Jak to jest

Jak to jest, kiedy deszcz pada,

jak to jest, gdy świeci słońce,

czy kiedykolwiek do mnie nadasz,

list, który uczuć jest gorącem.

Średnia ocena: 2.0  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (38)

  • słone paluszki 20.07.2022

    Hahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

  • słone paluszki 20.07.2022

    Małtyna, ty psychopatko????

  • pansowa 20.07.2022

    A skąd wiadomo że kłamał?
    Być może to ty piszesz badziewie.?

  • MartynaM 20.07.2022

    Ajsak, w domu wszyscy zdrowi?

  • Szpilka 20.07.2022

    O kacza zupa! Ale żylastej odstukało ?

  • słone paluszki 20.07.2022

    Małtyna psychopatka
    spadła z dużego kwiatka
    spadła na dwie miseczki
    wypadły jej kluseczki
    ???

  • MartynaM 20.07.2022

    A, geniuszki "pomyślały" że to mój tekst... no "genialne po prostu...???

  • pansowa 20.07.2022

    To pewnie przydupasa?

  • MartynaM 20.07.2022

    A masz takiego? Gratuluję! ?

  • Szpilka 20.07.2022

    Pansowa, my o tym wiemy, tylko przycinamy jarząbka, żeby odium na żylastą spadło ?

  • pansowa 20.07.2022

    Szpilka ???

  • słone paluszki 20.07.2022

    Bogumił?!???
    Czyli dżender bliskie serduszku, Celino, pochwal się swoimi miseczkami, bo Małtyna twierdzi, że ma miednice a nie miseczki?????

  • MartynaM 20.07.2022

    Zaszerszeniło się... wpadły "tuzy intelektu"

    ???

  • słone paluszki 20.07.2022

    Kogo to tak naprawdę obchodzi?

  • MartynaM 20.07.2022

    Ajsak, wiadomo że was nie... jakie z was tuzy intelektu?

  • okruszynka 20.07.2022

    Dziękuję wszystkim drogim państwu, jak ci opisani w tekście, za uwagę i komentarze. Proszę o jeszcze odgadnąć kim jest główny bohater opka.

  • MartynaM 20.07.2022

    To było niepotrzebne. Za naiwność się płaci... może nie od razu, ale...

    Wykasuj ten tekst!

  • okruszynka 20.07.2022

    MartynaM co w tym tekście się pani nie podoba?

  • MartynaM 20.07.2022

    Ładnie proszę... bardzo ładnie.

  • MartynaM 20.07.2022

    okruszynka, to nieważne, ważne jest to o co tak ladnie przecież proszę...

  • okruszynka 20.07.2022

    MartynaM ale to już nie pierwszy tekst na ten temat:

    https://www.opowi.pl/coreczka-drabble-a75535/

  • okruszynka 20.07.2022

    MartynaM mógłby zniknąć, ale czytelnicy nie będą mieli możliwości zidentyfikowania głównego bohatera.

  • okruszynka 20.07.2022

    Dobra, niech im się kiszki skręcają z ciekawości o kim był tekst. Nigdy się nie dowiedzą, skoro pani tak ładnie prosi, tekst znikł.

  • Józef Kemilk 20.07.2022

    okruszynka o przywrócenie tekstu proszę ?. Już się głowiłem, niestety chyba za mało się udzielam. Mam kandydatów i kandydatki, a tu tekst podmieniony. Nieładnie?

  • MartynaM 20.07.2022

    okruszynka bardzo dziękuję.?

  • okruszynka 20.07.2022

    Panie Józefie, już nie mogę, przykro mi.

  • okruszynka 20.07.2022

    Pani Martyno nie ma za co. Cieszę się, że tekst się spodobał.

  • okruszynka 20.07.2022

    Początkowo miało być to drabble, ale się nie zmieściło w stusłówkach.

  • Poncki 20.07.2022

    ????

  • okruszynka 20.07.2022

    Wszystkim życzę miłych snów. I tym normalnym userom i pozostałym.

  • Grain 21.07.2022

    siedzę przy stoliku stolik się kołysze
    a ja do ciebie liścik właśnie piszę

  • Poncki 21.07.2022

    ?

  • okruszynka 21.07.2022

    Poncki ????????

  • okruszynka 21.07.2022

    ??????????

  • Poncki 21.07.2022

    Ładny, prosty wierszyk choć dość infantylny, ale to chyba nie wada, zdaje się, że tak miało być.

  • okruszynka 21.07.2022

    Dziękuję bardzo???

  • zsrrknight 21.07.2022

    słabe

  • okruszynka 21.07.2022

    Było niezłe, to kazali usunąć. Nie wiem dlaczego.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania