Ciekawie przedstawiona relacja parasoli. Rzekłbym bardzo dobrze oddane małżeństwo. Facet spojrzy na inną, ona już zazdrosna :).
Potem chce się poprzytulać, a on pochrapuje :D.
Sympatyczne drabble.
Pozdrawiam :)
Witaj
Dziękuje za spojrzenie i smutek ?
Pozdrawiam
Anonim24.03.2020
Dobrze oddane dosłownie życie małżeństwa. Podoba mi się.
— Przytul mnie. Nie odpowiedział, pochrapywał. — Postarzał się?
spójrz na pauzy.
Za oknem deszcz dzwonił.
Na końcu zdania daje się słowo najważniejsze, więc tu wygląda, jakby słowo "dzwonił" było kluczowe, czyli ja to odczytuje, że to dzwonienie to więcej niż uderzanie kropli. To mi brzmi, jakby deszcz chciał cos oznajmić jej albo im obojgu.
Wszystko przemija, niestety. Teraz będę miał obiekcje, żeby rzeczy wyrzucać zużyte, bo będę myślał, że one mają duszę.. Ciekawe ujęcie sprasy. Gratki:)
Komentarze (26)
Ciekawie przedstawiona relacja parasoli. Rzekłbym bardzo dobrze oddane małżeństwo. Facet spojrzy na inną, ona już zazdrosna :).
Potem chce się poprzytulać, a on pochrapuje :D.
Sympatyczne drabble.
Pozdrawiam :)
Dziękuję pięknie za sympatyczny odbiór.
Pozdrawiam
Fajna scenka, trochę smutku i mnóstwo humoru. Serdecznie pozdrawiam!
Witaj Bożenko
Dzięki za spojrzenie i podzielenie się słowem
Serdecznie pozdrawiam
Witamy w Bitwie! Powodzenia
Literkowa pozdrawia
Ból istnienia - przemijanie.
Czasem czuję się jak taka parasola, co najlepsze ma już za sobą.
:)
Witaj Leea
Pięknie dziękuje za taki odbiór. Czas w takich chwilach jest nieubłagalny.
Pozdrawiam
Pomysłowe. I trochę smutne. Pozdrawiam z piątką:D
Witaj
Dziękuje za spojrzenie i smutek ?
Pozdrawiam
Dobrze oddane dosłownie życie małżeństwa. Podoba mi się.
— Przytul mnie. Nie odpowiedział, pochrapywał. — Postarzał się?
spójrz na pauzy.
Za oknem deszcz dzwonił.
Na końcu zdania daje się słowo najważniejsze, więc tu wygląda, jakby słowo "dzwonił" było kluczowe, czyli ja to odczytuje, że to dzwonienie to więcej niż uderzanie kropli. To mi brzmi, jakby deszcz chciał cos oznajmić jej albo im obojgu.
Pozdrawiam.
Przepraszam że tak późno i dziękuję za spojrzenie. ?
Pozdrawiam
Parasolki zagrały ludzi i doskonale wypadły w tej roli.
Pozdrawiam
Miło, że parasolki tak wpadły i wypadły z życia
Pozdr
Proszę Państwa zamykamy przyjęcia. Dzisiaj i jutro (wtorek, środa) komentujemy i zgadujemy Autora tekstów.
Rozpoczynamy głosowanie na najlepsze Drabble o zaślubinach patyków.
Autorko zapraszamy na Forum: https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/
Czytamy, komentujemy i nagradzamy punktami wg. zasady; 3 - 2 - 1
Literkowa pozdrawia
podoba mi się
Dzięki Magdo?
hmmm, no ciekawe. Przemijanie przedmiotów, ale też i ludzi...
Dziękuję za miły wpis. Pozdr?
Dzisiaj jest dzień na odsłonę. Zrzućmy kurtynę i pokażmy swoje oblicze. Obok tytułu wpisujemy nic
Wszystko przemija, niestety. Teraz będę miał obiekcje, żeby rzeczy wyrzucać zużyte, bo będę myślał, że one mają duszę.. Ciekawe ujęcie sprasy. Gratki:)
Witaj
Jak milo znów cię zobaczyć. dziękuję za ciekawe spojrzenie. Pozdrawiam
Parasole, moje nigdy nie dożywają starości.
Refleksyjnie ujęte patyki.
Dzięki za refleksyjne spojrzenie. Pozdrawiam
Pasja zdobyłaś ex aequo z Shogunem I miejsce! Podajesz temat!
W tej Bitwie będzie dwa tematy do wyboru.
Literkowa pozdrawia.
Jeszcze jedno umówcie się razem i wstawcie jeden wątek na Forum
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania