Pokaż listęUkryj listę

Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

Krótka rymowana historyjka - Krh - O pannie z mokrą dupą

Patrzę na prostytutkę co przesiąknięta stoi

Być może wodą - ładna, może nawet i gładka

Podjeżdżam z ciekawości, zapytać, czy przystoi?

Nigdy wszak nie szła łatwo mi taka głupia gadka

 

Dlaczego stoisz tutaj, mokra w dupę dziewojo?

Ona zerka na mnie, jak na pitekantropa

Zaczynam więc prędko czuć się nieswojo

Spierdalaj pan - mówi - próbuję łapać stopa!

 

Może ja podwiozę? Pytam się dziewczyny

Mokra przecież stoisz na poboczu drogi

Może u mnie w aucie zechcesz grzać kończyny

Zimno przecież, w mini pewnie ci zimno w nogi

 

Wsiada więc do auta, patrzy się na mnie z byka

Dokąd mam cię zawieźć?, pytam ja się jej grzecznie

No wyciągaj go z gaci, jak niby chcesz się bzykać?

Rzekła i nachyliła się, kurwa, wszetecznie

 

Tego już za wiele, co z tobą?, precz z łapami!

Mówię wnet i zabieram z gaci jej miekkie ręce

Co, nie chcesz macanka? Zrobić ci ustami?

Pociągnąłem za spust, urwało łeb panience

 

Gdy naście minut później auto się paliło

Przeklinałem siebie i swoje panikarstwo

Wciąż nie wiem co mnie w niej tak wkurwiło

Pewnie to mokre dupsko i ogółem dziwkarstwo

 

Ale dziwne przecież - gdybam teraz sobie -

Że dupę miała mokrą, to wciąż dla mnie zagadka

Wyschnie raz na zawsze w tym płonącym grobie

Ach, myślę, nieważne, z buta pójdę do dziadka

Mieszka tu niedaleko.

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • Ritha 17.09.2016

    A to ile Ci zajęło napisać, więcej niż kwadrans? Piątka za ładne rymy, ktirych

  • Ritha 17.09.2016

    Patrz wyslalo w polowie pisania :/ wracajac.. których ja nigdy nie ogarnę, urwany łeb panienki i płonący samochód:D

  • Okropny 17.09.2016

    Eeetam, pitu pitu, blebluble

  • Upadły(D.F) 17.09.2016

    Okropny Co ty chcesz? Uśmiałem z twego wiersza sie :) Daje ci pięć i poprawiam do pisania wierszy chęć :) Naprawdę padłem o ziemie jak strzelił jej w głowę ^^

  • Okropny 17.09.2016

    Upadły(D.F) to taki tam wierszyk niepoważny ;)

  • xxECxx 18.09.2016

    Nie trudź się na poezję, bo to tylko przygrywka dla mas, zajmij się prozą.

  • Okropny 18.09.2016

    Pulpę czytała?

  • xxECxx 18.09.2016

    Jeszcze nie

  • Pan Buczybór 18.09.2016

    Co to było. Oj, co to było. Humor. Absurd. Rymy. To mi się podoba. 5

  • Okropny 18.09.2016

    Thx

  • Neurotyk 08.11.2016

    Fajne, Fredro dwudziestego pierwszego wieku :) 4,5 za lekkie niedociągnięcia malarskie :)

  • Okropny 08.11.2016

    Wow, dzięki ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania