Ajajej, jak dobrze nową, utalentowaną duszyczkę ujrzeć na tym portalu. Bardzo dobrze formuujesz treść. Nie rozpoczynasz banałem. Z przytupem, ale nie z kopyta. Fajnie. Główna bohaterka jest opryskliwa i cyniczna. Kreujesz specyficzny charakter, zamkniętej w sobie, szczerej i złośliwej, lecz niewyrahowanej dziewczyny. Świetnie, uwielbiam niejednolitych bohaterów z przeszłością do opowiedzienia.
Niektóre dialogi potrafią być wyprane z rzeczywistości, Twoje byłabym w stanie usłyszeć na ulicy, mijając parkę młodziaków. Ale też nie raczysz mową jakąś masakrycznie potoczną.
Jestem zaintrygowana i czekam na rozwój wydarzeń.
Stawiam 5 i wenki.
to jest standardowa edycja, która stosuje się w tekstach pisanych w wordzie, żeby było ładnie przejrzyście i czytelnie, opowi przerabia to na swój sposób, nie bawiłam się tu edycją tekstu przyznam szczerze. Możesz mnie też znaleźć na wattpad, może tam forma jest lepsza.
Komentarze (10)
Ajajej, jak dobrze nową, utalentowaną duszyczkę ujrzeć na tym portalu. Bardzo dobrze formuujesz treść. Nie rozpoczynasz banałem. Z przytupem, ale nie z kopyta. Fajnie. Główna bohaterka jest opryskliwa i cyniczna. Kreujesz specyficzny charakter, zamkniętej w sobie, szczerej i złośliwej, lecz niewyrahowanej dziewczyny. Świetnie, uwielbiam niejednolitych bohaterów z przeszłością do opowiedzienia.
Niektóre dialogi potrafią być wyprane z rzeczywistości, Twoje byłabym w stanie usłyszeć na ulicy, mijając parkę młodziaków. Ale też nie raczysz mową jakąś masakrycznie potoczną.
Jestem zaintrygowana i czekam na rozwój wydarzeń.
Stawiam 5 i wenki.
dzięki, miło mi to słyszeć, nie wiek jak często ludzie wstawiają tu rozdziały, ale następny powinien pojawić się za kilka dni :)
Strasznie masz po wszystko rozszczepione, źle się czytusia przez to :(
to jest standardowa edycja, która stosuje się w tekstach pisanych w wordzie, żeby było ładnie przejrzyście i czytelnie, opowi przerabia to na swój sposób, nie bawiłam się tu edycją tekstu przyznam szczerze. Możesz mnie też znaleźć na wattpad, może tam forma jest lepsza.
weatherwax83, jest tu możliwość edycji. 3min roboty.
Canulas ok, może się do tego przymierzę
"– Cholera zapomniałam plecaka – uświadamiam sobie, że" - uświadamiam od dużej litery, bo to nie opis wypowiedzi
Rozumiem, że dialog na końcu był prowadzony na przesuwanej wte i wewte kartce. Może więc wypowiedzi zapisywać w cudzysłowach?
Całkiem nieźle napisane, płynnie się czyta.
Jak miło tu spotkać wattpadową koleżankę po fachu :D
:)
weatherwax83 no to zapraszam do siebie (tutaj albo na watt, tam jest więcej do czytania) jeśli nie straszne Ci historyczne klimaty :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania