
Dziekuję:)
Kolejny a'la felietonik Twojego autorstwa i jak zawsze wywowałaś u mmie duży uśmiech. Już kiedyś pisałam, że podziwiam cię za umiejętność dostrzegania inspiracji w prozaicznych, życiowych scenach. Nie mogłam się jednak wczuć w dylematy bohaterki, gdyż upałów nienawidzę (wolę marznąć, szczękając zębami), a jednej z typowych kobiecych cech, czyli zamiłowanie do szpilek, Bóg mi poskąpił. Niemniej kciuki w górę i piąteczka :)
A widzisz, a ja lubię upał, a dziś rano było 10 stopni i ubralam się jak eskimos. Mi jest zawsze zimno :/ Lubię szpilki, w ogóle buty, wszystkie, kocham, ubóstwiam, wywalają się z szafy w domu i w pracy. Dzięki za wizytę, z Leą chwilla przerwy, mam zamotkę w pracy przed urlopem, nie mogę zebrać myśli w tym kierunku, pozdrawiam cieplutko :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania