• Literkowa Bitwa na Drabble (LBnDrabble) to konkurs literacki, w którym czytelnicy naszego portalu wybierają najlepsze "drabble", czyli krótkie literackie utwory.
  __________________________
  Entuzjastów Drabble i nie tylko? Może to Ty napiszesz i otrzymasz wirtualne podziękowanie i przyjemność podania wyzwania do kolejnej zabawy z drabbelkiem.

  Witamy! Oto tematy:

  - RĘKAWICZKI

  Na Planecie psów Łukasz Łoskot pisze:

  „Upadłe mrozy odkryły osierocone rękawiczki, zużyte prezerwatywy, gówna psów. Czasami struchlałe policzki zagubionych, grudniowych dzieci“

  - POŻĄDANIE

  "Pożądanie mieszka w szafie" twierdzi Piotr Adamczyk:

  Lubię czerwone wino i całą przygodę z nim związaną – najpierw poszukiwanie i trudną, ale miłą sztukę wyboru. To trochę jak z kobietą. Może zauroczyć wyglądem, zaintrygować efektowną nalepką lub skusić męską próżność wizją zdobycia łupu z wysokiej półki. Podczas degustacji bywa, że okazuje się cierpkie albo, co gorsze, banalne i płytkie, aż szkoda ryzykować kacem. Albo może sprawiać wrażenie nieszczególne lub skromne, stać obok wielu równie z pozoru przeciętnych i tylko przypadek sprawi, że ktoś po nie sięgnie, po czym nieoczekiwanie odkryje smak aksamitny, głęboki i bogaty, i ma ucztę radosną, której się nie spodziewał.

  W tekście można zamieścić obydwa tematy, albo jeden z dwóch. Do wiadomości! Piszemy jedno drabble.

  Piszemy do 08 października, do północy. Zatem do dzieła!

  Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania;

  https://www.opowi.pl/konkursy/

  https://www.opowi.pl/profil/lbndrabble/opis
  _________________________

  #Zasady konkursu znajdziesz tutaj: https://www.opowi.pl/profil/lbndrabble/
  #Linki do prac wrzucamy tutaj:https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-linki-do-w1242/

  #Wszelkie pytania, zapytania i spory prosimy umieszczać w tym wątku na Forum: https://www.opowi.pl/forum/literkowe-bitwy-koszyk-rozmaitosci-w957/

  Literkowa