'wezwała straż pożarną i na pytania strażaków: „do czego są potrzebni?”, mrużąc oczka, mówiła o bardzo palącej potrzebie, w której znalazł się stryjek' dzieci takie są xd złapałeś mnie tą końcówką :) dalej! :D
A to coś nowego. Bajka? Chętnie poznam dalsze losy dziewczynki. Swoją drogą w dzisiejszych czasach strażacy pędzą na ratunek nawet damą w opałach, ale to już inna historia... )5
To tak, zapowiada się naprawdę ciekawie i już nie mogę się doczekać, co będzie dalej.
Ogólnie to tak to super napisales i chwilami jakbym o sobie czytala, bo nie dosc, ze imie, to zawsze mam coś do powiedzenia, a starsi nie biorą tego mocno pod uwagę z powodu młodego wieku i wtedy słyszę, że za dużo dyskutuję; ) ale to tak poza tym.
No to mysle,ze bede czytac dalsze ciągi, czytało mi się lekko no i tez zrozumiale.
5 oczywiście
Dziękuję za opinię :) Taki to jest z młodymi osobami, że mimo, iż wiedzą doskonale co w trawie piszczy, to dorośli z przekąsem będą Cię traktowali. Julia to popularne imię jak Alicja i Dorotka, ale, że była już Alicja w Krainie Czarów, a Dorotka była w Czarnoksiężniku z krainy Oz, także wybór padł na Julię :)
Komentarze (44)
Co za 5? Przyznać się? XD
Zapowiada się coś zabawnego i ciekawego :) Słowotwórstwo jest super :) Czekaj, niech skończę!!!!!!
Dziękuję :)
Aleś niecierpliwy, uffff!!!!
XD Karolka, Ty się pociłaś w komentarzu, ja pytam :)
Neurotyk, podejrzewałeś jakiegoś Ano z odmienną skłonnością, jak dawanie jedynek?
KarolaKorman tak, myślałem, że grasuje tutaj taki, a to okazała się pracowita Karolka :)
'wezwała straż pożarną i na pytania strażaków: „do czego są potrzebni?”, mrużąc oczka, mówiła o bardzo palącej potrzebie, w której znalazł się stryjek' dzieci takie są xd złapałeś mnie tą końcówką :) dalej! :D
Proszę, marcepanku :)
No no, zapowiada się naprawdę ciekawie :) Spodobało mi się 5 :)
Billie, dziękuje :)
Czy to... Boże, to proza! U Dziadziusia Neurusia widzę ja prozę! Zaraz z wrażenia wszystkie włosy mi wypadną, szczególnie że proza nie byle jaka! :D 5
Nie podniecaj się, dziękuję:) Ja mam prozę, np. Rękopis w Ogniu, Królowa Dali, Virgil :)
Neurotyk a właśnie! Kiedy kolejny Virgil?
Nazareth postaram się w ten weekend już coś dac;)
A to coś nowego. Bajka? Chętnie poznam dalsze losy dziewczynki. Swoją drogą w dzisiejszych czasach strażacy pędzą na ratunek nawet damą w opałach, ale to już inna historia... )5
Damom w opałach to i ja bym biegł na ratunek, a co dopiero strażak z sikawką... :) Dziękuję Ci:)
Neurotyk Ha, ha akurat pomyślałam o przypadku, gdzie sikawka nie była potrzebna, a raczej klucz... :P
ausek powiedz! ;p
Neurotyk klucz zaginął owej pani dlatego wezwała straż, która musiała użyć nożyc do metalu... resztę sobie sam dopowiedz ;)
Dobry tekst i to prozą! Moje wyrazy uznania. Czekam co z tym dalej zrobisz bo zaczęło się interesująco :)
Jutro może(?) dopiszę ciąg dalszy, dziękuję:)
Całość z powodzeniem mogłabym określić jednym słowem: ROZKOSZNA : ) 5
Angelo, to bardzo miłe, co mówisz, bardzo dumny jestem, że się podoba :)
Zaraz sie za to zabieram ^^
Króciutkie jest :)
Neurotyk przyznam sie, ze muszę conajmniej dwa razy przeczytać, zeby cos zrozumieć
Julka2001 czytaj i dziesięć :)
MMMm... interesujące :D ( dziś na nic więcej mnie nie stać ;) ) podoba mi się 5
Karuś, dziękuję :)
To tak, zapowiada się naprawdę ciekawie i już nie mogę się doczekać, co będzie dalej.
Ogólnie to tak to super napisales i chwilami jakbym o sobie czytala, bo nie dosc, ze imie, to zawsze mam coś do powiedzenia, a starsi nie biorą tego mocno pod uwagę z powodu młodego wieku i wtedy słyszę, że za dużo dyskutuję; ) ale to tak poza tym.
No to mysle,ze bede czytac dalsze ciągi, czytało mi się lekko no i tez zrozumiale.
5 oczywiście
Dziękuję za opinię :) Taki to jest z młodymi osobami, że mimo, iż wiedzą doskonale co w trawie piszczy, to dorośli z przekąsem będą Cię traktowali. Julia to popularne imię jak Alicja i Dorotka, ale, że była już Alicja w Krainie Czarów, a Dorotka była w Czarnoksiężniku z krainy Oz, także wybór padł na Julię :)
Neurotyk Julia ladne imie!! Dobry wybor!
Julka2001 narcyzko Ty XD
I ode mnie oczywiście 5 :D Czekam na następną część!
Lotto, pięknie dziękuję, będą kolejne części niebawem :)
Zapomniałam zapytać, gdzie jest Virgil?
Angelko moja, będzie też, postaram się do soboty, niedzieli dać i kolejną część bajki i Virgila :)
Neurotyk byłoby cudownie, przecież cały fanklub czeka : D
Angela, haha, czekam na wątek Wasz na forum "Fanklub Virgila" :D
Neurotyk piszesz i masz :D
Angela hahahahahahahaah
Łoooł Neuro bajkopisarz! Lecę do kiosku i czekam na kolejny egzemplarz :D
Coś Ty odgrzebał :D Dzięki :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania