Niepowtarzalny Styl z Opowi!

Jared
11.04.2019
Zapraszamy do naszej nowej (starej) zabawy, w której staramy się ukryć przed innymi użytkownikami, a zadaniem reszty jest zdemaskowanie nas! Pokrótce wygląda to tak:

1. Umawiamy się na temat.
2. Piszemy tekst.
3. Tekst dodajemy z konta Niepowtarzalny Styl z Opowi - hasła poniżej.
4. Potem staramy się odgadnąć w komentarzu, do kogo teksty mogą należeć.
5. Po upływie terminu przyznajemy się, który tekst należał do nas.
6. Najlepiej zakamuflowany autor wygrywa i podaje temat do kolejnej edycji.

Teksty wrzucamy raczej krótkie. Proza? Poezja? Wszystko jedno. :D

Oto nasze konto:
http://www.opowi.pl/profil/niepowtarzalny-styl-z-opowi/
login: niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com
hasło: Gombrowicz1

Hasło podaje, bo i tak jakby ktoś nas chciał trollować, zmieniać hasło i tak dalej, to mu się to nie uda, bo mam hasło do meila tegoż konta, więc mogę bez trudu stworzyć nowe passy :P

Zapraszamy więc do zabawy! Dopóki konto nie ma autoakceptacji opowiadań ze strony moderatora, musimy wydłużyć nieco termin. Dajmy na to 14.04 na dodanie tekstu i do 16.04 na zgadywanie. 17.04 natomiast "przyznajmy się", które teksty nasze. :D Jeżeli chcecie krótszego/dłuższego deadlina, to możemy ugadać :D

Pierwszy komentujący w tym wątku ma prawo rzucić temat :D
Nasze konto działa, ale dodałem jako Jared, bo świeże konto ma zablokowane dodawanie wątków na forum :D
Cofftee
11.04.2019
Wiem że jestem tu wciąż swiezakiem i takie tam, i ogólnie sam pomysł na taką zabawe bardzo mi się podoba, ale czy to nie będzie takie ciutkę... Tworzenie zamkniętego koła? Coś jak zabawa, ale dla wybranych? Bo wiecie, są tutaj też mało, lub po prostu "mniej" popularne osoby (w tym choćby ja) i tak na przykład zastanawiam się, co wobec tego...
Cofftee
11.04.2019
Zamkniętego kręgu, nie koła, przepraszam.
Jared
11.04.2019
Hmm, w poprzednich edycjach nie było z tym większego problemu :P Zawsze jak nie znamy autora, to możemy zgadywać przez wykluczanie tych, których znamy - no i zawsze jest to okazja na integrację a nawet zareklamowanie się :D
Cofftee
11.04.2019
No ja na przykład czuje że to trochę nie fair i tak chciałam się tym podzielić, bo może ktoś jeszcze ma podobne odczucia. Ale spoko, nie staram się niczego bojkotować.
Jared
11.04.2019
Chyba niestety nie ma zbytnio możliwości dostosowania formuły inaczej :E Trzeba to po prostu przepracować - myślę, że jak raz weźmiesz udział, to potem już jako tako uczestniczący będą w stanie wychwycić Twoje stylowe właściwości ;P
Cofftee
11.04.2019
Właśnie cały czas myślę o osobach, które będą tak jak ja nowe, albo w ogóle odzywające się rzadko, takie troszkę zapomniane. Mnie osobiście taka formuła zniechęca do wzięcia udziału, choć sam pomysł naprawdę jest fajny w zamyśle.
alfonsyna
11.04.2019
Wydaje mi się, że to właśnie trochę skłania do przeczytania choćby po jednym tekście każdego, kto się zgłosi - żeby móc jakoś to porównać, o ile ktoś faktycznie chce się przyłożyć do zgadywania. No i dajcie raczej nagrodę temu, kto np. najwięcej zgadnie - to może być dodatkowa motywacja! XD
Cofftee
11.04.2019
Bardzo możliwe, że to Wy macie rację, wtrącam tylko swoje trzy grosze :-)
Jared
11.04.2019
Kawo, jako pierwszy komentator możesz nam rzucić temat ;>
Cofftee
11.04.2019
Hah, taki zaszczyt mnie kopnął? Dobrze. To może... Coś takiego:
"Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy bladzi, kto wędruje (...)"? W myśl J.R.R.Tolkiena
TEMAT TEJ EDYCJI: "Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy bladzi, kto wędruje (...)"

Brakuję nam już tylko chętnych - gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście; to konkursik czysto rozrywkowy - nie ma się więc co spinać o to, czy w 14-zdaniu naszego opowiadania powinien być imiesłów przysłówkowy czy czasownik czarodziejski ;)
jesień2018
11.04.2019
Ciekawy pomysł!
Cofftee, myślę, że jak jesteś nowa i czujesz, że jeszcze słabo kojarzona, to może być sposób, żeby się przedstawić. Nie zgadną - trudno. Ale potem zapamiętają na zawsze :)

Nie wiem, czy wezmę udział, jak będę miała pomysł, to może, ale mam pytanie: rozumiem, że osoba, która jest niesłusznie podejrzewana o napisanie tekstu, nie przyznaje się na razie, że to nie jej tekst?
Ritha
11.04.2019
Bez imiesłowu przysłówkowego? No jak to tak :P
A tak serio, to już, teraz, zaraz (?) Błyskawiczna inicjatywa, ja nie wyrabiam na zakrętach, wiec póki co się przyjrzę ;)
Light
11.04.2019
Musiałoby być chociaż z 10 osób, piszących w miarę rozmaicie, bo tak to będzie łatwo : D
Canulas
11.04.2019
Kibicuję inicjatywie, ale póki co, z drugiego rzędu.
Jesieni droga - chyba się wolno przyznawać i nie przyznawać, bo to konkurs na największego szalbierza - niektórzy pod swoim własnym tekstem pisali "no przecież to nie ja" - wszelkie manipulacje i nieczyste zagarnia są dozwolone :>
Pan Buczybór
11.04.2019
Jakby ja się zgłaszam
jesień2018
11.04.2019
Aaaa takie buty!
Brzmi jak fajna zabawa :)
Ale trzy dni na napisanie - trochę mało.
I pytanie jeszcze jedno: czy trzeba się zadeklarować i będzie lista piszących, czy nie wiemy, kto będzie brał udział?
I czy zgadywać mogą osoby także niepiszące?

Część postów została ukryta (1036)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Opalony Ernest
5 miesięcy temu
Kapturowaty, ja mam tematy.
Ino ogłoś to i owo.
Zakończona edycja. Wygrał Nadleśniczy! Zakamuflował się doskonale i jeszcze ustrzelił Margeritę.

Opalony wrzucaj temaciki, ogłosimy i strzelamy dalej.

Niepowtarzalny
Opalony Ernest
5 miesięcy temu
O rety, mowę mi odjęłło było!
Jak się teraz pochwalę na Mazurach, to sława i na Podlasie me umiłowane poniesiona będzie.
Stąd i temat.

"Tutaj chcę żyć"
TEMAT TEJ EDYCJI: "Tutaj chcę żyć" rzucony przez Napalonego Nadleśniczego.
Gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście; to konkursik luźno rozrywkowy - nie ma się więc co spinać o to, czy w naszym opowiadaniu powinien być przecinek, czy kropka.
Wolno się przyznawać i nie przyznawać, bo to konkurs na największego szulera - wszelkie manipulacje i nieczyste zagarnia są dozwolone.

Piszemy do 20 marca do północki. Komentujemy i zgadujemy, kospirujemy i czarujemy.

Trzy pierwsze teksty nowych Niepowtarzalnych wstawiamy MY.
Musisz mieć własny dorobek, aby otrzymać hasło. Aktywność też ma znaczenie.

Linki do wrzucanych tekstów wrzucamy tutaj:
https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-linki-do-w1146/

HASEŁKO CZEKA pod:
niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com

Niepowtarzalny
Dziękujemy i prosimy o jeszcze. Uczta jak ta lala.

Komentować, kamuflować i strzelać. Nagroda Was czeka O!
Zaczynamy polowanie na Grubego Zwierza. Zgadujemy autora - dzisiaj i jutro!
23 {środa} zdejmujemy maski i się ujawniamy.

Do zobaczenia Niepowtarzalni!
Dzisiaj odkrywamy swoje twarze. O!
110101011
5 miesięcy temu
A to poczekam zobaczę jak to się robi i wtedy zrobię coming out
110101011
5 miesięcy temu
No więc tak, to ja napisałem opowiadanie o Wariacie. I widzę że zostałem rozszyfrowany a tu proszę jaka niespodzianka
Fajna zabawa i czekam na kolejny konkurs
Posumowanie!!!
44 edycja dobiegła końca
Temat dostaliśmy od Nadleśniczego „Tutaj chcę żyć”
Frekwencja nie najgorsza - mogło być lepiej?
Nikt nie został MISTRZEM KAMUFLAŻU.

Pomidor - ostrzeżenie za brak aktywności: Otrzymuje tytuł „KANAPOWY LEŃ”
Margerita - ostrzeżenie za brak aktywności: Otrzymuje tytuł „PANNA Z PEŁNĄ GŁOWĄ”
Pasja - raz pudło i 4 i pół trafy: Otrzymuje tytuł "
Cicho_sza - 3 pudła i półostrzeżenie za brak aktywności: Otrzymuje tytuł „NIEPEŁNA BOMBONIERKA”
Dekaos Dondi - 2 pudła i 4 trafienia: Otrzymuje tytuł „EWENTUALNY STRZELEC”
110101011 - 6 x pudło i raz trafienie (ptak go powalił): Otrzymuje tytuł „TROPICIEL SOWY”
Akwadar - 8 x trafienie i ostrzeżenie za brak tekstu: Otrzymuje tytuł „MISTRZ BEZ KABURY”
Pasja i Dekaos i Wodniak na doczepkę wrzucają po temaciku. Trzy tematy - oj, będzie się działo?

Niepowtarzalny
Pomidor
5 miesięcy temu
Dajcie lepiej nowe hasła, zamiast tworzyć średnio udane kombinacje odznak ;)
Dekaos Dondi
5 miesięcy temu
Proponuję tematy:
URWIPOŁEĆ I DRAPICHRUST
błękitnypłomień
5 miesięcy temu
To musiałabym o moim Szwagru napisać... - gdybym miała siębtrzy,mić tematu.
Pomidor, o czym ty świergolisz? Hasło jest jedno i dostaniesz jak się postarasz O!
Pomidor
5 miesięcy temu
Niepowtarzalny, nie wpieniaj się tak jak emerytka na straganie :)
Chodzi mi o hasła do następnej edycji zabawy, nie o hasło do konta, więc luzik
Akwadar
5 miesięcy temu
Co to za nerwówka?
A czemu wodniak na doczepkę?
A o tematy ci chodzi? To pisz jak należy. Czekamy na innych do jutra. Jeśli nie będzie odzewu.to podamy. To ty masz pianę kolego.
Pomidor
5 miesięcy temu
Ja? W życiu :)
Piszę tak jak należy, a słowo "hasło" można rozumieć wielorako, więc proszę mi nie wmawiać, że mące :)
błękitnypłomień
5 miesięcy temu
Ja pierdolę, tu też sie kłócicie?
A taki bonusik dla Pana od Nas. hihihi
Akwadar
5 miesięcy temu
Nie zasługuję...
Płomienna ty nie widziałaś kłótni?
Pomidor
5 miesięcy temu
"Ja pierdolę, tu też sie kłócicie?" - notabene twój komentarz jest o wiele bardziej wulgarny niż nasza cała "kłótnia" :)))
Akwadar
5 miesięcy temu
to jest ekspresja...
Wodniak zasługujesz jeszcze na buziaka Xd
Akwadar
5 miesięcy temu
Wow! :)
To twój temacik/hasło EKSPRESJA
błękitnypłomień
5 miesięcy temu
No i chwała ci panie i skrzypce, że wiem już jak traktować twz. pomidora. Dzięki - pomidor.
błękitnypłomień
5 miesięcy temu
Uwielbiam tych - "SUBTELNYCH"...
Akwadar
5 miesięcy temu
Nie!
Mój temat: Dawne życie poszło w dal i tylko koni żal (inspiracja)
Rozejść się do ognisk domowych O!
Akwadar
5 miesięcy temu
no to idę
Pikny temat xd
błękitnypłomień
5 miesięcy temu
Na Twój temat Akwaś to ja mam tekst - "Land of Hope". (Jeszcze) go nie masz w domu.
Akwadar
5 miesięcy temu
To wstawiaj :)
błękitnypłomień
5 miesięcy temu
No nie, to jest jeden z dwóch tekstów, którego nigdy na tym portalu nie wstawię. Aczkolwiek znając moją siostrę, to go dostanie w pdf-ie...
Pasja
5 miesięcy temu
To ja za Akwadarem podążę i mój temat to: Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma (inspiracja)
błękitnypłomień
5 miesięcy temu
Pasja, - nie ma, bo wyjechali do UK i w hurtowniach robią... :) Ale wpisujesz się z tematem w mój tekst, aczkolwiek jest z innej strefy klimatycznej. Ogólnie chciałabym Cię, Pasjo zaatakować jakoś na priv. Da się?
Zaczynamy 45 edycję i bawimy się O!

Zaproponowane tematy to:
Pasja - DZIŚ PRAWDZIWYCH CYGANÓW JUŻ NIE MA (inspiracja)
Dekaos Dondi - URWIPOŁEĆ I DRAPICHRUST
Akwadar - DAWNE ŻYCIE POSZŁO W DAL I TYLKO KONI ŻAL (inspiracja)

Gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście; to konkursik rozrywkowy - nie ma się więc co spinać o to, czy w naszym opowiadaniu powinien być przecinek, czy kropka.
Wolno się przyznawać i nie przyznawać, bo to konkurs na największego szulera i kamuflażu - wszelkie manipulacje i nieczyste zagarnia są dozwolone.

Piszemy do 10 kwietnia do północki. Komentujemy i zgadujemy, konspirujemy i czarujemy.
Trzy pierwsze teksty nowych Niepowtarzalnych wstawiamy my.

HASEŁKO CZEKA pod:

Niepowtarzalny
Pomidor
5 miesięcy temu
ciekawe, ciekawe! :)
słone paluszki
5 miesięcy temu
To powinno być ogłoszone na głównej. Rzekłam.
Pisać Niepowtarzalni, bo jak będzie koniec, to nic nie będzie O!
Tylko cztery anonimki (:

Przedłużamy do poniedziałku! tj. 18 kwietnia.
Zapraszamy do strzału O!
Siemano !

Już po świętach. Zapraszamy wszystkich chętnych do zgadywania autorów. Dwa dni - dzisiaj i jutro!

21 kwietnia zrzucamy maski O!

Niepowtarzalny
Nie spać! Zgadywać! O!
Podsumowanie

Mało nas, ale się kręci. Postanowiliśmy ujawnić hasło dla wszystkich. Jak myślicie?

Akwadar zakamuflował się doskonale i trafiał w serce i dlatego podaje tematy dwa.

Czekamy!
słone paluszki
4 miesiące temu
Moje zdanie jest takie:
#Ogłoszenie do każdej edycji trafia na główną stronę.
##Osoby biorące udział piszą TAK w komentarzu i BIEŻĄCA lista trafia do edycji.
### Dalej po WASZEMU.
Akwadar
4 miesiące temu
No to podrzucam temaciki, za ciosem: - Strzał prosto w serce i Przez żołądek do serca :)
Zaczynamy 46 edycję i bawimy się O!
Wreszcie się obudził Akwadar i proponuje temaciki:

1) Strzał prosto w serce
i
2) Przez żołądek do serca

Gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście; to konkursik rozrywkowy - nie ma się więc co spinać o to, czy w naszym opowiadaniu powinien być przecinek, czy kropka, czy pauza, czy pół.
Wolno się przyznawać i nie przyznawać, bo to konkurs na największego szulera kamuflażu - wszelkie manipulacje i nieczyste zagarnia są dozwolone. Wolno, tylko kulturalnie.

Piszemy do zimnej Zośki tj. 15maj, do północki. Komentujemy i zgadujemy, konspirujemy i czarujemy.
Trzy pierwsze teksty nowych Niepowtarzalnych wstawiamy my.

HASEŁKO CZEKA pod:

Niepowtarzalny

Ps. Państwo Cicho_sza, Pomidor i 110101011 proszeni są o zajrzenie do skrzynek pocztowych! NIESPODZIANKA czeka.
Niepowtarzani!
W związku z tym, że dostajemy na pocztę prośby o hasło bez podania nicku. Chcemy przypomnieć zasady:

1) Trzy pierwsze teksty nowych Niepowtarzalnych wstawiamy my.
2) Musisz mieć własny dorobek, aby otrzymać hasło.
3) Aktywność też ma znaczenie.

Z naszej strony pozostajesz anonimowy, aż do ogłoszenia autorów tekstu. Nikomu nie podajemy danych mailowych. Jednak musimy znać nick autora.

Dzienks za zrozumienie

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji