**

***

Średnia ocena: 3.4  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • Dobranocka 3 miesiące temu

    BArdzo piękny, delikatny liryk. Mam takie wrażenie, ale to moje zdanie, może się mylę, ale odnoszę wrażenia, jakby podmiot liryczny opisywał też wszystkie stany już po przejściu na drugą stronę.

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Dziekuję.
    Czasem tak czuję - trochę tu jestem, trochę już tam...Wiec słusznie odczytujesz.
    Serdecznie pozdrawiam.

  • Sucre 3 miesiące temu

    Ostatnie dwie strofy najpiękniejsze, ale wszystkie ładne.

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Dzięki serdeczne. Zawsze szczerze się cieszę z czułego odbioru.
    Ciepło pozdrawiam.

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    Masz pewien swój styl, liryczny, delikatny… Ładny wiersz, subtelny, zadający odbiorcy pytanie egzystencjalne…faktycznie ostatnie strofy są najlepsze😉

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Bardzo dziękuję.
    Ciepłe pozdrowienia.

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Słowa są tak delikatne i piękne. 5-ka ode mnie.
    Przypomniały mi się treny naszego polskiego Poety - pana Jana Kochanowskiego.

    Pozdrawiam! J. J. Zieleziński

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Ogromnie dziekuje. A że przypomniały Ci się treny- to przecudownie miłe.
    Serdecznosci.

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Po przejściu na drugą stronę... Pewnej drogi. Kobiecej.

    Tak czuję.

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Pewnej/niepewnej 🙂

    Dziekuję za odwiedziny i refleksję.
    Pzdr.

  • Sokrates 3 miesiące temu

    świetny styl i porusza ważne tematy.

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Bardzo dziękuję za przychylność.
    Pzdr.

  • Grafomanka 3 miesiące temu

    Zajrzałam i tutaj, i tutaj też moje skojarzenie leci do Staffa i jego wiersza ''Czucie niewinne''

    ''Jest mi tak dobrze na duszy,
    Jakby mnie wcale nie było.''

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania