Kropelka

Ten wierszyk napisałam daaawno temu dla mojej córki :)

 

przeczytane - skasowane :)

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (23)

  • Lotta 13.03.2016

    Po co się śmiać? Zazdroszczę Twojej córce, nie wszyscy mają mamy, które dla nich piszą. 5

  • Angela 13.03.2016

    Nie ma powodu do śmiechu, bo wierszyk niezwykle urokliwy. Zazdroszczę, też bym chciała coś podobnego
    napisać dla syna, ale nie o kropelce, tylko o ninja : ) 5

  • Mamy, które piszą dla dzieci - fantastycznie! Mój chrześniak chyba poszerzy horyzonty o nowe rymy :) ładnie, zgrabnie i lekko

  • Pięknie opisałaś magię zmiany. Podarowałaś córce kalejdoskop złożony ze słów. Wspaniały :)

  • KarolaKorman 13.03.2016

    Cieszę się, że Wam się podobało i pięknie dziękuję za miłe słowa :)

  • O-Ren Ishii 13.03.2016

    Jejku, to urocze, bardzo urocze!
    Moj tata też dla mnie napisał, aż sobie to odkopie. :D
    Ode mnie piątka ;D

  • KarolaKorman 13.03.2016

    Dziękuję Ren :) Jak odkopiesz wiersz, to podziel się z nami :)

  • O-Ren Ishii 13.03.2016

    Dobrze, chetnie sie podziele, tylko zapytam czy tata sie zgadza ;D

  • KarolaKorman 13.03.2016

    Fajnie :)

  • Neurotyk 13.03.2016

    Karolko, śmiać?! Tylko zazdrościć dziecku z takiej kropelki i jej przygody :D Świetnie! 5

  • KarolaKorman 13.03.2016

    Dziękuje Neurusiu :)

  • Wiersze Tuwima dla dzieci niektóre się chowają! Świetna robota, naprawdę! A jak córeczka zasmakowała w tym tekście? Podobał się? :D 5

  • KarolaKorman 13.03.2016

    Dziękuję :) Moja córka zawsze lubiła moje rymowanki, ale rzadko je spisywałam. Wspólnie stworzyłyśmy Bajkę o babce i kocie, kolejne dwie powstały dużo później.

  • Rasia 13.03.2016

    Ale to cudowne. Może czasem jakiś rym do końca nie zagrał, ale to nie ma znaczenia. Ja sama poczułam się przy tym wierszu jak mała dziewczynka, która na nowo odkrywa świat i jego magię swoimi dziecięcymi oczami. Roztkliwiła mnie ta opowiastka i intencje, z jakimi została napisana. Zostawiam 5 :)

  • KarolaKorman 13.03.2016

    Dziękuję pięknie :)

  • Noren72 14.03.2016

    Odniosłem podobne do Rasi wrażenie - czytając ów wiersz, przez moment powróciłem do czasów mojego dzieciństwa, kiedy podobne opowieści snuł mój dziadek... Dziękuję za przypomnienie tamtych chwil:):) [ocena zawarta w moim komentarzu; ) Pięć]

  • Julka2001 14.03.2016

    Piekne! Przyjemnie sie czyta! 5!!! :)

  • 5 gwarantowane gratuluje talentu

  • Footloose 18.05.2016

    Słodkie.^^

  • KarolaKorman 18.05.2016

    O dziękuję :) dawno już nikogo tutaj nie było :)

  • Te odkopywane wiersze są jak zaginione skarby , gdy na taki trafisz nie ma takich pieniędzy za które mogła byś go kupić . Ta cząstka w nas która zawieruszona przysypana liśćmi z kalendarza wciąż chce być odnaleziona ... Ładna ta Twoja cząstka

  • Te odkopywane wiersze są jak zaginione skarby , gdy na taki trafisz nie ma takich pieniędzy za które mogła byś go kupić . Ta cząstka w nas która zawieruszona przysypana liśćmi z kalendarza wciąż chce być odnaleziona ... Ładna ta Twoja cząstka

  • KarolaKorman 14.06.2017

    Tak, stare znaleziska to cenny dar, można porównać, powspominać, zapomnieć się na chwilę :) Dziękuję :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania