Komunikat dla (nie)zdecydowanych

Przypominamy, że jeszcze dzisiaj i jutro do północy przyjmujemy zakłady na najlepsze, niepowtarzalne słowa.

 

Pisać, pisać, pisać na poniższe tematy:

 

1) Wino z kobietą. Wstrząśnięte tym zacniejsze.

2) Mężczyzna jak kałasznikow, strzela dotąd, dopóki nie wystrzeli ślepakiem.

3) Razem jak abakany, kochankowie z pogranicza abstrakcji i figur przedstawiających dotyk.

 

I słać na kontakt:

niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com

A my wrzucamy na stronę! Warunek! Trzeba mieć założony profil na Opowi.

 

Osiemnastego listopada zaczniemy typowanie/głosowanie!

A potem rozbieranie do naga prawdy.

 

Niepowtarzalny Styl z Opowi. zaprasza i zachęca do zabawy. O!

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Nieustajaco zapraszamy

  • Aisak 7 miesięcy temu

    No i pięknie🤩

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Fajna formula i fajna zabawa.
    Wszystkie bitwy powinny być anonimowe.

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Dokładnie TAK!

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Aisak ale wtedy byłby ubaw, gdyby wrog na wroga oddał głosy:)))) Chyba by musiala zgoda nastac:))))

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Nie znasz mojegp hasła z poprzednich NSzO?
    Zaraz wkleję.

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Aisak a skąd mam znać?

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Nie zaglądałaś na opowi? Rozumiem.
    Więc to było moje hasło przy telstach NSzO:

    "Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka."

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Aisak, kiedyś moje konto miałam tylko do publikacji. Poza odp na komentarze byłam nieaktywna. Teraz to pierwsze konkursy, w kt biorę udział. Wtedy na forum nawet nie zaglądałam.

  • Aisak 7 miesięcy temu

    TseCylia
    Rozumiem. Każdy ma swoje portale, z którymi jest emocjonalnie związany.
    I nawet po festiwalu syfu, jaki tu czasami się odbywa, to chce się wrócić, choćby na moment.

  • Też tak myślę O!

  • Notopech 7 miesięcy temu

    Mnie to całe przedsięwzięcie podoba się -:)

  • Mnie też

  • Szpilka 7 miesięcy temu

    Ale obrodziło tekstami, kto to będzie czytał i oceniał? Nie powinno być czasem maksium - 3 teksty na usera?

  • Pomyślimy w kolejnej edycji... na początek zawsze jakieś gratisy som O!

  • Szpilka 7 miesięcy temu

    Stylowy

    Aha, ale nie wiem, czy ogarnę te wszystkie teksty :)

  • Szpilka Chyba nie zamkniemy cię za to, ale otrzymasz upomnienie do rąk własnych O!

  • Szpilka 7 miesięcy temu

    Stylowy

    Hahahaha, się przestraszyłam i dostałam czkawki, idę cóś bez procentów łyknąć :)))

  • Szpilka na czkawkę trzeba połaskotać gardło O!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania