Jedenastka już za nami O!

Podsumowanie!!!

 

Trzynaście tekstów niepowtarzalnych, ambitnych i śmiesznych. Z przymrużeniem oka i takie prosto od serca w tematach:

Wirtualne szaleństwo. Woda ma głos / woda pamięta. Trakt z wyłuskanej fasoli. /ku pamięci W. Myśliwskiego/ Diabeł ubiera się na Pradze. Superfish. Rybka lubi pływać.

 

Trochę chaosu u nas i zawirowań i cisza, ale dajemy radę, by zaistnieć w opowijskiej społeczności i błyszczeć na Głównej. Wszyscy strzelali i celnie i na ślepo i wszyscy trafiali i pudłowali. Są też tacy, co się dobrze ukryli. Są też, co odeszli. Czy powrócą? Szkoda, bo to przecież tylko zabawa.

(plus - minus, a za pomyłki przepraszamy)

 

SUPER MISTRZYNI KAMUFLAŻU została:

Szpilka - na 2/2 nieodkryte: diabeł nie przychodzi w czerwonym płaszczu i z rogami, absurdelki i 4 trafienia.

 

MISTRZYNIAMI KAMUFLAŻU zostają:

Pasja - /na 4/2 nieodkryte: dla pamięci, gra wstępna w kości i ości i 3 trafienia.

Asteria - /na 5/2 nieodkryte/: Sumy, płotki, okonie, Droga i 2 trafienia.

 

Inni inicjatorzy tematów zaprzestali pisania. Wiosna pewnie, albo sprawy niewyjaśnione... wciąż zapraszamy!

 

Podziękowania dla wszystkich komentujących. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji.

 

Jak zawsze, wszyscy podają tematy do kolejnej edycji na Niepowtarzalnej płaszczyźnie.

 

pod: https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-w1144/

/jutro mija termin o 22.00/

 

Dziękujemy Wszystkim za super zabawę i uśmiech.

Niepowtarzalny Styl

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (24)

  • Podziękowania szczególne i brawa za ciekawe odsłony!

  • Asteria 2 miesiące temu

    Dziękuje Wszystkim za fajowską zabawę (fajowsko za Szpilką :), za uśmiech i obgryzane paznokcie, że może tym razem nikt mnie nie ustrzeli :D
    Fajnie się złożyło, mistrzowskie cyfry
    11 edycja, 22 kwietnia i moja numerologiczna 33 :))
    Szczególne podziękowania dla Stylowego, za cierpliwość do mnie :)))

  • Asteria po Szpilkowemu i postaw totolotka, może wygrasz fajowska forsę O!

  • Pasja 2 miesiące temu

    Też podziękowania dla Stylowego za trwanie z nami.
    Dziękuję kobietom za siłę w pchaniu tej Niepowtarzalnej Lokomotywy,
    z której odpadają wagony.

    Pchajmy dalej... :))

  • Pchajmy i dołączajmy nowe wagoniki :)

  • Aisak 2 miesiące temu

    3 babki i rodzynek?
    Bardzo zgrana drużyna👏👏👏

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Aisak

    I Ty jeszcze do kompletu, koniecznie ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Szpilka
    Byłoby fajnie, ale...
    ✨️Brak weny
    ✨️Codzienny globus prze pogodę
    Wykluczają mnie z zabawy.

    Nawet na LBnD edytowałam starszy tekst! Kiszka straszna😥

  • Ano fajna i jeszcze ciebie zaczepić trzeba O!

  • Aisak 2 miesiące temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi
    A dlaczego tyle osób odpadło?
    Zakopałeś ich w ogródku?
    🤣🤣🤣

  • Aisak i podlałem suto.

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Aisak

    U mnie też z weną krucho, ale nie pękam i cóś tam zawsze naskrobię, Ty też dasz radę, może być króciutkie np. aforyzm, nio ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Suto z suta!
    (sorry xd)

  • Aisak 2 miesiące temu

    Szpilka
    A TiTi, TiTi, jak napiszę krótkie, to bendzie wiadomka, że to ja!
    A Titi, Titi cwaniuszku Ti😆

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Aisak

    Hahaahah, no o tym nie pomyślałam, ale teraz pomyślałam, że ja też napiszę krótkie albo wszyscy balowicze napiszą krótkie, jeśli przystaną na moją propozycję. I co Ty na to? ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Szpilka
    Taaaaaaaaak! Piszmy króciutko😊

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Dziękuję balowiczom i wodzirejowi za fajoską zabawę, nio ¬‿¬

  • No to do zabawy. Tematy i dwunastka czeka O!

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Stylowy

    Nio, wszyscy piszemy krótkie cóś, bo Aisak nie ma weny, a krótkie się samo pisze, co Ty na to? Co na to balowicze? ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Teraz 12 osób MUSI napisać po 12 tekstów i bendzie REKORD GUINNESSA🙃

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Aisak

    Wszyscy piszemy krótkie cóś ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Szpilka
    Superancko!
    Każdy opowijczyk musi napisać, chociaż 1 tekst, inaczej ban albo z wielodyba tran🤣🤣🤣

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

    A tak serio, trochę mnie ostatnio czas spierdziela, ale wrócę. Znowu xD

  • Rozumiemy O!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania