już lato ...

jaśminy w bieli

wspominają

 

jak wtedy

pogodne niebo

spadło na ziemię

upał

 

lody z czekoladą

smakują tobą

 

pamiętają śmiech

szukające się dłonie

 

bzy akacje dziś

jaśminy jutro

będą wspomnieniem

 

jesteśmy niczym

kwiaty

 

zatopić się w płatkach lilii

skosztować nektaru

 

życie to chwila

 

6.2026 andrew

Średnia ocena: 2.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • Sucre godzinę temu

    5. Pozdrawiam serdecznie.

  • Bettina

    My znowu razem
    A droga to bieżnia
    do roboty!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania