Jedenastka już za nami O!
Podsumowanie!!!
Trzynaście tekstów niepowtarzalnych, ambitnych i śmiesznych. Z przymrużeniem oka i takie prosto od serca w tematach:
Wirtualne szaleństwo. Woda ma głos / woda pamięta. Trakt z wyłuskanej fasoli. /ku pamięci W. Myśliwskiego/ Diabeł ubiera się na Pradze. Superfish. Rybka lubi pływać.
Trochę chaosu u nas i zawirowań i cisza, ale dajemy radę, by zaistnieć w opowijskiej społeczności i błyszczeć na Głównej. Wszyscy strzelali i celnie i na ślepo i wszyscy trafiali i pudłowali. Są też tacy, co się dobrze ukryli. Są też, co odeszli. Czy powrócą? Szkoda, bo to przecież tylko zabawa.
(plus - minus, a za pomyłki przepraszamy)
SUPER MISTRZYNI KAMUFLAŻU została:
Szpilka - na 2/2 nieodkryte: diabeł nie przychodzi w czerwonym płaszczu i z rogami, absurdelki i 4 trafienia.
MISTRZYNIAMI KAMUFLAŻU zostają:
Pasja - /na 4/2 nieodkryte: dla pamięci, gra wstępna w kości i ości i 3 trafienia.
Asteria - /na 5/2 nieodkryte/: Sumy, płotki, okonie, Droga i 2 trafienia.
Inni inicjatorzy tematów zaprzestali pisania. Wiosna pewnie, albo sprawy niewyjaśnione... wciąż zapraszamy!
Podziękowania dla wszystkich komentujących. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji.
Jak zawsze, wszyscy podają tematy do kolejnej edycji na Niepowtarzalnej płaszczyźnie.
pod: https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-w1144/
/jutro mija termin o 22.00/
Dziękujemy Wszystkim za super zabawę i uśmiech.
Niepowtarzalny Styl
Komentarze (24)
Podziękowania szczególne i brawa za ciekawe odsłony!
Dziękuje Wszystkim za fajowską zabawę (fajowsko za Szpilką :), za uśmiech i obgryzane paznokcie, że może tym razem nikt mnie nie ustrzeli :D
Fajnie się złożyło, mistrzowskie cyfry
11 edycja, 22 kwietnia i moja numerologiczna 33 :))
Szczególne podziękowania dla Stylowego, za cierpliwość do mnie :)))
Asteria po Szpilkowemu i postaw totolotka, może wygrasz fajowska forsę O!
Też podziękowania dla Stylowego za trwanie z nami.
Dziękuję kobietom za siłę w pchaniu tej Niepowtarzalnej Lokomotywy,
z której odpadają wagony.
Pchajmy dalej... :))
Pchajmy i dołączajmy nowe wagoniki :)
3 babki i rodzynek?
Bardzo zgrana drużyna👏👏👏
Aisak
I Ty jeszcze do kompletu, koniecznie ¬‿¬
Szpilka
Byłoby fajnie, ale...
✨️Brak weny
✨️Codzienny globus prze pogodę
Wykluczają mnie z zabawy.
Nawet na LBnD edytowałam starszy tekst! Kiszka straszna😥
Ano fajna i jeszcze ciebie zaczepić trzeba O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi
A dlaczego tyle osób odpadło?
Zakopałeś ich w ogródku?
🤣🤣🤣
Aisak i podlałem suto.
Aisak
U mnie też z weną krucho, ale nie pękam i cóś tam zawsze naskrobię, Ty też dasz radę, może być króciutkie np. aforyzm, nio ¬‿¬
Suto z suta!
(sorry xd)
Szpilka
A TiTi, TiTi, jak napiszę krótkie, to bendzie wiadomka, że to ja!
A Titi, Titi cwaniuszku Ti😆
Aisak
Hahaahah, no o tym nie pomyślałam, ale teraz pomyślałam, że ja też napiszę krótkie albo wszyscy balowicze napiszą krótkie, jeśli przystaną na moją propozycję. I co Ty na to? ¬‿¬
Szpilka
Taaaaaaaaak! Piszmy króciutko😊
Dziękuję balowiczom i wodzirejowi za fajoską zabawę, nio ¬‿¬
No to do zabawy. Tematy i dwunastka czeka O!
Stylowy
Nio, wszyscy piszemy krótkie cóś, bo Aisak nie ma weny, a krótkie się samo pisze, co Ty na to? Co na to balowicze? ¬‿¬
Teraz 12 osób MUSI napisać po 12 tekstów i bendzie REKORD GUINNESSA🙃
Aisak
Wszyscy piszemy krótkie cóś ¬‿¬
Szpilka
Superancko!
Każdy opowijczyk musi napisać, chociaż 1 tekst, inaczej ban albo z wielodyba tran🤣🤣🤣
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
A tak serio, trochę mnie ostatnio czas spierdziela, ale wrócę. Znowu xD
Rozumiemy O!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania