q

q

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 17

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (44)

  • Neurotyk 29.03.2016

    Co za 5? Przyznać się? XD

  • KarolaKorman 29.03.2016

    Zapowiada się coś zabawnego i ciekawego :) Słowotwórstwo jest super :) Czekaj, niech skończę!!!!!!

  • Neurotyk 29.03.2016

    Dziękuję :)

  • KarolaKorman 29.03.2016

    Aleś niecierpliwy, uffff!!!!

  • Neurotyk 29.03.2016

    XD Karolka, Ty się pociłaś w komentarzu, ja pytam :)

  • KarolaKorman 29.03.2016

    Neurotyk, podejrzewałeś jakiegoś Ano z odmienną skłonnością, jak dawanie jedynek?

  • Neurotyk 29.03.2016

    KarolaKorman tak, myślałem, że grasuje tutaj taki, a to okazała się pracowita Karolka :)

  • 'wezwała straż pożarną i na pytania strażaków: „do czego są potrzebni?”, mrużąc oczka, mówiła o bardzo palącej potrzebie, w której znalazł się stryjek' dzieci takie są xd złapałeś mnie tą końcówką :) dalej! :D

  • Neurotyk 29.03.2016

    Proszę, marcepanku :)

  • Billie 29.03.2016

    No no, zapowiada się naprawdę ciekawie :) Spodobało mi się 5 :)

  • Neurotyk 29.03.2016

    Billie, dziękuje :)

  • Czy to... Boże, to proza! U Dziadziusia Neurusia widzę ja prozę! Zaraz z wrażenia wszystkie włosy mi wypadną, szczególnie że proza nie byle jaka! :D 5

  • Neurotyk 29.03.2016

    Nie podniecaj się, dziękuję:) Ja mam prozę, np. Rękopis w Ogniu, Królowa Dali, Virgil :)

  • Nazareth 30.03.2016

    Neurotyk a właśnie! Kiedy kolejny Virgil?

  • Neurotyk 30.03.2016

    Nazareth postaram się w ten weekend już coś dac;)

  • ausek 29.03.2016

    A to coś nowego. Bajka? Chętnie poznam dalsze losy dziewczynki. Swoją drogą w dzisiejszych czasach strażacy pędzą na ratunek nawet damą w opałach, ale to już inna historia... )5

  • Neurotyk 29.03.2016

    Damom w opałach to i ja bym biegł na ratunek, a co dopiero strażak z sikawką... :) Dziękuję Ci:)

  • ausek 29.03.2016

    Neurotyk Ha, ha akurat pomyślałam o przypadku, gdzie sikawka nie była potrzebna, a raczej klucz... :P

  • Neurotyk 29.03.2016

    ausek powiedz! ;p

  • ausek 29.03.2016

    Neurotyk klucz zaginął owej pani dlatego wezwała straż, która musiała użyć nożyc do metalu... resztę sobie sam dopowiedz ;)

  • Nazareth 30.03.2016

    Dobry tekst i to prozą! Moje wyrazy uznania. Czekam co z tym dalej zrobisz bo zaczęło się interesująco :)

  • Neurotyk 30.03.2016

    Jutro może(?) dopiszę ciąg dalszy, dziękuję:)

  • Angela 30.03.2016

    Całość z powodzeniem mogłabym określić jednym słowem: ROZKOSZNA : ) 5

  • Neurotyk 30.03.2016

    Angelo, to bardzo miłe, co mówisz, bardzo dumny jestem, że się podoba :)

  • Julka2001 30.03.2016

    Zaraz sie za to zabieram ^^

  • Neurotyk 30.03.2016

    Króciutkie jest :)

  • Julka2001 30.03.2016

    Neurotyk przyznam sie, ze muszę conajmniej dwa razy przeczytać, zeby cos zrozumieć

  • Neurotyk 30.03.2016

    Julka2001 czytaj i dziesięć :)

  • Karo 30.03.2016

    MMMm... interesujące :D ( dziś na nic więcej mnie nie stać ;) ) podoba mi się 5

  • Neurotyk 30.03.2016

    Karuś, dziękuję :)

  • Julka2001 30.03.2016

    To tak, zapowiada się naprawdę ciekawie i już nie mogę się doczekać, co będzie dalej.
    Ogólnie to tak to super napisales i chwilami jakbym o sobie czytala, bo nie dosc, ze imie, to zawsze mam coś do powiedzenia, a starsi nie biorą tego mocno pod uwagę z powodu młodego wieku i wtedy słyszę, że za dużo dyskutuję; ) ale to tak poza tym.
    No to mysle,ze bede czytac dalsze ciągi, czytało mi się lekko no i tez zrozumiale.
    5 oczywiście

  • Neurotyk 30.03.2016

    Dziękuję za opinię :) Taki to jest z młodymi osobami, że mimo, iż wiedzą doskonale co w trawie piszczy, to dorośli z przekąsem będą Cię traktowali. Julia to popularne imię jak Alicja i Dorotka, ale, że była już Alicja w Krainie Czarów, a Dorotka była w Czarnoksiężniku z krainy Oz, także wybór padł na Julię :)

  • Julka2001 30.03.2016

    Neurotyk Julia ladne imie!! Dobry wybor!

  • Neurotyk 30.03.2016

    Julka2001 narcyzko Ty XD

  • Lotta 30.03.2016

    I ode mnie oczywiście 5 :D Czekam na następną część!

  • Neurotyk 30.03.2016

    Lotto, pięknie dziękuję, będą kolejne części niebawem :)

  • Angela 30.03.2016

    Zapomniałam zapytać, gdzie jest Virgil?

  • Neurotyk 30.03.2016

    Angelko moja, będzie też, postaram się do soboty, niedzieli dać i kolejną część bajki i Virgila :)

  • Angela 30.03.2016

    Neurotyk byłoby cudownie, przecież cały fanklub czeka : D

  • Neurotyk 30.03.2016

    Angela, haha, czekam na wątek Wasz na forum "Fanklub Virgila" :D

  • Angela 30.03.2016

    Neurotyk piszesz i masz :D

  • Neurotyk 30.03.2016

    Angela hahahahahahahaah

  • Grubas 04.05.2016

    Łoooł Neuro bajkopisarz! Lecę do kiosku i czekam na kolejny egzemplarz :D

  • Neurotyk 04.05.2016

    Coś Ty odgrzebał :D Dzięki :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania