Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
Krótka rymowana historyjka - Krh - O pannie z mokrą dupą
Patrzę na prostytutkę co przesiąknięta stoi
Być może wodą - ładna, może nawet i gładka
Podjeżdżam z ciekawości, zapytać, czy przystoi?
Nigdy wszak nie szła łatwo mi taka głupia gadka
Dlaczego stoisz tutaj, mokra w dupę dziewojo?
Ona zerka na mnie, jak na pitekantropa
Zaczynam więc prędko czuć się nieswojo
Spierdalaj pan - mówi - próbuję łapać stopa!
Może ja podwiozę? Pytam się dziewczyny
Mokra przecież stoisz na poboczu drogi
Może u mnie w aucie zechcesz grzać kończyny
Zimno przecież, w mini pewnie ci zimno w nogi
Wsiada więc do auta, patrzy się na mnie z byka
Dokąd mam cię zawieźć?, pytam ja się jej grzecznie
No wyciągaj go z gaci, jak niby chcesz się bzykać?
Rzekła i nachyliła się, kurwa, wszetecznie
Tego już za wiele, co z tobą?, precz z łapami!
Mówię wnet i zabieram z gaci jej miekkie ręce
Co, nie chcesz macanka? Zrobić ci ustami?
Pociągnąłem za spust, urwało łeb panience
Gdy naście minut później auto się paliło
Przeklinałem siebie i swoje panikarstwo
Wciąż nie wiem co mnie w niej tak wkurwiło
Pewnie to mokre dupsko i ogółem dziwkarstwo
Ale dziwne przecież - gdybam teraz sobie -
Że dupę miała mokrą, to wciąż dla mnie zagadka
Wyschnie raz na zawsze w tym płonącym grobie
Ach, myślę, nieważne, z buta pójdę do dziadka
Mieszka tu niedaleko.
Komentarze (12)
A to ile Ci zajęło napisać, więcej niż kwadrans? Piątka za ładne rymy, ktirych
Patrz wyslalo w polowie pisania :/ wracajac.. których ja nigdy nie ogarnę, urwany łeb panienki i płonący samochód:D
Eeetam, pitu pitu, blebluble
Okropny Co ty chcesz? Uśmiałem z twego wiersza sie :) Daje ci pięć i poprawiam do pisania wierszy chęć :) Naprawdę padłem o ziemie jak strzelił jej w głowę ^^
Upadły(D.F) to taki tam wierszyk niepoważny ;)
Nie trudź się na poezję, bo to tylko przygrywka dla mas, zajmij się prozą.
Pulpę czytała?
Jeszcze nie
Co to było. Oj, co to było. Humor. Absurd. Rymy. To mi się podoba. 5
Thx
Fajne, Fredro dwudziestego pierwszego wieku :) 4,5 za lekkie niedociągnięcia malarskie :)
Wow, dzięki ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania