Niepowtarzalny Styl z Opowi!

Jared
11.04.2019
Zapraszamy do naszej nowej (starej) zabawy, w której staramy się ukryć przed innymi użytkownikami, a zadaniem reszty jest zdemaskowanie nas! Pokrótce wygląda to tak:

1. Umawiamy się na temat.
2. Piszemy tekst.
3. Tekst dodajemy z konta Niepowtarzalny Styl z Opowi - hasła poniżej.
4. Potem staramy się odgadnąć w komentarzu, do kogo teksty mogą należeć.
5. Po upływie terminu przyznajemy się, który tekst należał do nas.
6. Najlepiej zakamuflowany autor wygrywa i podaje temat do kolejnej edycji.

Teksty wrzucamy raczej krótkie. Proza? Poezja? Wszystko jedno. :D

Oto nasze konto:
http://www.opowi.pl/profil/niepowtarzalny-styl-z-opowi/
login: niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com
hasło: Gombrowicz1

Hasło podaje, bo i tak jakby ktoś nas chciał trollować, zmieniać hasło i tak dalej, to mu się to nie uda, bo mam hasło do meila tegoż konta, więc mogę bez trudu stworzyć nowe passy :P

Zapraszamy więc do zabawy! Dopóki konto nie ma autoakceptacji opowiadań ze strony moderatora, musimy wydłużyć nieco termin. Dajmy na to 14.04 na dodanie tekstu i do 16.04 na zgadywanie. 17.04 natomiast "przyznajmy się", które teksty nasze. :D Jeżeli chcecie krótszego/dłuższego deadlina, to możemy ugadać :D

Pierwszy komentujący w tym wątku ma prawo rzucić temat :D
Nasze konto działa, ale dodałem jako Jared, bo świeże konto ma zablokowane dodawanie wątków na forum :D
Cofftee
11.04.2019
Wiem że jestem tu wciąż swiezakiem i takie tam, i ogólnie sam pomysł na taką zabawe bardzo mi się podoba, ale czy to nie będzie takie ciutkę... Tworzenie zamkniętego koła? Coś jak zabawa, ale dla wybranych? Bo wiecie, są tutaj też mało, lub po prostu "mniej" popularne osoby (w tym choćby ja) i tak na przykład zastanawiam się, co wobec tego...
Cofftee
11.04.2019
Zamkniętego kręgu, nie koła, przepraszam.
Jared
11.04.2019
Hmm, w poprzednich edycjach nie było z tym większego problemu :P Zawsze jak nie znamy autora, to możemy zgadywać przez wykluczanie tych, których znamy - no i zawsze jest to okazja na integrację a nawet zareklamowanie się :D
Cofftee
11.04.2019
No ja na przykład czuje że to trochę nie fair i tak chciałam się tym podzielić, bo może ktoś jeszcze ma podobne odczucia. Ale spoko, nie staram się niczego bojkotować.
Jared
11.04.2019
Chyba niestety nie ma zbytnio możliwości dostosowania formuły inaczej :E Trzeba to po prostu przepracować - myślę, że jak raz weźmiesz udział, to potem już jako tako uczestniczący będą w stanie wychwycić Twoje stylowe właściwości ;P
Cofftee
11.04.2019
Właśnie cały czas myślę o osobach, które będą tak jak ja nowe, albo w ogóle odzywające się rzadko, takie troszkę zapomniane. Mnie osobiście taka formuła zniechęca do wzięcia udziału, choć sam pomysł naprawdę jest fajny w zamyśle.
alfonsyna
11.04.2019
Wydaje mi się, że to właśnie trochę skłania do przeczytania choćby po jednym tekście każdego, kto się zgłosi - żeby móc jakoś to porównać, o ile ktoś faktycznie chce się przyłożyć do zgadywania. No i dajcie raczej nagrodę temu, kto np. najwięcej zgadnie - to może być dodatkowa motywacja! XD
Cofftee
11.04.2019
Bardzo możliwe, że to Wy macie rację, wtrącam tylko swoje trzy grosze :-)
Jared
11.04.2019
Kawo, jako pierwszy komentator możesz nam rzucić temat ;>
Cofftee
11.04.2019
Hah, taki zaszczyt mnie kopnął? Dobrze. To może... Coś takiego:
"Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy bladzi, kto wędruje (...)"? W myśl J.R.R.Tolkiena
TEMAT TEJ EDYCJI: "Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy bladzi, kto wędruje (...)"

Brakuję nam już tylko chętnych - gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście; to konkursik czysto rozrywkowy - nie ma się więc co spinać o to, czy w 14-zdaniu naszego opowiadania powinien być imiesłów przysłówkowy czy czasownik czarodziejski ;)
jesień2018
11.04.2019
Ciekawy pomysł!
Cofftee, myślę, że jak jesteś nowa i czujesz, że jeszcze słabo kojarzona, to może być sposób, żeby się przedstawić. Nie zgadną - trudno. Ale potem zapamiętają na zawsze :)

Nie wiem, czy wezmę udział, jak będę miała pomysł, to może, ale mam pytanie: rozumiem, że osoba, która jest niesłusznie podejrzewana o napisanie tekstu, nie przyznaje się na razie, że to nie jej tekst?
Ritha
11.04.2019
Bez imiesłowu przysłówkowego? No jak to tak :P
A tak serio, to już, teraz, zaraz (?) Błyskawiczna inicjatywa, ja nie wyrabiam na zakrętach, wiec póki co się przyjrzę ;)
Light
11.04.2019
Musiałoby być chociaż z 10 osób, piszących w miarę rozmaicie, bo tak to będzie łatwo : D
Canulas
11.04.2019
Kibicuję inicjatywie, ale póki co, z drugiego rzędu.
Jesieni droga - chyba się wolno przyznawać i nie przyznawać, bo to konkurs na największego szalbierza - niektórzy pod swoim własnym tekstem pisali "no przecież to nie ja" - wszelkie manipulacje i nieczyste zagarnia są dozwolone :>
Pan Buczybór
11.04.2019
Jakby ja się zgłaszam
jesień2018
11.04.2019
Aaaa takie buty!
Brzmi jak fajna zabawa :)
Ale trzy dni na napisanie - trochę mało.
I pytanie jeszcze jedno: czy trzeba się zadeklarować i będzie lista piszących, czy nie wiemy, kto będzie brał udział?
I czy zgadywać mogą osoby także niepiszące?

Część postów została ukryta (1072)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Pasja
8 miesięcy temu
To ja za Akwadarem podążę i mój temat to: Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma (inspiracja)
błękitnypłomień
8 miesięcy temu
Pasja, - nie ma, bo wyjechali do UK i w hurtowniach robią... :) Ale wpisujesz się z tematem w mój tekst, aczkolwiek jest z innej strefy klimatycznej. Ogólnie chciałabym Cię, Pasjo zaatakować jakoś na priv. Da się?
Zaczynamy 45 edycję i bawimy się O!

Zaproponowane tematy to:
Pasja - DZIŚ PRAWDZIWYCH CYGANÓW JUŻ NIE MA (inspiracja)
Dekaos Dondi - URWIPOŁEĆ I DRAPICHRUST
Akwadar - DAWNE ŻYCIE POSZŁO W DAL I TYLKO KONI ŻAL (inspiracja)

Gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście; to konkursik rozrywkowy - nie ma się więc co spinać o to, czy w naszym opowiadaniu powinien być przecinek, czy kropka.
Wolno się przyznawać i nie przyznawać, bo to konkurs na największego szulera i kamuflażu - wszelkie manipulacje i nieczyste zagarnia są dozwolone.

Piszemy do 10 kwietnia do północki. Komentujemy i zgadujemy, konspirujemy i czarujemy.
Trzy pierwsze teksty nowych Niepowtarzalnych wstawiamy my.
Musisz mieć własny dorobek, aby otrzymać hasło. Aktywność też ma znaczenie.

Linki do wrzucanych tekstów wrzucamy tutaj:
https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-linki-do-w1146/
HASEŁKO CZEKA pod:
niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com

Niepowtarzalny
Pomidor
8 miesięcy temu
ciekawe, ciekawe! :)
słone paluszki
8 miesięcy temu
To powinno być ogłoszone na głównej. Rzekłam.
Pisać Niepowtarzalni, bo jak będzie koniec, to nic nie będzie O!
Tylko cztery anonimki (:

Przedłużamy do poniedziałku! tj. 18 kwietnia.
Zapraszamy do strzału O!
Siemano !

Już po świętach. Zapraszamy wszystkich chętnych do zgadywania autorów. Dwa dni - dzisiaj i jutro!

21 kwietnia zrzucamy maski O!

Niepowtarzalny
Nie spać! Zgadywać! O!
Podsumowanie

Mało nas, ale się kręci. Postanowiliśmy ujawnić hasło dla wszystkich. Jak myślicie?

Akwadar zakamuflował się doskonale i trafiał w serce i dlatego podaje tematy dwa.

Czekamy!
słone paluszki
7 miesięcy temu
Moje zdanie jest takie:
#Ogłoszenie do każdej edycji trafia na główną stronę.
##Osoby biorące udział piszą TAK w komentarzu i BIEŻĄCA lista trafia do edycji.
### Dalej po WASZEMU.
Akwadar
7 miesięcy temu
No to podrzucam temaciki, za ciosem: - Strzał prosto w serce i Przez żołądek do serca :)
Zaczynamy 46 edycję i bawimy się O!
Wreszcie się obudził Akwadar i proponuje temaciki:

1) Strzał prosto w serce
i
2) Przez żołądek do serca

Gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście; to konkursik rozrywkowy - nie ma się więc co spinać o to, czy w naszym opowiadaniu powinien być przecinek, czy kropka, czy pauza, czy pół.
Wolno się przyznawać i nie przyznawać, bo to konkurs na największego szulera kamuflażu - wszelkie manipulacje i nieczyste zagarnia są dozwolone. Wolno, tylko kulturalnie.

Piszemy do zimnej Zośki tj. 15maj, do północki. Komentujemy i zgadujemy, konspirujemy i czarujemy.
Trzy pierwsze teksty nowych Niepowtarzalnych wstawiamy my.
Musisz mieć własny dorobek, aby otrzymać hasło. Aktywność też ma znaczenie.

Linki do wrzucanych tekstów wrzucamy tutaj:
https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-linki-do-w1146/
HASEŁKO CZEKA pod:
niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com

Niepowtarzalny

Ps. Państwo Cicho_sza, Pomidor i 110101011 proszeni są o zajrzenie do skrzynek pocztowych! NIESPODZIANKA czeka.
Niepowtarzani!
W związku z tym, że dostajemy na pocztę prośby o hasło bez podania nicku. Chcemy przypomnieć zasady:

1) Trzy pierwsze teksty nowych Niepowtarzalnych wstawiamy my.
2) Musisz mieć własny dorobek, aby otrzymać hasło.
3) Aktywność też ma znaczenie.

Z naszej strony pozostajesz anonimowy, aż do ogłoszenia autorów tekstu. Nikomu nie podajemy danych mailowych. Jednak musimy znać nick autora.

Dzienks za zrozumienie
Zaczynamy 47 edycję i się bawimy. O! Wreszcie się obudził Zakapturzony i proponuje temaciki:
1) Trolle - bajecznie wesołe i kolorowe stworki? Albo rzygające gruboskórne stwory, paskudne i śmierdzące.
2) Jestem z miasta - "Jestem z miasta, to widać. Jestem z miasta, to słychać. Jestem z miasta, to widać słychać i czuć"
Gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście
Gatunek dowolny i oryginalny zamysł.
Piszemy do wtorku tj. 26 wrzesień – do północki. Komentujemy i zgadujemy, konspirujemy i czarujemy.
Teksty Niepowtarzalnych wstawiamy na razie my.
Dorobek, aktywność i lojalność może zostać nagrodzona podaniem hasła. (Zaznaczamy, że w każdej chwili możemy zmienić)
Piszemy i wysyłamy na maila: niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com
Warunek! Trzeba mieć założony profil na Opowi.
Niepowtarzalny
* 27 wrzesień zamykamy składanie tekstów
Hopsa!
Do pisania marsz!
Szanowni Niepowtarzalni! Jeszcze do jutra można się zapisać w pamięci Niepowtarzalnych.
Do piór i piórek! DD
Zaczynamy polowanie na Mistrza!!!
Strzelamy i odgadujemy Autorów Stylu i Niepowtarzalności. Macie na to dwa dni: 28 i 29 wrzesień!
30 września odkrywamy przyłbice i bawimy się dalej. O!

Zapraszamy na strzelnicę!!!
*Za pomysłem Pana Ponckiego ułatwiliśmy dojście do tekstów: klikasz w jeden i możesz odnaleźć wszystkie z danej edycji.

Panie Poncki dostajesz od Order Niepowtarzalnych Umysłów O!
Niepowtarzalni!!!
Dzisiaj zdejmujemy przyłbice. Północ odkryje wszystko.
Posumowanie!!!
47 edycja dobiegła końca
Pisaliśmy na tematy:
1) Trolle - bajecznie wesołe i kolorowe stworki? Albo rzygające gruboskórne stwory, paskudne i śmierdzące.
2) Jestem z miasta - "Jestem z miasta, to widać. Jestem z miasta, to słychać. Jestem z miasta, to widać słychać i czuć"
Frekwencja super - mogło być jeszcze lepiej?
MISTRZEM KAMUFLAŻU zostali: Grzegory (2 teksty niezidentyfikowane) i Dekaos Dondi (1 niezidentyfikowany)

Ula Pieńkowska i Piotrek 71 i Grzegory - ostrzeżenie za brak aktywności i nieodgadywanie: Otrzymują tytuł „KANAPOWY LEŃ”

Dekaos Dondi - 5 x pudło, 5 trafień i 1 x pół traf: Otrzymuje tytuł „WYBOROWY STRZELEC”
Pasja - 4 x pudło, 2 trafy i 4 i pół trafy: Otrzymuje tytuł „NIEZDEKONCENTROWANA MUSZKA”
Urszula Pieńkowska - 3 x zerowe podejścia: Otrzymuje tytuł „ NIEBIESKI KOLIBER”
Poncki - 5 x pudło i 3 trafy: Otrzymuje tytuł „SNAJPER NA MOŚCIE”
Antoni Grycuk - 5 x pudło i 1 traf: Otrzymuje tytuł „STRZELEC NA TOLKA BANANA ”
yanko wojownik 997 - 5 x pudło i 2 trafy (wina go powaliły): Otrzymuje tytuł „ZACZAJONY WILK”
Grzegory - nieusprawiedliwiona nieobecność: Otrzymuje tytuł „ZEROWY KALIBER”
Piotrek 7 - 2 x pudło: Otrzymuje tytuł „DWURURKA”

Dekaos MISTRZ KAMUFLAŻU wrzuca tematy. O!

Dziękuję Wszystkim Niepowtarzalny
Dekaos Dondi
2 miesiące temu
Proponuje tematy:
1↔Łagodny Drapieżca
2↔Tajemnica Słonecznej Wioski
Zaczynamy 48 edycję i się bawimy. O! MISTRZ KAMUFLAŻU Dekaos proponuje temaciki:

1↔Łagodny Drapieżca
2↔Tajemnica Słonecznej Wioski

Gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście i bez spiny.
Gatunek dowolny i oryginalny zamysł.
Piszemy do piątku tj. 14 październik – do północki. Komentujemy i zgadujemy, konspirujemy i czarujemy.
Dorobek, aktywność i lojalność może zostać nagrodzona podaniem hasła. (Zaznaczamy, że w każdej chwili możemy zmienić)
Niepowtarzalny
Jedziemy Niepowtarzalni z tym koksem. Pisać i słać na Berdyczów O!
Trzynastu Wspanialych!!! Jeszcze 4 dni Niepowtarzalni możecie zakapturzyć O!

Podrapać sobie po słonecznej wiosce.
Strzelamy i odgadujemy Autorów Stylu i Niepowtarzalności. Macie na to dwa dni: 15 i 16 październik!
W poniedziałek tj. 17 października odkrywamy przyłbice i bawimy się dalej. O!

Zapraszamy na polowanie do naszej strzelnicy!!!

* dojście do wszystkich tekstów masz w jednym miejscu nad tekstem: klikasz w jeden i możesz odnaleźć wszystkie z danej edycji.

Zapraszamy do typowania, ale też do pozostawiania komentarzy

Niepowtarzalny
Do roboty Stylówki i Style! Sam się komentarz nie napisze i sam się nie wystrzeli kapiszon!

Leniwce obudźcie się O!
Tylko dzisiaj jest czas!

Nadszedł dzień zrzucania przyłbicy. Zamiast uprawiać pierdolamento Niepowtarzalni pokazywać twarze na światło dziennne!!!

Bo jak Gadimir Jebanowicz Srutin jebutnie, to będzie po przerwie hihihi
Dementor Biały
2 miesiące temu
A, w sensie mam napisać pod txt że to ja?
yanko wojownik 997
2 miesiące temu
Chyba trzeba się przyznawać, idę i się wysypię. Tylko raz mnie chyba trafili, a miałem dwa teksty.
Dementor Biały
2 miesiące temu
Ale tam jest już podpisane
yanko wojownik 997
2 miesiące temu
Potwierdzić nie zaszkodzi
yanko wojownik 997
2 miesiące temu
Ja potwierdziłem Pasja i Poncki mnie utrafili, Pasja półtorej strzału, Poncki dwa - trzy pociski we mnie i jedno draśnięcie - przeszło na wylot lekko
1) Łagodny Drapieżca
2)Tajemnica Słonecznej Wioski

Frekwencja SUPER!!!

MISTRZEM KAMUFLAŻU zostali: Grzegory (1 tekst niezidentyfikowany), Pasja (1 niezidentyfikowany) i Regimus (1 tekst niezidentyfikowany)

Pasja, Dekaos i Yanko otrzymują jabłuszka za aktywność. ??? ?
Pozostali figę.

Najlepiej strzelała Mistrzyni Kamuflażu Pasja - to ona dostaje przyjemność podania tematów do kolejnej Bitwy na pióra.

Dziękujemy Wszystkim

Niepowtarzalny
Pasja
2 miesiące temu
Witam i zapraszam do piór!

Moje tematy to:
1) Epidemia w rzeźni
2) Flet z Mandragory

Szerokiej fantazji życzę
Rozpoczynamy 49 edycję i się szalejemy z wyobraźnią. O!

MISTRZ KAMUFLAŻU Pasja proponuje tematy:
1) Epidemia w rzeźni
2) Flet z Mandragory

Gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście i bez spiny, ale z hukiem strzelamy.
Gatunek dowolny, oryginalny zamysł też i nierozpoznany styl.
Piszemy do piątku tj. 28 październik – do północki. Komentujemy i zgadujemy, konspirujemy i czarujemy.

UWAGA!
a) Tylko dwa teksty dla jednego Autora jest przewidziane w pakiecie.
b) Po wstawieniu jesteśmy aktywni pod tekstami
c) Typujemy sprawców napisanych tekstów

ZAPRASZAMY
Niepowtarzalny
Hop!!! Pisać na Niepowtarzalnych opowieści, poematy i wiersze i rozmaitości O!

Targówek
2 miesiące temu
Mógłbym wziąć udział?
Każdy może wziąć udział. Napisz i wyślij tekst nam maila. Wrzucimy i po sprawie. Wszyscy na takich samych zasadach się bawią.

Zapraszamy
Targówek
2 miesiące temu
A, bo gdy ostatnim razem chciałem dołączyć zostałem wykluczony.
Targówek
2 miesiące temu
Jakby
Nie siej propagandy Targówek. Podszywanie się pod różne nicki w celu zdobycia hasła, nazywasz wykluczeniem?. Dlatego teraz nie podajemy haseł
Masz ochotę, to napisz, wyślij i baw się
Strzelamy i odgadujemy Autorów Stylu i Niepowtarzalności. Macie na to czas do 31 października do godziny 18.00

W poniedziałek tj. po 18.00 odkrywamy przyłbice i bawimy się dalej. O!

Zapraszamy na polowanie!

* dojście do wszystkich tekstów masz w jednym miejscu nad tekstem: klikasz w jeden i możesz odnaleźć wszystkie z danej edycji.

Zapraszamy do typowania, ale też do pozostawiania komentarzy

Niepowtarzalny
No i po sprawie. Ustrzeleni lenie i fenito. Zamykamy i biegniemy dalej.

Dla zamieszania typujemy dwie osoby do podania tematu: Pasją i Biały Dementor O!

WPISYWAĆ TUTAJ TEMACIKI. OBROBIMY I ZACZNIEMY ZABAWĘ

Niepowtarzalny
Dementor Biały
miesiąc temu
"Gdy nad Gniewem zachodzi słońce"
Pasja
miesiąc temu
Ja proponuję cytat z książki Olgi Tokarczuk: "Szczury, które zostały pozwane przed sąd, bo narobiły wiele szkód. Sprawę odwlekano, bo nie stawiały się na rozprawy. W końcu przyznano im obrońcę z urzędu"
Mamy to!
Rozpoczynamy 50 edycję i otwieramy nasze zwoje O!

Pasją i Dementor Nieskazitelny proponują tematy:

1) "Szczury, które zostały pozwane przed sąd, bo narobiły wiele szkód. Sprawę odwlekano, bo nie stawiały się na rozprawy. W końcu przyznano im obrońcę z urzędu"
2) "Gdy nad Gniewem zachodzi słońce"

Gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście i bez spiny i żalu za bólem istnienia, ale z hukiem i wyobraźnią.
Gatunek dowolny, oryginalny zamysł też i nierozpoznany styl.
Piszemy do niedzieli tj.13 listopada – do północki. Wrzucamy, komentujemy i zgadujemy, konspirujemy i czarujemy.

UWAGA!
a) Tylko dwa teksty dla jednego Autora jest przewidziane w pakiecie.
b) Po wstawieniu jesteśmy aktywni pod tekstami
c) Typujemy sprawców napisanych tekstów.

ZAPRASZAMY

Niepowtarzalny i tyle w temacie O!
Pisać i pisać

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji