Jak to jest
Jak to jest, kiedy deszcz pada,
jak to jest, gdy świeci słońce,
czy kiedykolwiek do mnie nadasz,
list, który uczuć jest gorącem.
Jak to jest, kiedy deszcz pada,
jak to jest, gdy świeci słońce,
czy kiedykolwiek do mnie nadasz,
list, który uczuć jest gorącem.
Komentarze (38)
Hahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
Małtyna, ty psychopatko????
A skąd wiadomo że kłamał?
Być może to ty piszesz badziewie.?
Ajsak, w domu wszyscy zdrowi?
O kacza zupa! Ale żylastej odstukało ?
Małtyna psychopatka
spadła z dużego kwiatka
spadła na dwie miseczki
wypadły jej kluseczki
???
A, geniuszki "pomyślały" że to mój tekst... no "genialne po prostu...???
To pewnie przydupasa?
A masz takiego? Gratuluję! ?
Pansowa, my o tym wiemy, tylko przycinamy jarząbka, żeby odium na żylastą spadło ?
Szpilka ???
Bogumił?!???
Czyli dżender bliskie serduszku, Celino, pochwal się swoimi miseczkami, bo Małtyna twierdzi, że ma miednice a nie miseczki?????
Zaszerszeniło się... wpadły "tuzy intelektu"
???
Kogo to tak naprawdę obchodzi?
Ajsak, wiadomo że was nie... jakie z was tuzy intelektu?
Dziękuję wszystkim drogim państwu, jak ci opisani w tekście, za uwagę i komentarze. Proszę o jeszcze odgadnąć kim jest główny bohater opka.
To było niepotrzebne. Za naiwność się płaci... może nie od razu, ale...
Wykasuj ten tekst!
MartynaM co w tym tekście się pani nie podoba?
Ładnie proszę... bardzo ładnie.
okruszynka, to nieważne, ważne jest to o co tak ladnie przecież proszę...
MartynaM ale to już nie pierwszy tekst na ten temat:
https://www.opowi.pl/coreczka-drabble-a75535/
MartynaM mógłby zniknąć, ale czytelnicy nie będą mieli możliwości zidentyfikowania głównego bohatera.
Dobra, niech im się kiszki skręcają z ciekawości o kim był tekst. Nigdy się nie dowiedzą, skoro pani tak ładnie prosi, tekst znikł.
okruszynka o przywrócenie tekstu proszę ?. Już się głowiłem, niestety chyba za mało się udzielam. Mam kandydatów i kandydatki, a tu tekst podmieniony. Nieładnie?
okruszynka bardzo dziękuję.?
Panie Józefie, już nie mogę, przykro mi.
Pani Martyno nie ma za co. Cieszę się, że tekst się spodobał.
Początkowo miało być to drabble, ale się nie zmieściło w stusłówkach.
????
Wszystkim życzę miłych snów. I tym normalnym userom i pozostałym.
siedzę przy stoliku stolik się kołysze
a ja do ciebie liścik właśnie piszę
?
Poncki ????????
??????????
Ładny, prosty wierszyk choć dość infantylny, ale to chyba nie wada, zdaje się, że tak miało być.
Dziękuję bardzo???
słabe
Było niezłe, to kazali usunąć. Nie wiem dlaczego.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania