Znakomite. Sam pierwszy wers wart ☆☆☆☆☆, a następne bezcenne. Przebudzenie ducha kobiety-Polki. Brawo! Ladies night out. Baba z wozu, to dopiero będzie sobie można pojeździć!
AdMa - Nokturn taka sobie, nie w moim typie, zbyt wyuzdana i prozaiczna.
pasja Ach, nokturn Szopena w aranżacji na wiolonczelę. Piękne, lecz smutne i nostalgiczne. Do tego tekstu chyba jednak bardziej pasuje poprzednia ścieżka.
To ci sie udało pasją!
Kobiecy utwór drapiący w męskie ekrany i dodający otuchy innym żeńskim drapieżcom.
Bo...
Ludziom (nie mam na myśli mężczyn, tylko) wydaje się, że kobieta 40+, 50+, 60+, to tylko jałowe, bezlaktacyjne naczynko, na które można sie wypiąć.
Bardzo mi sie podoba! Z wulgaryzmami postokroć mi sie podoba!
Jakbym gdzieś czytała?
Udana parafraza. Charakterna i energetyczna. Bardzo mi się podoba! Jeno ścieżkę dźwiękową bym zmieniła, bo w stosunku do tekstu płytka i jakościowo gorsza.
"bądź świadomą jej powodach" – powodów.
Tjeri tak był na NS w ostatnim nieukończonym rozdaniu. Tam rzucony był z marszu. Dopracowałam go i jest tutaj. Dziękuję za sugestię zjadłam o, ale lepiej bez. Ścieżka wcześniej była inna i teraz wrzuciłam Hausera.
Pozdrawiam
Nieprawda!
Jak przeczytałam komentarz Tjęri, to zaczęłam szperać i szukać lepszego podkładu muzycznego i trafiłam na Hausera, którego wczęsniej poznałam i wklejałam na forum jego muzykę.
Miałam tobie zasugerować, żebyś zmieniła muzykę, ale ostatecznie zrezygnowałam z tego pomysłu.
Znasz słowo mącenie? To radzę poznać.
Zaczepki również nie szukam, bo szkoda mi na to czasu.
To są jedynie moje odczucia, więc szanuj je, jak drugiego człowieka.
Komentarze (32)
Znakomite. Sam pierwszy wers wart ☆☆☆☆☆, a następne bezcenne. Przebudzenie ducha kobiety-Polki. Brawo! Ladies night out. Baba z wozu, to dopiero będzie sobie można pojeździć!
AdMa - Nokturn taka sobie, nie w moim typie, zbyt wyuzdana i prozaiczna.
Dziekuję za gwiazdy i wieczór panieński ? Zmieniłam na inną ścieżkę... Hauser.
Serdecznie pozdrawiam
pasja Ach, nokturn Szopena w aranżacji na wiolonczelę. Piękne, lecz smutne i nostalgiczne. Do tego tekstu chyba jednak bardziej pasuje poprzednia ścieżka.
Narrator znalazłam chyba dobrą ścieżkę i już nie zmienię. Pozdrawiam poniedziałkowo
Na pewno to już wcześniej gdzieś czytałem, chyba nawet też na Opowi. 5, pozdrawiam :-)
Tak dobrze ci się wydaje. Był na Niepowtarzalnym.
Dziękuję i pozdrawiam
Kapitalna parafraza i proszę, jak pięknie wulgaryzymy użyte, bez nich wiersz byłby niczym zupa bez soli ?
Dziękuję za kapitalną i za sól ?
Pozdrawiam
To ci sie udało pasją!
Kobiecy utwór drapiący w męskie ekrany i dodający otuchy innym żeńskim drapieżcom.
Bo...
Ludziom (nie mam na myśli mężczyn, tylko) wydaje się, że kobieta 40+, 50+, 60+, to tylko jałowe, bezlaktacyjne naczynko, na które można sie wypiąć.
Bardzo mi sie podoba! Z wulgaryzmami postokroć mi sie podoba!
Dziękuję za wejrzenie w głąb treści i podrapanie.
Miłego
Jakbym gdzieś czytała?
Udana parafraza. Charakterna i energetyczna. Bardzo mi się podoba! Jeno ścieżkę dźwiękową bym zmieniła, bo w stosunku do tekstu płytka i jakościowo gorsza.
"bądź świadomą jej powodach" – powodów.
To ja, Pasjo. Wydawało mi się, że tekst czytałam w NSzO, szukałam, alem go nie znalazła. Coś mi się musiało pomieszać.
Tjeri tak był na NS w ostatnim nieukończonym rozdaniu. Tam rzucony był z marszu. Dopracowałam go i jest tutaj. Dziękuję za sugestię zjadłam o, ale lepiej bez. Ścieżka wcześniej była inna i teraz wrzuciłam Hausera.
Pozdrawiam
pasja to dobrze, że było w NSzO! Bo już myślałam, że coś niedobrego z głową zaczyna mi się dziać :))
Tjeri e, przesadzasz ?
Jak to Hausera? Kiedy pomyślałaś o Hauserze?
Przestańcie mnie podsłuchiwać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od zawsze kiedy go usłyszałam po raz pierwszy?
Nieprawda!
Jak przeczytałam komentarz Tjęri, to zaczęłam szperać i szukać lepszego podkładu muzycznego i trafiłam na Hausera, którego wczęsniej poznałam i wklejałam na forum jego muzykę.
Miałam tobie zasugerować, żebyś zmieniła muzykę, ale ostatecznie zrezygnowałam z tego pomysłu.
Nie pozwalam na podsłuchy!
kigja prawda! i na Forum żadnego wpisu nie czytałam.
pasja Dokładnie prawda!
kigja nie mąć i nie szukaj zaczepki.
Znasz słowo mącenie? To radzę poznać.
Zaczepki również nie szukam, bo szkoda mi na to czasu.
To są jedynie moje odczucia, więc szanuj je, jak drugiego człowieka.
Nie wiem o co ci chodzi. Az do szanowania się odniosłaś. Ciekawe.
Świetny tekst, chyba byłabym w stanie przyjąć taką instrukcję, prawie w całości : )))
Pozdrawiam.
Dziękuje za wejrzenie na instrukcję kobiety.
Pozdrawiam
Pasja, ja wiem, że niechętnie mnie u siebie oglądasz, ale musiałam... bo to najlepszy wiersz, jaki od dawna czytałam.
Gratuluję pomysłu i wykonania.
I przepraszam. Staram się jak mogę - unikać, ale nie zawsze to się udaje,
Nie masz za co przepraszać... nic nie zrobiłaś. Dziękuję i miłego dnia życzę.
Pasjo↔O kuźwa jaśniejąca!↔Co za tekst, gdy przeczytać dokładnie. Tak wiele tu powiedziane.
Prawdziwy okiełzany chaos, wszelkiej maści:)↔Pozdrawiam:)↔%
Oj, Dekaos jak pojaśniało. Dziękuję ci za ten chaos... ot, życie
Pozdrawiam serdecznie
Mogę dołączyć do sali bijącej brawo, czy już Ci wystarczy tego, co jest?
Dziękuję za oklaski. Wiesz, że zawsze można więcej zobaczyć.
Pozdrawiam
pasja To dołączam się :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania