-

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (38)

  • Canulas 19.01.2019

    A to z kolei świetne. Dwie długości przynajmniej przed poprzednim tekstem. Lubię, szanuję, doceniam.
    Zwiewne.

  • stefanklakson 19.01.2019

    Przed czy po :D

  • stefanklakson 19.01.2019

    Canulas, mi się wydaje, że ty jesteś Ritą :D

  • Canulas 19.01.2019

    stefanklakson - bravo. Rozgryzłeś mnie

  • Ritha 19.01.2019

    :33

  • Jestem jednym i drugim.
    Ave!

  • stefanklakson 19.01.2019

    To jesteś kobitą czy mężczyzną. Ja już sam nie wiem :D

  • stefanklakson 19.01.2019

    Ale mi się tak po gadce tak wydaje, że to jedna osoba.

  • Canulas 19.01.2019

    stefanklakson miło mnie. Ciekawe co moje alter ego na to :)

  • Canulas 19.01.2019

    stefanklakson - obojniakiem

  • Canulas 19.01.2019

    Ritha, aaaa, jest i "druga ja". Pacz jak piknie

  • stefanklakson 19.01.2019

    To jest proroczy tekst - Trzeci przypadek...

  • Ritha 19.01.2019

    Jestem zawsze na posterunku!

  • stefanklakson 19.01.2019

    Albo się naśladujecie wzajemnie, bo długo tu przebywacie, innej opcyji nie ma.

  • Ritha 19.01.2019

    Zarzucasz mi sztucznosc? Sploniesz, Klakson!

  • Ritha 19.01.2019

    Dr Jekyll i mr Hyde ;)

  • 00.00 19.01.2019

    Ritha Normalne wpływy. :) Nie pal człowieka. :)

  • stefanklakson 19.01.2019

    Dr Ritha i Mr Canulas chiba

  • Ritha 19.01.2019

    Canulas go uratuje.
    :)

  • stefanklakson 19.01.2019

    Nie porównywałem na razie jeszcze waszych komentarzy dokładnie, wtedy od razu widać, po stylu gadki aler ego, potem Was porównam, ale czasem odnoszę, że to jedna osoba.

  • Ritha 19.01.2019

    stefanklakson kombinuj, kombinuj.
    Jakbys niektore teksty porownal, heh, bo by byl karnawal.
    Juz nam Adam T mowil, ze z jednej butli my mlyko pili ;)

  • Canulas 19.01.2019

    Ritha, ni chuja. Niech plonie

  • Ritha 19.01.2019

    Tak jest.

  • Canulas 19.01.2019

    Ritha, so true

  • stefanklakson 19.01.2019

    To chiba o trudnym niespełnionym życiu niektórych literatów, Canulasie, w tym z pewnością mnie.

  • Aisak 19.01.2019

    Też o tym często myślałam, że C to R...
    :>

  • Canulas 19.01.2019

    No pacz. :)

  • Aisak 19.01.2019

    No pacze, pacze, jak aPacze :p

  • stefanklakson 19.01.2019

    C to R lub ich myśli przenikają się ę i mieszają ą.

  • Ritha 19.01.2019

    ...kają ... ają ... ją ...ą ... ąąą

  • Aisak 19.01.2019

    Spłoniesz Klakson!
    aż mnie ciarki przeszły xD

    to się nadaje na oddzielną opowieść.

  • stefanklakson 19.01.2019

    Czemu ciarki, taki koniec byłby bardzo optymistyczny :)

  • stefanklakson 19.01.2019

    Wiesz co, Aisak, jednak nie. Taki koniec nie jest optymistyczny. Zasugerowałem się Sensolem. Zawał chyba jednak boli. Najwięksi szczęściarze to ci, co umierają sobie słodko we śnie. A tak w ogóle, to jest w tym coś z prawdy, bo często na uczelniach chorują uczeni na serce od siedzenia po nocach, serce nie ma czasu odpoczywać, a to przecie mięsień.

  • Aisak 19.01.2019

    stefanklakson ok.

  • Ciekawy utworek, niby taki od niechcenia, niby o „niczym” i, że niby nic tam nie ma głębszego, ale jednak to „niby” może czasem zmylić.
    Jak już stwierdziłem wyżej: Ciekawy utwór!

  • stefanklakson 19.01.2019

    To o twórczości dla jaj i polewka z filozofii jednego XVII geniusza. Czasem mi coś przychodzi do głowy, sam nie wiem, skąd się to bierze.

  • sensol 19.01.2019

    kiedyś: głową w mur. teraz: głową w klawiaturę. dobre ;) w sumie fajna śmierć. szybka. autor był miłosierny. pan buk może byc mniej miłosierny dla autora. dla mnie. dla nas

  • stefanklakson 19.01.2019

    helium suicide

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania