Niepowtarzalny Styl z Opowi!

Jared
11.04.2019
Zapraszamy do naszej nowej (starej) zabawy, w której staramy się ukryć przed innymi użytkownikami, a zadaniem reszty jest zdemaskowanie nas! Pokrótce wygląda to tak:

1. Umawiamy się na temat.
2. Piszemy tekst.
3. Tekst dodajemy z konta Niepowtarzalny Styl z Opowi - hasła poniżej.
4. Potem staramy się odgadnąć w komentarzu, do kogo teksty mogą należeć.
5. Po upływie terminu przyznajemy się, który tekst należał do nas.
6. Najlepiej zakamuflowany autor wygrywa i podaje temat do kolejnej edycji.

Teksty wrzucamy raczej krótkie. Proza? Poezja? Wszystko jedno. :D

Oto nasze konto:
http://www.opowi.pl/profil/niepowtarzalny-styl-z-opowi/
login: niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com
hasło: Gombrowicz1

Hasło podaje, bo i tak jakby ktoś nas chciał trollować, zmieniać hasło i tak dalej, to mu się to nie uda, bo mam hasło do meila tegoż konta, więc mogę bez trudu stworzyć nowe passy :P

Zapraszamy więc do zabawy! Dopóki konto nie ma autoakceptacji opowiadań ze strony moderatora, musimy wydłużyć nieco termin. Dajmy na to 14.04 na dodanie tekstu i do 16.04 na zgadywanie. 17.04 natomiast "przyznajmy się", które teksty nasze. :D Jeżeli chcecie krótszego/dłuższego deadlina, to możemy ugadać :D

Pierwszy komentujący w tym wątku ma prawo rzucić temat :D
Nasze konto działa, ale dodałem jako Jared, bo świeże konto ma zablokowane dodawanie wątków na forum :D
Cofftee
11.04.2019
Wiem że jestem tu wciąż swiezakiem i takie tam, i ogólnie sam pomysł na taką zabawe bardzo mi się podoba, ale czy to nie będzie takie ciutkę... Tworzenie zamkniętego koła? Coś jak zabawa, ale dla wybranych? Bo wiecie, są tutaj też mało, lub po prostu "mniej" popularne osoby (w tym choćby ja) i tak na przykład zastanawiam się, co wobec tego...
Cofftee
11.04.2019
Zamkniętego kręgu, nie koła, przepraszam.
Jared
11.04.2019
Hmm, w poprzednich edycjach nie było z tym większego problemu :P Zawsze jak nie znamy autora, to możemy zgadywać przez wykluczanie tych, których znamy - no i zawsze jest to okazja na integrację a nawet zareklamowanie się :D
Cofftee
11.04.2019
No ja na przykład czuje że to trochę nie fair i tak chciałam się tym podzielić, bo może ktoś jeszcze ma podobne odczucia. Ale spoko, nie staram się niczego bojkotować.
Jared
11.04.2019
Chyba niestety nie ma zbytnio możliwości dostosowania formuły inaczej :E Trzeba to po prostu przepracować - myślę, że jak raz weźmiesz udział, to potem już jako tako uczestniczący będą w stanie wychwycić Twoje stylowe właściwości ;P
Cofftee
11.04.2019
Właśnie cały czas myślę o osobach, które będą tak jak ja nowe, albo w ogóle odzywające się rzadko, takie troszkę zapomniane. Mnie osobiście taka formuła zniechęca do wzięcia udziału, choć sam pomysł naprawdę jest fajny w zamyśle.
alfonsyna
11.04.2019
Wydaje mi się, że to właśnie trochę skłania do przeczytania choćby po jednym tekście każdego, kto się zgłosi - żeby móc jakoś to porównać, o ile ktoś faktycznie chce się przyłożyć do zgadywania. No i dajcie raczej nagrodę temu, kto np. najwięcej zgadnie - to może być dodatkowa motywacja! XD
Cofftee
11.04.2019
Bardzo możliwe, że to Wy macie rację, wtrącam tylko swoje trzy grosze :-)
Jared
11.04.2019
Kawo, jako pierwszy komentator możesz nam rzucić temat ;>
Cofftee
11.04.2019
Hah, taki zaszczyt mnie kopnął? Dobrze. To może... Coś takiego:
"Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy bladzi, kto wędruje (...)"? W myśl J.R.R.Tolkiena
TEMAT TEJ EDYCJI: "Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy bladzi, kto wędruje (...)"

Brakuję nam już tylko chętnych - gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście; to konkursik czysto rozrywkowy - nie ma się więc co spinać o to, czy w 14-zdaniu naszego opowiadania powinien być imiesłów przysłówkowy czy czasownik czarodziejski ;)
jesień2018
11.04.2019
Ciekawy pomysł!
Cofftee, myślę, że jak jesteś nowa i czujesz, że jeszcze słabo kojarzona, to może być sposób, żeby się przedstawić. Nie zgadną - trudno. Ale potem zapamiętają na zawsze :)

Nie wiem, czy wezmę udział, jak będę miała pomysł, to może, ale mam pytanie: rozumiem, że osoba, która jest niesłusznie podejrzewana o napisanie tekstu, nie przyznaje się na razie, że to nie jej tekst?
Ritha
11.04.2019
Bez imiesłowu przysłówkowego? No jak to tak :P
A tak serio, to już, teraz, zaraz (?) Błyskawiczna inicjatywa, ja nie wyrabiam na zakrętach, wiec póki co się przyjrzę ;)
Light
11.04.2019
Musiałoby być chociaż z 10 osób, piszących w miarę rozmaicie, bo tak to będzie łatwo : D
Canulas
11.04.2019
Kibicuję inicjatywie, ale póki co, z drugiego rzędu.
Jesieni droga - chyba się wolno przyznawać i nie przyznawać, bo to konkurs na największego szalbierza - niektórzy pod swoim własnym tekstem pisali "no przecież to nie ja" - wszelkie manipulacje i nieczyste zagarnia są dozwolone :>
Pan Buczybór
11.04.2019
Jakby ja się zgłaszam
jesień2018
11.04.2019
Aaaa takie buty!
Brzmi jak fajna zabawa :)
Ale trzy dni na napisanie - trochę mało.
I pytanie jeszcze jedno: czy trzeba się zadeklarować i będzie lista piszących, czy nie wiemy, kto będzie brał udział?
I czy zgadywać mogą osoby także niepiszące?

Część postów została ukryta (959)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

yanko wojownik 1125
3 miesiące temu
Po fakcie doczytał, że pomylił
Może warto pomyśleć? Tak, nie na temat i wbrew zasadom Bitwy (dwa tylko teksty od uczestnika) A ty zapakowałeś cztery i konwersowałeś ze sobą. Zaśmieciłeś nie powiem czym.

Szkoda, że niektórzy lubią tylko przeszkadzać.

Hasło zmienione, więc myślę, że to się nie powtórzy. Może przepraszam!

Niepowtarzalni
Dwa tylko teksty mogą się znaleźć w Bitwie, a nie cztery i na temat. Możesz się zrehabilitować... wyślij tekst na adres mailowy, a my o umieścimy. Jeśli będziesz grzeczny, dostaniesz hasło.
Niepowtarzalni!!!

Po burzy
Hasło zmienione... piszcie po nowe!
yanko wojownik 1125
3 miesiące temu
Oj tam, oj tam, ciekawie było z boku popatrzeć na yankowe niedołęstwo logikowe, nikt nie klął, nikogo nie obrażał, nie było poległych

Nie chcem hasła, siem ukarowuję, za zamieszactwo
Tak, bardzo ciekawie. Zasrałeś profil, i uważasz, że wszystko jest ok. Walnij się w czerep.
yanko wojownik 1125
3 miesiące temu
Nie ma zabawy bez ryzyka, trzeba było poczekać, byłoby sprostowane, do dwóch pisadeł nikt był się nie przyznał, a chu! nie bede się walił, nie bede! Takiego!
Niepowtarzalni! Zaczynamy zgadywanie. Czytamy, komentujemy, stosujemy różne chwyty by przechytrzyć konkurentów.
Typujemy sprawców do jutra 17, a 18 listopada ujawniamy swoje twarze.

Do dzieła!!!
Hej!!! Odsłaniać przyłbice Niepowtarzalni.

Jutro byśmy zaczęli kolejne maskowanie xDD
Czekamy do jutra!!!
Gratulujemy za odzew i jedziemy dalej. Dajemy światło Nowicjuszom którzy znakomicie się zakamuflowali 😎 🤓 ... Dlatego niechaj oni podadzą tematy (po jednym dla każdego).

Zapraszamy Niepowtarzalnych i innych, którzy chcą wstąpić w nasze szeregi.

Gatunek to: fraszki, wiersze, proza, drabble, drubble i horrory.
Jednym słowem zajebisty zawrót głowy.
Piszmy więc!!! Kto, co lubi.
Bądźmy czujni, aby nie ujawniać nikomu hasła. Co trzecia edycja będzie zmieniane. Aktywni dostaną z automatu, inni będą musieli się postarać.
Trzy pierwsze teksty nowych Niepowtarzalnych będziemy wstawiać MY.
Więc prosimy o przysyłanie na podany wyżej mail. Musi mieć własny dorobek, aby otrzymać hasło. Aktywność też ma znaczenie.

Linki do wrzucanych tekstów wrzucamy tutaj:
https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-linki-do-w1146/

HASEŁKO CZEKA pod:
niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com

To My Niepowtarzalni!
Gratulujemy za odzew i jedziemy dalej. Dajemy światło Nowicjuszom którzy znakomicie się zakamuflowali 😎 🤓 Cicho_sza i Wertyt.
Dlatego niechaj oni podadzą tematy (po jednym dla każdego).

Zapraszamy Niepowtarzalnych i innych, którzy chcą wstąpić w nasze szeregi.

Piszmy więc!!! Kto, co lubi.
Bądźmy czujni, aby nie ujawniać nikomu hasła. Co trzecia edycja będzie zmieniane. Aktywni dostaną z automatu, inni będą musieli się postarać.
Więc prosimy o przysyłanie na podany wyżej mail. Musi mieć własny dorobek, aby otrzymać hasło. Aktywność też ma znaczenie.

HASEŁKO CZEKA pod:

To My Niepowtarzalni!
Wertyt
2 miesiące temu
Dziękuję bardzo za wyróżnienie. Temat, który proponuję to ,,białe w zielonym". Proszę Cicho_sza o drugi i określenie terminu. Zapraszam i pozdrawiam:)
Cicho_sza
2 miesiące temu
Ależ połączenie metafizyczne Wertyt. Właśnie weszłam, żeby wstawić swój temat. A tu proszę też tu jesteś 😉
Mój temat może mniej wymyślny, ale bardzo przytulasny.

Prezent od losu

Zapraszamy Niepowtarzalnych do zabawy 😉
Cicho_sza
2 miesiące temu
Aa, termin: 02.12. do północy
ZAPROSZENIE!!!

Niepowtarzalnych i innych, którzy chcą wstąpić w nasze szeregi do wzięcia udziału w kamuflażu.
Piszemy pod przyłbicą i odgadujemy sprawcę.
Tematy podrzucili Cicho_sza i Wertyt

1) Prezent od losu
2) Białe w zielonym

Piszmy więc!!!

HASEŁKO CZEKA pod:

To My Niepowtarzalni!
Piszemy do 02 grudnia!!!
Opalony Ernest
2 miesiące temu
Minął termin.
W linkach termin do 15-go listopada.
Odechciało mi się brać udział w gówniazerii.
A Pan bierze udział? Nie widzę jakiejś aktywności z pańskiej strony. W zakładce KONKURSY przedłużono termin do 15 grudnia ze względu na małą frekwencję i aktywność.
W linkach termin do 15-go listopada... taki drobny błąd - zamiast 15 grudnia. Robić wielkie alo!
Hej Niepowtarzalni! Co z Wami? Piszcie i zgadujcie. Najlepszy strzelec dostanie nagrodę xDDD
cos_ci_opowiem
miesiąc temu
Ja nie chcę marudzić, ale jeśli NSzO przez kilka dni nie odpowiada w ogóle na maile, a jutro mija przedłużony termin, to się nie dziwię, że mało chętnych na udział. Takie to trochę niepoważne moim zdaniem.
Niestety żadnego maila od Ciebie nie otrzymaliśmy! Sprawdź, czy doszedł? Zawsze odpowiadamy.
Chyba jednak marudzisz :))
Wyślij jeszcze raz albo udokumentowanie poprzedniego.
cos_ci_opowiem
miesiąc temu
Wysłałem łącznie 3 maile na niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com

Czasami trzeba sprawdzać również folder SPAM, jeśli się wybiera taką drogę kontaktu jako wyłączną. Ale już nic, może kiedyś.
Czasami sprawdzamy też spam i cisza. Dziwne, bo innych maile dochodzą O!
cos_ci_opowiem
miesiąc temu
Tak, wymyśliłem to sobie z dupy: https://i.imgur.com/lSo1u3q.png
A jaki mamy w tym cel? Nie wiemy. Pewnie cuda jakieś, czy cuś. Wyślij teraz byle co i zobaczymyO!
cos_ci_opowiem
miesiąc temu
No ja nie wiem, po prostu może nie ogarniacie komunikacji elektronicznej na poziomie podstawówki?
Bo my jesteśmy z przedszkola :))))))) Tak poza tym wszystko dobrze.
cos_ci_opowiem
miesiąc temu
Wysłałem i co, nie macie?
Naprawdę nic nie mamy, ni hu hu. O co tu hodzi?
chodzi
nie dostajesz zwrotnej informacji?
cos_ci_opowiem
miesiąc temu
Nie, to skrzynka onetu. Albo naprawdę coś nie chodzi, albo palicie głupa. Pozdrawiam.
Weź się zastanów? Przecież nam zależy na frekwencji. Nie ma nic. Ostatni mail mamy z 1 grudnia. Nikt więcej się nie zgłaszał. Może jeszcze ktoś zgłosi zażalenie. Poczekamy.
cos_ci_opowiem
miesiąc temu
No może Onet ma jakąś blokadę antyspamową, bo ten mail mi służył tylko do założenia konta na Opowi. Czyli nadal jedynie dwie opcje, jak wyżej. Nieważne, i tak wrzuciłem niezależnie, bez tematu przewodniego.
Opalony Ernest
miesiąc temu
Po kiego wafla Cosik się pieklisz?
Kapturowy nie ogarnia kuwety.
Szkoda czasu na ten konkurs.
Zgadywanko! Dzisiaj i jutro. A niedziela do odkrywania Twórców.

Do dzieła Niepowtarzaln!!!
Dekaos za fenomenalny kamuflaż dostaję lufę... dawaj na ruszt temaciki i biegniemy dalej do tarczy, aby ustrzelić Niepowtarzalnych DD
Nadleśniczy Nuncescu
miesiąc temu
Zaraz, zaraz.
Dlaczego DD, skoro go zgadłę?
Dekaos Dondi
miesiąc temu
Proponuję tematy:
1↔Tańczący z Bałwanami ⛄
2↔Bombowa Choinka🌲
No, to lecim na Szczecin!!!

Niepowtarzalnych i innych, którzy chcą wstąpić w nasze szeregi do wzięcia udziału w kamuflażu.
Tematy podrzucił nasz Mistrz Kamuflażu Deduś:))

1↔Tańczący z Bałwanami ⛄
2↔Bombowa Choinka🌲

Piszmy więc!!!

HASEŁKO CZEKA pod:

To My Niepowtarzalni!
Piszemy do końca Roku 2021, a potem pijemy szampana O!
Niepowtarzalni zgadujemy, typujemy sprawców. Niedziela i poniedziałek, a we wtorek odkrywamy swoje buźki.

Strzelajcie w sam środek tarczy XDD
Bitwa zakończona. Marnie idzie. Wygrana dla Grzegory - plus za kamuflaż, minus za brak aktywności. Ale w tej grze wszystkie chwyty dozwolone.
Grzegory wrzuć na ruszt tematy i jedziemy dalej. Może tym razem będzie szumnie.

Czekamy!!! O!
Grzegory
2 tygodnie temu
Do usług Panie i Panowie!
Oto temaciki:
- Kobieta i mężczyzna
- Diabeł i Raj
Do Boju Kapturowcy
Zapraszam!
No, to lecimy!
ZAPRASZAMY!
Tematy podrzucił Mistrz Kamuflażu Grzegory
1) - Kobieta i mężczyzna
2 - Diabeł i Raj
Gatunek to: fraszki, wiersze, proza, drabble, drubble i horrory, erotyki.
Piszmy więc!!! - 20 styczeń zamyka bramy (północ)

HASEŁKO CZEKA pod:
To My Niepowtarzalni!
Opalony Ernest
2 tygodnie temu
Czy ta formuła się aby nie wyczerpała?
Mieszanie w wiadrze, w którym siedmioro przy dobrych wiadrach, pahdą, wiatrach się kręci.
Coś ci nie pasi? Nie bierzesz udziału, to nie przeszkadzaj. Idź gdzie indziej się podniecać O!
Noico
2 tygodnie temu
Opalony wyraził oględnie to co i tak wszyscy myślą. Vov populi, vox Dei. Nie ma się o co obrażać.
Obrażony? Chyba żartujesz ha,ha,ha
Następny do kompletu z tych fermentujących przetworów

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji