Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
💩
text usuniętyAutor: Pobóg WeleborCzytano 211 razyData dodania: 02.03.2023
Średnia ocena: 2.3 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić7
Chymm to chyba żarcik. Nie uważam żeby nasza strona powinna zajmować się żarcikami. Ale skoro już tu jestem, to pochwalę się, że moje dwa opowiadania ukazały się antologii Stajni Literackiej SPP "Do czytania". Pozdrawiam bez oceny Ps. Opowiadania znajdziesz tutaj https://www.opowi.pl/pomniki-w-srodmiesciu-a47213/ https://www.opowi.pl/zycie-na-prowincji-jest-spokojne-a49873/
Żarcik to krótkie opowiadanie przecież. A i ma tę przewagę, że jest krótkie. Zresztą to scenka, nie żart. Z obciągającego wyglądu śmieję się od wczoraj i nie mogę przestać ? Dzięki za linki, zerknę. Pozdrawiam również ?
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Chymm to chyba żarcik. Nie uważam żeby nasza strona powinna zajmować się żarcikami. Ale skoro już tu jestem, to pochwalę się, że moje dwa opowiadania ukazały się antologii Stajni Literackiej SPP "Do czytania". Pozdrawiam bez oceny Ps. Opowiadania znajdziesz tutaj https://www.opowi.pl/pomniki-w-srodmiesciu-a47213/ https://www.opowi.pl/zycie-na-prowincji-jest-spokojne-a49873/
Żarcik to krótkie opowiadanie przecież. A i ma tę przewagę, że jest krótkie. Zresztą to scenka, nie żart. Z obciągającego wyglądu śmieję się od wczoraj i nie mogę przestać ?
Dzięki za linki, zerknę.
Pozdrawiam również ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania