Poprzednie częściKrótka refleksja o zabijaniu
Pokaż listęUkryj listę

Krótka i nieznana historia Nazistów - straszne, ale czy prawdziwe?

Naziści to nieindoeuropejskiego pochodzenia lud, który wywodzi się z nieznanych nam regionów świata.

W sposób potajemny opanowali oni część Europy i stało się to na początku XX wieku.

Ostatecznie zdobyli władze w 1933 roku w jednym ze spokojnych i pokojowo nastawionych do świata krajów, który od tego czasu nazwano Nazistanem. Tam rozwinęli oni nazizm, czyli specjalną ideologię, której celem była eliminacja pewnych grup etnicznych z zamiarem zdobycia bogactw naturalnych i innych.

Błędem historii jest utożsamianie ludu Nazistów z jednym z biednych i cierpiących narodów germańskich. Jak mówią różni politycy, publicyści, a nawet dyplomaci, że to jedynie Naziści wymyślili różne trutki na ludzi, a nie ten spokojny germański naród.

Istnieje poważna hipoteza mówiąca, że naziści pochodzą z Marsa, w każdym razie to nie potomkowie Nibelungów!

 

Proszę nie kojarzyć tego tekstu z faktami historycznymi, bo po to się wprowadza pojęcie "nazizmu", aby nie było skojarzeń z prawdą historyczną.

 

Problem polega na tym, że za parę lat jak ktoś będzie historię widział inaczej i inaczej, czyli prawdziwie o niej mówił, to dostanie mandat albo jakąś blokadę.

 

Starsi uwierzą wkrótce, że Hans Kloss walczył z nazistami, a czołg Rudy 102 wypędzał za Odrę nazistów.

Ekolodzy zaś powiedzą, że pies Szarik kąsał nazistów, ale nie tych .../ocenzurowano/..., co.../ ponownie ocenzurowano/.

 

Kto się temu sprzeciwi, to dostanie bana z EU ( EU - tu nie chodzi o Unię Europejską tylko o "Ekologiczną Utylizację" - tj. światowy program walki z niepoprawnością, czyli chodzi o organizację tajną, która za darmo będzie dawać niepokornym dawkę wirusów pod skórę albo elektroniczne kajdany), bo głoszenie prawdy będzie zakazane i nawet karane!

....

 

Postscriptum

Autor boi się represji (strach teraz modny i powszechny i jest niezależny od woli człowieka, bo jest wdychany razem z promieniowaniem elektromagnetycznym rozprowadzanym w czasie oglądania TV) i dlatego z pokorą (bo nie ma wyjścia ani 500 zł na mandat, bo lepiej mu kupić za tę kwotę karmę dla psa swojego i ładnej sąsiadki, bo sąsiadka autora jest naprawdę piękna, lecz kocha tylko pieski - taka ona nowoczesna i ekologiczna!) oświadcza, że ten głupi tekst to pseudoliteratura i że nie miał zamiaru użyć żadnych sformułowań obrażających interesy polityczne lub znieważających kogokolwiek.

 

Przepraszam wszystkich, których mogłem wprowadzić w błąd, ale w naszym kraju mówimy "Unia Europejska", czyli skrót UE, a nie "Europejska Unia", czyli skrót EU.

 

Poprawność językowa musi iść w parze z prawnością polityczną, bo inaczej będzie wrzeć i buczeć jak w kotle piekielnym, gdzie diabły gotują głupków, którzy życie poświęcili, wierząc w bzdury!

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (89)

 • Narrator 2 tygodnie temu
  Dobrze, że to poruszyłeś.

  Termin „nazista” rozpowszechniono pod koniec wojny, żeby odróżnić zbrodniarzy od „dobrych” Niemców i umożliwić odbudowę Niemiec w sojuszu z USA. Ciekawe, że Rosjan, Białorusinów, Ukraińców oraz innych nacji służących w SS nie nazywano nazistami. Podczas gdy naziści napadli na Polską Pocztę w Gdańsku, torturowali Rudego w Alei Szucha, strzelali do nas na Monte Cassino, Niemcy modlili się do Boga o pokój i czyste sumienie.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Tak było, aczkolwiek dziś w Niemczech, gdy ktoś się sprzeciwi rządzącej klice, z miejsca zostaje nazwany nazistą i po herbacie, kliki nikt nie jest w stanie ruszyć. Nawet pijaczek na ławeczce, gdy krzyknie do policjantów - gestapo, ci zwijają się z podkulonymi ogonkami, chore to wszystko 😐

  Nazista, słowo wytrych.
 • Matt Custor 2 tygodnie temu
  Fałszowanie historii to sprawa od początku jej dziejów.

  Fałszuje się m.in. przez wprowadzanie kłamliwych i sztucznych pojęć, aby one po latach istnienia redukowały prawdę o rzeczywistości.

  Nas mordowali: Niemcy, Ukraińcy i Rosjanie, Azerowie, Uzbecy (ci ostatni to formacje walczące w Pow. Warszawskim po stronie Niemców), nie zapomnijmy o Słowakach, którzy gorliwie napadli we wrześniu 1939 roku na Polskę.
 • Matt Custor 2 tygodnie temu
  Zapomniałem dodać: Łotysze w formacjach SS i Litwini, którzy w 1939 roku zajęli polskie Wilno, zob. zbrodnie w Ponarach, link: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Ponarach
 • Narrator 2 tygodnie temu
  Matt Custor Wyluzuj się, bo takie myślenie zatruwa umysł i szkodzi zdrowiu. Wyliczanie kto kogo mordował do niczego nie prowadzi. W każdej nacji są sadyści i urodzeni mordercy, a okoliczności polityczne też w aniołów nas nie zamieniają. Polacy również mordowali. Bezbronnych chłopów na polach Hiszpanii, gwałcili kobiety w miastach, pacyfikowali powstanie niewolników na San Domingo. Każda wojna zamienia ludzi w bestie. Ubiorą cię w mundur, dadzą giwerę, przetrzymają w okopach, to od razu myślisz, której zadrzeć kiecę. Łatwo jest się mścić, trudniej przebaczyć i żyć jak człowiek. Pozdrawiam.
 • Matt Custor ponad tydzień temu
  Narrator

  Tu nie chodzi o wyliczanie, tylko o pamięć.

  Pamięć i tożsamość to wartości humanistyczne i świat od wieków kręci się wokół historii, czyli wiedzy o przeszłości, zob.: piramidy, pomniki, nagrobki, muzea, encyklopedie etc.

  Teraz jest czas tendencyjnego zacierania pamięci o przeszłości, bo jest ona częścią tożsamości, czyli podstawą wolnego człowieka.

  A niewolnik nie ma tożsamość (ewentualnie tylko numer). Aby stworzyć społeczeństwo niewolników, zaciera się przeszłość i tożsamość.

  Społeczeństwo niewolników jest potrzebne rządzącym, bo Wielki Kapitał bazuje tylko i wyłącznie na wyzysku, czyli niewolnictwie - to Wielki Kapitał (finansjera) rządzi światem!

  Pozdrawiam!
  MC
 • pansowa ponad tydzień temu
  Matt Custor Rzeczywiście.
  Coś masz zatarte.
  Tylko o inteligencję idzie.
 • pansowa 2 tygodnie temu
  Można bez końca grzebać w historii.
  Tam pełno mordów, krwi i niesprawiedliwości.
  I jak ten uparty cymbał odbijać się wiecznie od tej ściany, nakręcając ciągle spiralę nienawiści i zajadłości.
  To już biskupi polscy wykazali się większym rozsądkiem, pisząc swój słynny list do Niemców.
  Historię trzeba znać, ale najlepiej jako nauczkę czego nie należy robić, mając tę wiedzą.
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Z Niemcami to niestety prawda. Podjęli wielki trud, by ich dzieci nie kojarzyły Niemców z nazistami. Ba, nawet obrażały się za takie insynuacje. Za chwilę niestety uwierzą w to wszyscy.
  Jak nie cierpię polityki zamiatania pod dywan wszystkiego co może jakkolwiek splamić naród polski (Jedwabne itp.), tak marketing historyczny mamy słaby. Stać nas tylko na protesty po usłyszeniu o "polskich obozach".
  A trzeba głosić, popularyzować, wciskać. Niestety, prawda sama się nie obroni.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Tjeri, nieprawda, oglądam austriacką telewizję i niemiecką, w niemieckiej bardzo często jest o II wojnie i Hitlerze, momentami aż do wyrzygania. Sami Niemcy dbają o to, aby żaden Niemiec nie zapomniał o zbrodniach ich ojców, natomiast Austriacy do dziś czują się ofiarami i niechętnie poczuwają się do winy, Niemcy mówią na nich sarkastycznie - ci lepsi Niemcy. Po co się Niemcom cały czas przypomina ich winy, choć młode pokolenie nie ma z wojną nic wspólnego i chciałoby od wojny odetchnąć i poczucia winy? Ano działa tu podobny mechanizm jak ze słowem wytrychem - nazista.
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Szpilka, nie będę się spierać, bo zapewne masz więcej możliwości do obserwacji. Swój pogląd jednak nie wzięłam z powietrza - a z konkretnych sytuacji z niemiecką młodzieżą (studiującą). Jak się przy nich powiedziało coś o "Niemcach" w kontekście wojny, od razu poprawiali na "naziści". I jako faux pas traktowali. Jeśli byli wyjątkami, to tylko się cieszyć, ale coś mi mówi, że nie jest tak różowo.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Tjeri

  Ale powiedz, ile lat jeszcze trzeba się czuć winnym? Historii nie wymażą, dopuścili się strasznych zbrodni, koniec, kropka, ale ciągłe wskazywanie ich palcem do niczego dobrego nie prowadzi, bo już doszło do paradoksu - wcześniej Niemcy chcieli cały świat zniszczyć, dziś chcą uratować, czyli w każdym działaniu potrzebny rozsądek.
 • Morus 2 tygodnie temu
  Zarąbisty żart, nawrócony naziol ratuje świat. Niech łapy trzymają z dała od Polski i sami siebie ratują.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  Niedawno Pieskow tak powiedział: co Polska? Taka mała wsza? Polska nie jest pępkiem świata, a Niemcy mają Polskę w doopie, przykre, ale prawdziwe 🙂
 • Morus 2 tygodnie temu
  „Niemcy należy bombardować profilaktycznie co 50 lat. Bez podania przyczyn”. W . Churchil
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  Lecz się na nienawiść, z bombardowaniem celne, bomba na każdego nienawistnika 🙂
 • Morus 2 tygodnie temu
  Szpilka to cytat brytyjskiego męża stanu. Bardzo celny.
 • Narrator 2 tygodnie temu
  Szpilka To prawda. Młode pokolenie Niemców jest bardziej pacyfistyczne niż w innych krajach. Może za wyjątkiem terenów dawnego NRD, bo tam ludziom żyło się nie najlepiej. Nie zapominajmy, że Niemcy przyjęli ponad milion polskich emigrantów, więcej niż jakikolwiek kraj w Europie. Kilku żołnierzy walczących na Westerplatte, żyło w Niemczech aż do śmierci. Trudno ten fakt zignorować. Ja sam w niemieckiej firmie przepracowałem 14 lat. Mój szef i koledzy traktowali mnie lepiej, aniżeli Polacy, u których miałem nieszczęście pracować. Historii nie da się zmienić, ale uważam, że Niemcy odkupili winy swoich dziadów. Czas przestać im to wypominać i razem iść do przodu.
 • pansowa 2 tygodnie temu
  Narrator Gut koment.
  Straszne to były czasy, piszmy o nich książki, pamiętajmy o bohaterach, stawiajmy im pomniki, ale nie róbmy z nich zakładników polityki historycznej za grzechy dziadka..
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Szpilka, pamięć jest potrzebna. Nie mylmy jednak pamięci z piętnowaniem i obarczaniem dzieci winą dziadów. Niemcy łatwo dali się zauroczyć człowiekowi, frakcji nawołującej do nienawiści. Czy mieli jakieś geny zbrodnicze w sobie? Nie. Zwykli ludzie. Jak my. Pamiętać musimy nie tylko by wiedzieć, że obozy nie były "polskie". Ale ku przestrodze – nienawiść zaraża łatwo. Zobacz na dzisiejszą retorykę w Polsce. Czy nie szczuje się jednych przeciw drugim? Nie mówi, że ci są lepsi, a tamci gorsi, wybrakowani? A mnie dźwięczą w uszach słowa Turskiego "Auschwitz nie spadł nagle z nieba, dreptał małymi kroczkami, zbliżał się".
  Dlatego pamięć jest potrzebna.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Tjeri

  Piękny i prawdziwy cytat, jasna sprawa, pamięć jest potrzebna 😊
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Narrator

  Tak właśnie jest, jako rzekłeś, a ci z Enerdowa popierają AfD, jaja jak berety 😊
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Szpilka, to przemówienie (Turskiego) powinno się przerabiać w szkołach. Mną wstrząsnęło głęboko. Jeśli nie miałaś okazji, przeczytaj. https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1940080,1,marian-turski-auschwitz-nie-spadlo-z-nieba.read
  albo posłuchaj (gdzieś tam link chyba w tekście jest).
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Tjeri

  Chętnie, bo bardzo mi się cytat spodobał, dzięki piękne za namiary 😊
 • Morus 2 tygodnie temu
  Bolszewickie katownie też nie spadły z nieba, tylko ci niewinni, sprawiedliwi, dobrzy mieszkańcy tych różnych dzielnic je stworzyli, dla sąsiadów. Bolszewizm to też nie wynalazek narodu rosyjskiego.
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Morus chyba niewiele zrozumiałeś z mowy Turskiego...
  Bywa.
 • Morus 2 tygodnie temu
  Polacy mieli podobne restrykcje. Jakoś dziwnie redakcja Polityki milczy na ten temat. Powstaje wrażenie, jakby tylko oni cierpieli.
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Morus niesamowite, naprawdę nie zrozumiałeś...
 • Morus 2 tygodnie temu
  Poza tym Auschwitz zbudowano dla Polaków, a kolejne narodowości trafiły tam dużo, dużo później. Nie z tego więc co ten pan opowiada wzięło się akurat konkretnie Auschwitz. Po prostu katownie, w których więziono Polaków stały się niewydolne powierzchniowo i potrzebny był kombinat.
 • Morus 2 tygodnie temu
  Więc tytuł błędny.
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Morus radzę przeczytać ze zrozumieniem i zastanowić się nad sobą. Poważnie.
 • Morus 2 tygodnie temu
  Tjeri, ja radzę poczytać historię, Auschwitz powstał celem rozładowania przepełnionych Polakami więzień w GG. Na pewno fakty, o których pan wspomina w Niemczech, nie miały bezpośrednio z powstaniem akurat z powstaniem tego obozu, nie tylko zresztą tego, bo i Dachau, czy Sachsenhausen i innych obozów na terenie Rzeszy i poza nią, nic wspólnego.
 • Morus 2 tygodnie temu
  No chyba że jesteśmy zwolennikami dość bajkowej teorii, że trzepot skrzydeł motyla w Brazylii jest przyczyną huraganu w Polsce.
 • Morus 2 tygodnie temu
  W ten sposób można powiązać wszystko ze wszystkim.
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Morus w sumie to rozumiem, dlaczego tak bronisz się przed dostrzeżeniem sensu tego o czym mówił Turski.
  Szerzenie przez Ciebie nienawiści, dyskryminacji, pogardy... W kontekście przemówienia... zresztą, nie będę kończyć. Niech każdy wnioski wyciągnie sam.
  A tę mowę powinien przeczytać każdy Europejczyk. Ba, każdy człowiek.
 • Ellie Victoriano 2 tygodnie temu
  Aktualnie to jest "karanie dzieci za błędy rodziców".
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Ellie Victoriano a co "aktualnie", bo się pogubiłam?
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Aaa, oki
 • Morus 2 tygodnie temu
  Jasne, wytykanie błędów w znajomości historii to według Ciebie szerzenie dyskryminacji. Uśmiałem się jak norka. To co pisała wcześniej Szpilka o Niemczech, że tym, którzy piszą prawdę próbuje się zamknąć usta wyzwiskami typu "nazista", "faszysta". Gdy nie ma się argumentów zaczynają się wyzwiska. Tyle, że to już nie działa, a gruntownej znajomości historii Polski nie zastąpi czyjś bełkot. Wystarczająco dużo zbrodni dokonano na Polakach, wiec nie ma powodu, żeby jeszcze zajmować się traumami innych narodowości.
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Morus szczerze Ci życzę, by choć dziesiąta część treści przemówienia tego mądrego człowieka do Ciebie trafiła.
 • Ellie Victoriano 2 tygodnie temu
  Morus, nie, piętnowanie wszystkich narodów za błędy przeszłości to nawet nie tyle co dyskryminacja, a zwykłe skurwysyństwo. Szerzyć wiedzę trzeba, ale wybaczyć też. Wybaczyć nie znaczy zapomnieć, a przeszłości nie da się wymazać. Co nie znaczy, że mamy obwiniać ich do końca świata za wszystko.
 • Morus 2 tygodnie temu
  Ellie Victoriano a gdzie ja słowo o tym napisałem?
 • Ellie Victoriano 2 tygodnie temu
  Morus, ty ciągle o tym. Wszystkich obwiniasz, a ty święty.
 • Morus 2 tygodnie temu
  Ellie Victoriano a gdzie ja kogo obwiniam? Piszę, że Polacy wystarczająco dużo się nacierpieli, że niepotrzebne nam gadanie starszego pana w Polityce. Napisałem tylko, że historia powstania Auschwitz była zupełnie inna od haggady tego pana. Auschwitz powstał jako obóz dla Polaków terroryzowanych pod okupacją niemiecką, a nie dlatego, że Żydzie nie mieli w Niemczech wstępu do parku. Po prostu nie widzę w wywodach tego pana żadnego sensu, a on usiłuje karkołomnie łączyć fakty nie mające nic wspólnego.
 • Ellie Victoriano 2 tygodnie temu
  Jak ja o jednym, a ty o drugim, to nie dziwię się, że nie rozumiesz.
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Ellie Victoriano Morus po prostu odwraca uwagę od sensu przemówienia. Bo oczywistą jest rzeczą, że nie chodzi (tylko) o same Auswitz.
  Może odwraca uwagę, bo bolą go np. takie słowa:
  "Nie bądźcie obojętni, kiedy widzicie, że przeszłość jest naciągana na poczet aktualnej polityki. Nie bądźcie obojętni, kiedy jakakolwiek mniejszość jest dyskryminowana, ponieważ istotą demokracji jest to, że większość rządzi, ale demokracja na tym polega, że prawa mniejszości muszą być chronione jednocześnie".
  Albo inne, które odbiera jako uderzenie w siebie?
  Chyba nie chcę znać odpowiedzi...
 • Ellie Victoriano 2 tygodnie temu
  Tjeri, albo wszystko na raz.
 • pansowa 2 tygodnie temu
  Tjeri do kogo miałoby dotrzeć?
  Żartujesz?
 • Morus 2 tygodnie temu
  "Nie bądźcie obojętni, kiedy widzicie, że przeszłość jest naciągana na poczet aktualnej polityki". To zwykły bełkot, nic więcej. Bez żadnego konkretnego odniesienia. Facetowi się marzą zakazy, tylko tym razem a rebours.
 • Morus 2 tygodnie temu
  Ellie Victoriano po prostu dostrzegasz w moich komentarzach tematy, których nie poruszyłem.
 • pansowa 2 tygodnie temu
  Morus wyjątkowo proste i bez żadnych podtekstów, czy niuansów stwierdzenie.
  Tylko tępy beton go nie rozumie.
  Jak widać🙄
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Morus temu "facetowi" marzy się pokój i spokój. Poza tym, tan "facet" walczył i był więźniem obozu koncentracyjnego, przeżył marsz śmierci – okaż choć minimum szacunku.
 • Morus 2 tygodnie temu
  Tjeri, tu nie chodzi o brak szacunku wobec osoby, ale wobec tego co mówi dzisiaj, a dla mnie większość tych tez jest nie do przyjęcia, bo albo są pustosłowiem, albo brzmią niebezpiecznie, gdyby je wprowadzać w życie. Zbrodnicze systemy narodziły się w Niemczech i w Rosji, więc do obywateli tych państw powinien kierować swoje słowa, jeśli już.
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Morus i tak myślący ludzie (jak Ty) tworzyli to piekło. Zło nie ma narodowości. Jeśli dla Ciebie nawoływanie do pokoju, do reagowania na zło ("11ste przykazanie - nie bądź obojętny"), jest niebiezpieczne... to jesteś kimś gorszym niż myślałam.
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  I na tym kończę tę przykrą wymianę zdań.

  Wszystkich jeszcze raz zachęcam do przeczytania przemówienia Turskiego. Zobaczcie, co Morus uważa za "niebiezpieczne".
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Tjeri

  Przeczytałam, bardzo ciekawy tekst 🙂
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Szpilka, cieszę się!
  Czytam teraz "1939. Wojna? Jaka wojna?" (To Łazarkiewicza i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że teraz mamy bardzo podobny klimat.
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Nie wyjaśniłam. To ksiażka opowiadająca o Polsce tuż przed wybuchem wojny.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Tjeri

  Może siegnę, aczkolwiek uciekam od tematów wojny, chcę pożyć jeszcze w spokoju. Dzięki za propozycję. Ciao i spokojnej nocy 😉
 • Tjeri 2 tygodnie temu
  Szpilka to nie o wojnie właśnie (tuż przed, na podstawie m.in. pamiętników). Tyle że czytelnik wie, co stało się za chwilę...
  Dobranoc!
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Tjeri

  OK 🙂
 • Morus 2 tygodnie temu
  Tjeri, otóż zło ma narodowość. I nie wszystkie narody mają krew na rękach. A inne mają jej hektolitry. Polacy na szczęście, jako naród nie mają, choć trwają usilne starania naszych wrogów, żeby nas oczernić różnymi świństewkami, z zamiarem że się coś przylepi. Tyle, że kłamstwo ma krótkie nogi.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Polska Niemcom potrzebna jako rynek zbytu i rynek taniej siły roboczej, zatem Morus nie podskakuj, bo z dziadem się nikt nie liczy, a kraje postokomunistyczne to dziady w porównaniu do Zachodu 🙂

  Znam ten cytat, Ameryki nie odkryłeś.
 • Morus 2 tygodnie temu
  To cywilizacja typu turańskiego. Obywatele ślepo wierzą władzy. Stąd łatwo z nich zrobić ślepych wyznawców każdej idiotycznej ideologii. Obecnie sodomię i mordy nienarodzonych wciągnęli na sztandary.
 • Morus 2 tygodnie temu
  Plus import islamistów.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  Nasza też, stąd zatrzęsienie moherów mamy 🙂
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  To z idei ratowania całego świata, następna ekstrema 🙂
 • Morus 2 tygodnie temu
  Szpilka tam co tydzień powstaje nowy meczet. Kwestia czasu kiedy woeowadzą szariat.

  Nasza to cywilizacja łacińska.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  Przeca szariat Ci się podobuje, to w czym problem?
 • Morus 2 tygodnie temu
  Szpilka nie wiem czy Tobie się spodoba😍😍😍
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  Ja już sobie moszczę gniazdko w Stanach Złajdaczonych 😛 Ale Duńczycy już Syryjczyków wykopują do Syrii, czyli jakaś nadzieja jest i w Europie 😊
 • Morus 2 tygodnie temu
  Powiedzonka, zmykam w Real.
 • Morus 2 tygodnie temu
  Powodzonka
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  Nawzajem 😉
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  *postkomunistyczne
 • piliery 2 tygodnie temu
  Szkoda że nie utrzymałeś c?ałości we tonacji SF. ;)
 • Morus 2 tygodnie temu
  A czy Niemcy się zmienili? Ani o jotę. Nazizm, rasizm, zastąpiło równie bezrefleksyjne, wulgarne szerzenie aborcji, eutanazji, sodomii.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Zmienili, eutanazja niedozwolona, aczkolwiek ja jestem za, bo dlaczego człowiek ma mieć gorzej od psa?

  Aborcji nikt nie szerzy, wyuzdania też nie.

  Znasz ten kawał? Dziś usłyszałam:

  Wie nennt man einen Ritter ohne Helm? Willhelm 😁
 • Morus 2 tygodnie temu
  Ale pederastia nadal na topie. Lud uciśniony. Bo obrzydzenie budzą faceci w lateksowych kostiumach pląsający jak dziwki po ulicach. Dyskryminacja paskudztwa. Śmiechu warte.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  Przeca hetero też uprawiają seks analny, też paskudztwo? A kto tak powiedział?

  Że se poparadują? A niech paradują, ja jestem na szczęście hetero 😊
 • Morus 2 tygodnie temu
  Szpilka, chyba tylko głupia by się na coś takiego zgodziła. A facet proponujący coś tego typu kobiecie musi być zdegenerowanym psychopatą.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  Zdziwiłbyś się, jak wielu bogobojnych małżonków łasych na anala 😉
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  Aha, polescy chłopi uprawiali seks analny, traktowali jako naturalną metodę antykoncepcyjną 😁
 • Morus 2 tygodnie temu
  Szpilka, akurat autor takiej informacji porządnie odleciał, bo na polskiej wsi każde dziecko witano z radością, a rodziny były wielodzietnie, nawet kilkunastoosobowe.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  To ginekolog i seksuolog - Wisłocka, napisała świetny poradnik, za komuny cienko było z edukacją seksualną, wiesz - dzieci w kapuście albo bocian przyniósł. Trudne życie miała z mężem, bo strasznie jePliwy, musiała się z koleżanką nim dzielić, bo nie dawała rady, a on i tak się puszczał, ale go kochała i już 😉
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  Ciao 🙂
 • Morus 2 tygodnie temu
  Szpilka, głupoty pisała baba, co jej ślina przyniosła na język.
 • Szpilka 2 tygodnie temu
  Morus

  Skąd, nie mam już czasu, ciao 😉
 • Szpilka ponad tydzień temu
  Morus

  Czy Ty myślisz, że starozakonni wymyśli coś nowego? Starożytni Grecy i Rzymianie wyznawali kult fallusa, panowała fallokracja i patriarchat, kobiety postrzegano jako gorszą i niedouczoną wersję człowieka, zaś ich łechtaczki jako dziwny odpowiednik penisa, wszystkie otwory u kobiet służyły do penetracji. Pocałunki uważano za wyuzdane, ale w miłości homoseksulanej już nie, homosuksualizm hołubiono, miłość lesbijską potępiano, małżonek mógł się kurFić z niewolnicami i odwiedzać heterę, kobiecie nic nie wolno było - widzisz analogie do religii islamskiej i chrześcijańskiej?

  Interesujesz się historią, to sobie poczytaj, nie będzie Cię dziwić fakt, że ludzie anal preferują, który nie ma nic wspólnego z grzechem:

  https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4816054/wieki-bezwstydu-seks-i-erotyka-w-starozytnosci

  Adam Węgłowski - "Wieki bezwstydu. Seks i erotyka w starożytności"

  Przeczytaj też "Kamasutrę", to starożytny traktat filozoficzny, powinien przeczytać każdy mężczyzna, który chce być dobrym kochankiem, czyli nie uprawiać miłości na królika 😁

  Wyobraź sobie, że przed II wojną Kamasutra była dostępna w Polsce - 1922, co było ewenementem na owe czasy, czyli wcale nie byliśmi tacy święci, jak próbujesz wszystkim wmówić. W Kamasutrze właśnie jest pięknie przedstawiony seks analny 😉

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania