Niepowtarzalny Styl z Opowi!

Jared
dwa lata temu
Zapraszamy do naszej nowej (starej) zabawy, w której staramy się ukryć przed innymi użytkownikami, a zadaniem reszty jest zdemaskowanie nas! Pokrótce wygląda to tak:

1. Umawiamy się na temat.
2. Piszemy tekst.
3. Tekst dodajemy z konta Niepowtarzalny Styl z Opowi - hasła poniżej.
4. Potem staramy się odgadnąć w komentarzu, do kogo teksty mogą należeć.
5. Po upływie terminu przyznajemy się, który tekst należał do nas.
6. Najlepiej zakamuflowany autor wygrywa i podaje temat do kolejnej edycji.

Teksty wrzucamy raczej krótkie. Proza? Poezja? Wszystko jedno. :D

Oto nasze konto:
http://www.opowi.pl/profil/niepowtarzalny-styl-z-opowi/
login: niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com
hasło: Gombrowicz1

Hasło podaje, bo i tak jakby ktoś nas chciał trollować, zmieniać hasło i tak dalej, to mu się to nie uda, bo mam hasło do meila tegoż konta, więc mogę bez trudu stworzyć nowe passy :P

Zapraszamy więc do zabawy! Dopóki konto nie ma autoakceptacji opowiadań ze strony moderatora, musimy wydłużyć nieco termin. Dajmy na to 14.04 na dodanie tekstu i do 16.04 na zgadywanie. 17.04 natomiast "przyznajmy się", które teksty nasze. :D Jeżeli chcecie krótszego/dłuższego deadlina, to możemy ugadać :D

Pierwszy komentujący w tym wątku ma prawo rzucić temat :D
Nasze konto działa, ale dodałem jako Jared, bo świeże konto ma zablokowane dodawanie wątków na forum :D
Cofftee
dwa lata temu
Wiem że jestem tu wciąż swiezakiem i takie tam, i ogólnie sam pomysł na taką zabawe bardzo mi się podoba, ale czy to nie będzie takie ciutkę... Tworzenie zamkniętego koła? Coś jak zabawa, ale dla wybranych? Bo wiecie, są tutaj też mało, lub po prostu "mniej" popularne osoby (w tym choćby ja) i tak na przykład zastanawiam się, co wobec tego...
Cofftee
dwa lata temu
Zamkniętego kręgu, nie koła, przepraszam.
Jared
dwa lata temu
Hmm, w poprzednich edycjach nie było z tym większego problemu :P Zawsze jak nie znamy autora, to możemy zgadywać przez wykluczanie tych, których znamy - no i zawsze jest to okazja na integrację a nawet zareklamowanie się :D
Cofftee
dwa lata temu
No ja na przykład czuje że to trochę nie fair i tak chciałam się tym podzielić, bo może ktoś jeszcze ma podobne odczucia. Ale spoko, nie staram się niczego bojkotować.
Jared
dwa lata temu
Chyba niestety nie ma zbytnio możliwości dostosowania formuły inaczej :E Trzeba to po prostu przepracować - myślę, że jak raz weźmiesz udział, to potem już jako tako uczestniczący będą w stanie wychwycić Twoje stylowe właściwości ;P
Cofftee
dwa lata temu
Właśnie cały czas myślę o osobach, które będą tak jak ja nowe, albo w ogóle odzywające się rzadko, takie troszkę zapomniane. Mnie osobiście taka formuła zniechęca do wzięcia udziału, choć sam pomysł naprawdę jest fajny w zamyśle.
alfonsyna
dwa lata temu
Wydaje mi się, że to właśnie trochę skłania do przeczytania choćby po jednym tekście każdego, kto się zgłosi - żeby móc jakoś to porównać, o ile ktoś faktycznie chce się przyłożyć do zgadywania. No i dajcie raczej nagrodę temu, kto np. najwięcej zgadnie - to może być dodatkowa motywacja! XD
Cofftee
dwa lata temu
Bardzo możliwe, że to Wy macie rację, wtrącam tylko swoje trzy grosze :-)
Jared
dwa lata temu
Kawo, jako pierwszy komentator możesz nam rzucić temat ;>
Cofftee
dwa lata temu
Hah, taki zaszczyt mnie kopnął? Dobrze. To może... Coś takiego:
"Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy bladzi, kto wędruje (...)"? W myśl J.R.R.Tolkiena
TEMAT TEJ EDYCJI: "Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy bladzi, kto wędruje (...)"

Brakuję nam już tylko chętnych - gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście; to konkursik czysto rozrywkowy - nie ma się więc co spinać o to, czy w 14-zdaniu naszego opowiadania powinien być imiesłów przysłówkowy czy czasownik czarodziejski ;)
jesień2018
dwa lata temu
Ciekawy pomysł!
Cofftee, myślę, że jak jesteś nowa i czujesz, że jeszcze słabo kojarzona, to może być sposób, żeby się przedstawić. Nie zgadną - trudno. Ale potem zapamiętają na zawsze :)

Nie wiem, czy wezmę udział, jak będę miała pomysł, to może, ale mam pytanie: rozumiem, że osoba, która jest niesłusznie podejrzewana o napisanie tekstu, nie przyznaje się na razie, że to nie jej tekst?
Ritha
dwa lata temu
Bez imiesłowu przysłówkowego? No jak to tak :P
A tak serio, to już, teraz, zaraz (?) Błyskawiczna inicjatywa, ja nie wyrabiam na zakrętach, wiec póki co się przyjrzę ;)
Light
dwa lata temu
Musiałoby być chociaż z 10 osób, piszących w miarę rozmaicie, bo tak to będzie łatwo : D
Canulas
dwa lata temu
Kibicuję inicjatywie, ale póki co, z drugiego rzędu.
Jesieni droga - chyba się wolno przyznawać i nie przyznawać, bo to konkurs na największego szalbierza - niektórzy pod swoim własnym tekstem pisali "no przecież to nie ja" - wszelkie manipulacje i nieczyste zagarnia są dozwolone :>
Pan Buczybór
dwa lata temu
Jakby ja się zgłaszam
jesień2018
dwa lata temu
Aaaa takie buty!
Brzmi jak fajna zabawa :)
Ale trzy dni na napisanie - trochę mało.
I pytanie jeszcze jedno: czy trzeba się zadeklarować i będzie lista piszących, czy nie wiemy, kto będzie brał udział?
I czy zgadywać mogą osoby także niepiszące?

Część postów została ukryta (901)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Dekaos Dondi
2 miesiące temu
Hmm... bawiąc się w śledztwo, można by nawet... teoretycznie... wysnuć dziką teorię, że ktoś zrobił to co zrobił,
by jeszcze bardzie dokopać... wiadomo komu, wiedząc, że podejrzenie spadnie... na wiadomo kogo.
Nie ma co drążyć. Wiemy wstępnie kto. Oddawać teksty i bawimy się dalej. Jesteśmy Niepowtarzalni i Niezniszczalni. XD
JamCi
2 miesiące temu
Nieee... T3 nie. Na bank nie. Uwierz mi Yanko. T3 nie.
JamCi
2 miesiące temu
Nie ten typ.
yanko wojownik 1125
2 miesiące temu
Niepowtarzalny Styl z Opowi, Wstawiłem pięć z kopii googla, Rozstrzeliły się niektóre - poprawić czeba - tp autorzy.
Jednego nie ma na kopii.
yanko wojownik 1125
2 miesiące temu
Jamci, Masz niepoprawne wyobrażeniae o ludziach - no ewentualnie sentyment do bycia w ichnich szeregach.
To może być akcja samotnego wilka. Choć i tak pewnie to "nasza" Celina
JamCi
2 miesiące temu
Yanko ja lubię wierzyć w ludzi. Tamci to tamci, ale jednak wierzę, ze nie Oni. No co poradzisz, wierzę.
JamCi
2 miesiące temu
Byłoby mi smutno sie pomylić. Mimo wszystko. Smutno.
Yanko dobra robota!!! Nadajemy ci tytuł Naczelnego Niepowtarzalnych i dostajesz Medal z Buraka xD
yanko wojownik 1125
2 miesiące temu
Ja zawsze zostawiam pole tolerancji - czy tam pół wiaderka na nieprzewidywalne i ze dwa garnuszki za domniemane
yanko wojownik 1125
2 miesiące temu
"Medal z Buraka"
Liczyłem na kartoflany...
JamCi
2 miesiące temu
Buraczany droższy. Ciesz sie a nie mendolisz.
yanko wojownik 1125
2 miesiące temu
Ale sentyment ceni kartofla
JamCi
2 miesiące temu
Kartofel piszny jest. Prawda.
yanko wojownik 1125
2 miesiące temu
Podstawa wyżywienia to kartofel
Jeszcze dwa teksty i w mordę jeża jedziemy. Pisać jeszcze coś Kapturowcy!
JamCi
2 miesiące temu
Nie mam kapturka. Może kiedyś. Ale śfynie niszczycielskie chcętnie wykopię.
zuzanna
2 miesiące temu
Co to za zbóje uczynili? Ekskomunikować.
yanko wojownik 1125
2 miesiące temu
Już diabelska policja wzięła
zuzanna
2 miesiące temu
No to nie wypuszczać.
yanko wojownik 1125
2 miesiące temu
Przepraszam - anielska milicja ich pojmała, wstępnie źle mnie poinformowano
zuzanna
2 miesiące temu
Komuniści to jak diabły, na jedno im wyszło.
yanko wojownik 1125
2 miesiące temu
Tak - oni współpracują
00.00
2 miesiące temu
Kto wie, dlaczego został usunięty tekst?
00.00
2 miesiące temu
I dlaczego jest zmiana hasła?
Shogun
2 miesiące temu
Z powodu ataku na NSzO
Shogun
2 miesiące temu
Ktoś się "włamał" na konto i pousuwał teksty
yanko wojownik 1125
2 miesiące temu
00.00, Wstaw ponownie
00.00
2 miesiące temu
Już teraz jest bez sensu.
00.00
2 miesiące temu
No nic, może kiedyś jeszcze się zgłoszę.
yanko wojownik 1125
2 miesiące temu
00.00, Wstawiaj tam gdzie było, dla pozoru
yanko wojownik 1125
2 miesiące temu
O dwa dni przedłużony termin
00.00
2 miesiące temu
E tam, ja nie mam hasła i na ten moment rezygnuje.
00.00
2 miesiące temu
Możecie już startować dalej, ten usunięty tekst był mój.
JamCi
2 miesiące temu
Wszystkie były usunięte.
kpt.Żbik_z_MO
miesiąc temu
O proszę...
ZAPROSZENIE!!!
Niepowtarzalni reaktywujemy zabawę w chowanego. Ostatnia zawierucha idzie w niepamięć. Zamykamy ostatni etap i wrzucamy tematy do puli:
- Strach ma wielkie oczy
- Kto pod kim dolki kopie…
Piszemy do 20 kwietnia, zgadujemy przez cały czas trwania zabawy. 21 kwietnia jest dniem ostatecznym naszych typowań. Dzień 22 kwietnia odsłaniamy przyłbice.
NOWE HASŁO CZEKA pod:
niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com
Bądźmy czujni, aby nie wyjawiać nikomu hasła. Co trzecia edycja będzie ono zmieniane. Aktywni dostaną z automatu, inni będą musieli się starać.
Trzy pierwsze teksty nowych Niepowtarzalnych będziemy my wstawiać. Więc prosimy o przysyłanie na podany wyżej mail. Musi mieć własny dorobek, aby otrzymać hasło.

Co Wy na to?

Hejka Stylówki i Style
Szpilka
miesiąc temu
Jak na lato, ale hasła nie dostałam 😊
Halo, halo! Piszemy, straszymy i kopiemy dołki.

Przedłużamy do 20 kwietnia.
Hej ludzie co Wy! Tylko trzy tekściory. Chyba brak czasu, czy cuś? Przedłużamy, czy zamykamy?
Shogun
3 tygodnie temu
Ja bym przedłużył, profilaktycznie :)
Tak profilaktyka jest spoko i bardzo ważna. To przedłużamy do końca kwietnia
Hejka, hejka co z Wami ludkowie!!!
pansowa
3 tygodnie temu
Nie bardzo wiem (nie pamiętam) jak dodać tekst (:
Onyx
3 tygodnie temu
Napisz do NSzO po hasło pierwsze
pansowa panta rhei, pisz dostaniesz hasełko i wytyczne hahahahaha
Hejka!!!
Typujcie ludziska. Tylko u Nas i tylko dzisiaj możesz strzelać bez kapiszonów. Nie scentrujesz, to wygrasz możliwość wrzutki tematów. A to wielka WYGRANA.

ZAPRASZAMY na strzelnicę hahahhahaha bo jutro już po ptakach będzie.
Cześć i czołem!
Nieoznaczoność nieodkryta, więc przechodzimy dalej. Tym razem Niepowtarzalne audytorium wskazało winnego. Jest nim DONDI i to On podaje przystawkę do dań głównych.
DeDo nie opierpapier, tylko szybko dawaj przepis.

Zarząd Niepowtarzalnych
Dekaos Dondi
4 dni temu
🙂Proponuję 2 tematy, jeżeli wiem, że mogę:)
1↔Przygody Lulusia Upierdliwego🙂
2↔Cmentarz🕷Owadów
Mamy przepis na potrawy!!! Do dzieła więc Niepowtarzalni! Gotujemy, smakujemy i rzucamy w kucharza plackami.
10 dni gotowanie - 17 maja i 1 dzień na wskazanie - 18 maja i 1 dzień na pokazanie twarzy - 19 maja.
Nie ma co się opierniczać. Piszmy więc: Dekaos proponuje 2 tematy:
1↔Przygody Lulusia Upierdliwego🙂
2↔Cmentarz🕷Owadów
START - ZACZYNAMY

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji