Księżyc i gwiazdy
Sklepienie niebieskie jest takie piękne i gwiaździste.
Takie jasne i świetliste
Pełne wdzięku i euforii.
Spada jedna, już jej nie ma.
Taka śliczna i przepiękna.
Spada kolejna.
Ma pięć ramion.
Ah... Jej blask był taki cudny.
Coś przysłania ciał niebieskich rozbłysk.
Rzuca światło cały czas.
Stały, ładny i powabny.
Po prostu idealny.
Duży rogal płomienisty, zimny.
Taki tajemniczy, urodziwy
Co się za tym lśnienia ogniem kryje?
Patrzę w niebo zasypane.
Ono jest idealne.
Odbija światła mroku
I dodaje mu uroku
Wzrok goni niebo pełne cudów,
Chce właśnie tak spędzać czas
Na oglądaniu ognistego światła gwiazd.
Komentarze (1)
Wszystko "cudowne, świetliste, powabne, urodziwe" i tak dalej, aż do torsji tęczą.
Jestem stanowczo na NIE.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania