już lato ...
jaśminy w bieli
wspominają
jak wtedy
pogodne niebo
spadło na ziemię
upał
lody z czekoladą
smakują tobą
pamiętają śmiech
szukające się dłonie
bzy akacje dziś
jaśminy jutro
będą wspomnieniem
jesteśmy niczym
kwiaty
zatopić się w płatkach lilii
skosztować nektaru
życie to chwila
6.2026 andrew
Komentarze (2)
5. Pozdrawiam serdecznie.
My znowu razem
A droga to bieżnia
do roboty!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania