Przeczytałam dziś wszystkie wiersze, które dodałeś i miałam pisać pod jednym komentarz, ale zapomniałam, więc teraz napisze, że gdyby w Naszym kraju było więcej takich ludzi jak Ty i rządzili by oni Polską, to napewno byłoby lepiej ;) takie moje skromne zdanie :D a ten wiersz też mi się podobał i daję, tak jak i za poprzednie, 5 ;)
Czy to wielki chaos, czy natury geniusz opiewany w kilku słowach, nie wiem. Wiem jednak, że Twoje wiersze poruszają tematy wszystkim znane, ale mało kto o nich mówi 5 :)
Mało kto potrafi tak to ubrać w słowa, ostatnie zdanie jakoś najbardziej przykulo moją uwagę :) Twoje wiersze są inne, wyjątkowe, nie mówią o błahych sprawach.. widać że napisał je ktoś , kto jest stworzony do tego
Komentarze (13)
W tym coś jest, poukładany, zamierzony chaos : ) 5
damn, miało być "natury geniusz, ewolucja" :S
: D to chyba muszę przeczytać jeszcze raz : )
:P ale ze mnie nieświadomie sprytna bestia stwierdziłem właśnie xD dzięki za kolejną wizytę :)
Sprytna bestia hehe Tylko nie wpadaj w samo zachwycenie hihi Ciekawie Ci wyszło. 5:)
Przeczytałam dziś wszystkie wiersze, które dodałeś i miałam pisać pod jednym komentarz, ale zapomniałam, więc teraz napisze, że gdyby w Naszym kraju było więcej takich ludzi jak Ty i rządzili by oni Polską, to napewno byłoby lepiej ;) takie moje skromne zdanie :D a ten wiersz też mi się podobał i daję, tak jak i za poprzednie, 5 ;)
niestety obawiam się, że wywołał bym 3cią wojnę światową heh ;)
Podoba mi się, szczególnie część 1, jeszcze zanim zdążyłeś abstrahować, ale druga też niczego sobie. Daję piątunie!
To zmieniam zdanie :p a tak serio to dalej myślę tak samo ;)
opcja edycji, sheet... :(
powstało samo z siebie, udowodnij rzuć w górę garść piachu, żądam Picasso - Z całego wiersza to zapadło mi w pamięć. Ode mnie 4
Czy to wielki chaos, czy natury geniusz opiewany w kilku słowach, nie wiem. Wiem jednak, że Twoje wiersze poruszają tematy wszystkim znane, ale mało kto o nich mówi 5 :)
Mało kto potrafi tak to ubrać w słowa, ostatnie zdanie jakoś najbardziej przykulo moją uwagę :) Twoje wiersze są inne, wyjątkowe, nie mówią o błahych sprawach.. widać że napisał je ktoś , kto jest stworzony do tego
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania