Kobieta dwóch epok - Teaser.
…Może właśnie dlatego wierzę, że człowiek nie powinien bać się zmian.
Bo ja przez całe życie nie miałam wyboru.
Zmiany same pukały do moich drzwi.
Jedne zabierały mi poczucie bezpieczeństwa.
Inne dawały nadzieję.
Jeszcze inne sprawiały, że musiałam dorosnąć szybciej, niż powinnam.
Gdy dziś patrzę na świat, widzę ludzi, którzy boją się przyszłości.
Ja też się jej czasem boję.
Ale nauczyłam się jednego.
Największe zmiany w naszym życiu bardzo rzadko pytają nas o zgodę.
Nie chcę udowodnieniać komukolwiek, że miałam ciężkie życie.
To moja próba odpowiedzi na pytanie…
Jak to możliwe, że dziewczynka, która kilka razy otarła się o śmierć, wychowywała się pomiędzy domami, mieszkała bez prądu, pracowała, kiedy inni bawili się z kolegami, i uczyła się życia metodą prób i błędów… dziś z uśmiechem rozmawia o przyszłości, w której roboty uczą się od ludzi?
Może odpowiedź znajdziesz na kolejnych stronach.
A może odnajdziesz tam również kawałek własnego życia.
Bo ta historia zaczęła się dużo wcześniej…
Zanim nauczyłam się mówić.
Zanim nauczyłam się chodzić.
Zanim ktokolwiek przypuszczał, że w ogóle przeżyję.
Komentarze (1)
Piękne !
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania