KOMUNIKAT!!! Zwyczaje...O!🥦🦩
Doczekaliśmy tematu od Adeli O! Jest kolejny, nowy temat - pisać!!! O!
Adela wczoraj o 21:34
Podaję temat:
🥦BOCIAN W KAPUŚCIE🦩
Wszystko płynie w swoim tempie i bociany też O!
[i]"oć, boć leci!
Dalej, żywo, dzieci!
Kto bociana w locie wyścignie,
Temu kasza nie ostygnie.
Kle, kle, kle, kle, kle!
Boć dziołem klaska:
- Wyjdźcież, jeśli laska!
Niech zobaczę, rriech powitam,
Niech o zdrowie się zapytam.
Kle, kle, kle, kle, kle!
- A ty, boćku stary,
Piór masz do pary;
Żaby je liczyły w błocie,
Naliczyły cztery krocie.
Kle, kle, kle, kle, kle!
Nim skończyły liczyć,
Już je zaczął ćwiczyć.
- O bocianie, miły panie,
Mieże dla nas zmiłowanie!"[/]
Maria Konopnicka - Bocian
Komentarze (11)
Papierowa inspiracja O!
Na tablicy Mend... jest już jeden śmiałek O!
Fiuuu, fiuuuu, zielona tytka, odjazdowe ¬‿¬
No, taki Deduś jest tytkowy O!
Ta tytka to chyba z biedry.
Tak z petronelki jest O!
Zaraz jadę po tytkę pełną truskawek, a potem zjemy truskawy na leśnej polanie, ech, życie bywa piękne ◝(ᵔᵕᵔ)◜
I koniecznie zimne piwko O!
Stylowy
No baaaa, ciekawą reklamę spotkałam w drodze: Butter, Brot und Bier machen wir, czyli najlepszy wiejski chlebek z masełkiem, a do tego piwerko z wiejskiej warzelni i to prawda! ¬‿¬
spillo (szpilka II)
Smaku narobilaś na wiejski chlebek. Mniam. Teraz też siedzę i piwkuję O!
Stylowy
Miłego piwkowania ¬‿¬
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania