Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

kilka powodów kiełku wampirkowy

Odcinanie, obcinanie lub wycinanie części ciała (głów, rąk, nóg, nosów, języków, uszu, piersi oraz narządów płciowych u dorosłych i dzieci).

Wycinanie nożem przedniej części twarzy (policzków, nosa, warg, dziąseł i języka) oraz rozcinanie ust od ucha do ucha.

Wyłupywanie oczu.

Wybijanie zębów.

Duszenie lub wieszanie.

Rozpruwanie brzucha.

Wielokrotne zadawanie ciosów nożem (skutkujące nawet 40 ranami) oraz przecinanie arterii.

Gwałcenie kobiet.

Rozciąganie człowieka końmi.

Obdzieranie żywcem ze skóry oraz skalpowanie głowy.

Rżnięcie piłą (wpół lub na trzy części) oraz rżnięcie kosą wpół.

Wbijanie szpilek (prawdopodobnie szewskich) w ręce, oczy i uszy.

Przybijanie języka i rąk ćwiekami oraz wbijanie gwoździ w głowę.

Grzebanie żywcem.

Rozszarpywanie ciała drutem kolczastym.

Przebijanie widłami.

Wyrywanie paznokci.

Łamanie kości (rąk, nóg, palców) oraz wybijanie stawów.

Owijanie w snopek słomy i podpalanie.

Wycinanie fragmentów ciała (w tym mięśni przedramion).

Dopychanie kolanem bagnetu tkwiącego w ciele ofiary.

Wkładanie ciał zamordowanych dzieci do otwartych jam brzusznych ich rodziców (np. trzyletniego syna do brzucha ojca).

Wycinanie genitaliów

Wycinanie przyrodzenia dzieciom młodszym.

 

Śmierć ze strachu.

 

Kiełeczku Wampirkowy, spójrz na tę listę. Przeczytaj ją powoli, słowo po słowie: odcinanie rąk i nóg dzieciom, rozpruwanie brzuchów, rżnięcie ludzi piłą na pół, obdzieranie żywcem ze skóry. To nie jest suchy opis z jakiegoś twojego "horroru". To piekło, które zgotowano polskim kobietom, mężczyznom, dzieciom i niemowlętom. To są fakty.

 

Skurwysyństwo czerwono - czarnej Ukrainy.

 

I Ty, Wampirku, masz czelność oburzać się, że komuś, kto wynosi na piedestały i gloryfikuje katów odpowiedzialnych za to, odbiera się Order Orła Białego?

 

"Order Orła Białego (OB) – najstarsze i najwyższe odznaczenie państwowe Rzeczypospolitej Polskiej nadawane za znamienite zasługi cywilne i wojskowe dla pożytku Rzeczypospolitej Polskiej, położone zarówno w czasie pokoju, jak i w czasie wojny."

 

Stań teraz przed lustrem.

 

Spójrz sobie prosto w oczy i powiedz bez zająknienia, że człowiek firmujący kult morderców zasługuje na ten sam order, który nosili najwięksi bohaterowie naszego narodu. Gdzie tu widzisz „pożytek” dla Polski? Gdzie masz moralność i zwykłą, ludzką przyzwoitość? Taka postawa to nie jest zwykła opinia. To plucie w twarz ofiarom, które przed śmiercią przeszły przez to piekło.

 

Kurwa, trochę przyzwoitości do kurwy nędzy.

 

I szacunku dla poległych w męczarniach.

 

Ja pierdolę.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Po pierwszym fragmencie moja ekscytacja tekstem opadła, gdy zrozumiałem, że jest odniesieniem do historii, spodziewałem się czegoś ciekawszego. A to jednak tekst opiniotwórczy, nie moja bajka.

  • JagVetInte godzinę temu

    Zyćko 🙂 może następnym razem, pozdrawiam.

  • JagVetInte godzinę temu

    Ale że opiniotwórcze to jest... To ja raczej się nie zgodzę

  • Grafomanka godzinę temu

    Historycy określają ponad 300 metod zabijania i torturowania naszych rodaków przez UPA i OUN.

    Te zbrodnie nie mogą być zapomniane, tak jak zbrodnie hitlerowskie, sowieckie. Pomordowani na Wołyniu do dzisiaj nie doczekali się pochówku i leżą wrzuceni do zbiorowych no nie mogił, bo przy mogiłach chociaż napis byłby, a nasi leżą w zapomnianych kwaterach wśród obcych, wśród morderców...

    Dzisiaj, bo przeogromnej pomocy Polski dla Ukrainy, doczekaliśmy się gloryfikowania zbrodniarzy... Ukraina ma za bohaterów tych, którzy w bestialski, nieludzki sposób mordowali naszych rodaków...

    HAŃBĄ jest kiedy ktoś dziwi się dzisiaj postawie Prezydenta Nawrockiego... a gdy jeszcze go za to obraża, to już ZDRADA!

    Tekst jak najbardziej godny docenienia i szacunku! Brawo Jag!

  • JagVetInte godzinę temu

    362 dokładnie opisane. A dzieciom...

    Nie.

    Długo już nam plują w twarze. I tak skutecznie że już Polak Polakowi zaczyna w tym temacie robić to samo.

    Ja myślę że już chyba wystarczy tego.

  • Grafomanka

    JagVetInte, wiesz, u nas jeszcze dużo pozostałości po ''wyzwolicielach'', no i zwykłych zdrajców niemało, którzy dla kilku groszy rodzinę by sprzedali więc tym bardziej nasze, narodowe sprawy... to widać gołym okiem w publikacjach i w komentarzach.

    Hańba dla nich!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania