Nooo, kapkę piosenkowe, ale to nic złego. Mnie zastanawia czemu tak interpukcja wyrywkowo. No ale nic. Treść całkiem melodyjna i nawet z lekkim przesłaniem.
Tekst krótki, ale niesie przesłanie. Czasu nie zatrzymamy, choć pewnie są momenty w których byśmy chcieli. Wiersz czyta się lekko i przyjemnie :) Pozdrawiam
str-1; wer-4; "nim minie kwiatów czas" - to co wtedy się stanie?
bzy przestaną pachnąć, nie ma kwiatków to nie pachną -
jak tak, to - oczywistość o której nie warto pisać.
czy jak mnie czas, to nie będzie mógł już ciebie kochać, ale to rodziny pytanie bez odpowiedzi - dlaczego?
czy ty jesteś dopóki są kwiaty? ... dookreśliłbym.
str-3; wer-1/2; co się zmienia jak usuwamy oba że?
że skreśliłbym, w wer-1 "nic" na koniec linii,
to utrzyma się rytm piosenki....
Komentarze (6)
Bardziej skojarzyło mi się z piosenką, myślę, że dałoby się zaśpiewać.
Nooo, kapkę piosenkowe, ale to nic złego. Mnie zastanawia czemu tak interpukcja wyrywkowo. No ale nic. Treść całkiem melodyjna i nawet z lekkim przesłaniem.
Tekst krótki, ale niesie przesłanie. Czasu nie zatrzymamy, choć pewnie są momenty w których byśmy chcieli. Wiersz czyta się lekko i przyjemnie :) Pozdrawiam
str-1; wer-4; "nim minie kwiatów czas" - to co wtedy się stanie?
bzy przestaną pachnąć, nie ma kwiatków to nie pachną -
jak tak, to - oczywistość o której nie warto pisać.
czy jak mnie czas, to nie będzie mógł już ciebie kochać, ale to rodziny pytanie bez odpowiedzi - dlaczego?
czy ty jesteś dopóki są kwiaty? ... dookreśliłbym.
str-3; wer-1/2; co się zmienia jak usuwamy oba że?
że skreśliłbym, w wer-1 "nic" na koniec linii,
to utrzyma się rytm piosenki....
... ładnie,
podoba mnie się.
... pozdrawiam,
marian.
Marianie, kiedyś wszystko przeminie, kwiaty prędzej niż inne rzeczy. Pozdrawiam, Stefan.
Nawet niezłe
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania