***
**Autor: viola arvensisCzytano 120 razyData dodania: 28.03.2026
Średnia ocena: 3.4 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić31
BArdzo piękny, delikatny liryk. Mam takie wrażenie, ale to moje zdanie, może się mylę, ale odnoszę wrażenia, jakby podmiot liryczny opisywał też wszystkie stany już po przejściu na drugą stronę.
Dziekuję. Czasem tak czuję - trochę tu jestem, trochę już tam...Wiec słusznie odczytujesz. Serdecznie pozdrawiam.
Ostatnie dwie strofy najpiękniejsze, ale wszystkie ładne.
Dzięki serdeczne. Zawsze szczerze się cieszę z czułego odbioru. Ciepło pozdrawiam.
Masz pewien swój styl, liryczny, delikatny… Ładny wiersz, subtelny, zadający odbiorcy pytanie egzystencjalne…faktycznie ostatnie strofy są najlepsze😉
Bardzo dziękuję. Ciepłe pozdrowienia.
Słowa są tak delikatne i piękne. 5-ka ode mnie. Przypomniały mi się treny naszego polskiego Poety - pana Jana Kochanowskiego. Pozdrawiam! J. J. Zieleziński
Ogromnie dziekuje. A że przypomniały Ci się treny- to przecudownie miłe. Serdecznosci.
Po przejściu na drugą stronę... Pewnej drogi. Kobiecej. Tak czuję.
Pewnej/niepewnej 🙂 Dziekuję za odwiedziny i refleksję. Pzdr.
świetny styl i porusza ważne tematy.
Bardzo dziękuję za przychylność. Pzdr.
Zajrzałam i tutaj, i tutaj też moje skojarzenie leci do Staffa i jego wiersza ''Czucie niewinne'' ''Jest mi tak dobrze na duszy, Jakby mnie wcale nie było.''
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (13)
BArdzo piękny, delikatny liryk. Mam takie wrażenie, ale to moje zdanie, może się mylę, ale odnoszę wrażenia, jakby podmiot liryczny opisywał też wszystkie stany już po przejściu na drugą stronę.
Dziekuję.
Czasem tak czuję - trochę tu jestem, trochę już tam...Wiec słusznie odczytujesz.
Serdecznie pozdrawiam.
Ostatnie dwie strofy najpiękniejsze, ale wszystkie ładne.
Dzięki serdeczne. Zawsze szczerze się cieszę z czułego odbioru.
Ciepło pozdrawiam.
Masz pewien swój styl, liryczny, delikatny… Ładny wiersz, subtelny, zadający odbiorcy pytanie egzystencjalne…faktycznie ostatnie strofy są najlepsze😉
Bardzo dziękuję.
Ciepłe pozdrowienia.
Słowa są tak delikatne i piękne. 5-ka ode mnie.
Przypomniały mi się treny naszego polskiego Poety - pana Jana Kochanowskiego.
Pozdrawiam! J. J. Zieleziński
Ogromnie dziekuje. A że przypomniały Ci się treny- to przecudownie miłe.
Serdecznosci.
Po przejściu na drugą stronę... Pewnej drogi. Kobiecej.
Tak czuję.
Pewnej/niepewnej 🙂
Dziekuję za odwiedziny i refleksję.
Pzdr.
świetny styl i porusza ważne tematy.
Bardzo dziękuję za przychylność.
Pzdr.
Zajrzałam i tutaj, i tutaj też moje skojarzenie leci do Staffa i jego wiersza ''Czucie niewinne''
''Jest mi tak dobrze na duszy,
Jakby mnie wcale nie było.''
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania