Płynąłem po niej statkiem wycieczkowym pewnego letniego popołudnia, aż pasażerom na pokładzie ukazała się plaża. Jakaś mała dziewczynka wskazała ręką krzaki na brzegu i zawołała:
— Mamusiu, zobacz!
Ale na widok karcących oczu matki, natychmiast wycelowała palec w psa kręcącego się obok rozebranych mężczyzn i dodała radosnym głosikiem:
— Hund, hund!
Zabawne drabble z morałem, ale obawiam się, nie na dzisiejsze czasy. ?
Są jeszcze takie dzikie miejsca na ziemi gdzie wieczorami przelatują stada nietoperzy, a na brzegu biegają na golasa homo sapiens?
Przypomniała mi się historia pewna. Byłem kiedyś w Chorwacji w miejscowości Baszka Woda. Za skałką na połódnie od plarzy miejskiej jest plaża golasów. Ustronne miejsce pod skaropą. Nad skarpą krzaki więc nikt się nie kręci. Po prostu miłe miejsce.
Trafiliśmy tam przypadkiem, całkowicie nieświadomie bo dużo wcześniej niż inni bywalcy.
Mamy zdjęcie jak jedna z kolerzanek wypływa na materacu, a za nią, w odległości ~10m wodę szturmuje para golasów.
W końcu pierwsi ludzie Adam i Ewa też chodzili nago. Ja spotkałam w styczniu (mróz siarczysty) i na głównej ulicy paradował nagi mężczyzna i niczego mróz mu nie ujął :))
Zapraszamy na Forum: https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/
Rozpoczynamy głosowanie. Osiem drabble i tylko 800 słówek do zaczytania.
Głosujemy według zasady: 3 - 2 - 1 - plus uzasadniamy dlaczego?
Głosujemy do 24 wrzesień /sobota/ godz. 23.59
Literkowa
Pasjo↔Ogólnie można by rzec, że każda skrajna odchyłka, bez względu czego dotyczy, jest złem!
Ciekawy pomysł. Kanwa do scenariusza, mogłaby być:)↔Pozdrawiam:)?
Komentarze (17)
Witamy kolejny tekst i życzymy dobrej zabawy i wygranej!
Literkowa
Straszne nudy.
Chyba wiem o jaką rzekę chodzi.
Płynąłem po niej statkiem wycieczkowym pewnego letniego popołudnia, aż pasażerom na pokładzie ukazała się plaża. Jakaś mała dziewczynka wskazała ręką krzaki na brzegu i zawołała:
— Mamusiu, zobacz!
Ale na widok karcących oczu matki, natychmiast wycelowała palec w psa kręcącego się obok rozebranych mężczyzn i dodała radosnym głosikiem:
— Hund, hund!
Zabawne drabble z morałem, ale obawiam się, nie na dzisiejsze czasy. ?
Pozdrawiam i życzę powodzenia w konkursie. ?
Ciekawa scenka. Podobna miałam w chałupach z moją córką. Dzisiaj /już nie ma dzikich plaż/.
Pozdrawiam słonecznie
Fajoskie, ano, ciągle ktoś uzurpuje sobie prawo do rządzenia innymi. Drabbelek przypomniał mi piosenkę Wodeckiego:
https://www.youtube.com/watch?v=bQh4EiRdBdA
Chałupy Welcome To
Dzięki za zatrzymanie sie i wspomnienie Wodeckiego.
Milego dnia
Są jeszcze takie dzikie miejsca na ziemi gdzie wieczorami przelatują stada nietoperzy, a na brzegu biegają na golasa homo sapiens?
Przypomniała mi się historia pewna. Byłem kiedyś w Chorwacji w miejscowości Baszka Woda. Za skałką na połódnie od plarzy miejskiej jest plaża golasów. Ustronne miejsce pod skaropą. Nad skarpą krzaki więc nikt się nie kręci. Po prostu miłe miejsce.
Trafiliśmy tam przypadkiem, całkowicie nieświadomie bo dużo wcześniej niż inni bywalcy.
Mamy zdjęcie jak jedna z kolerzanek wypływa na materacu, a za nią, w odległości ~10m wodę szturmuje para golasów.
W końcu pierwsi ludzie Adam i Ewa też chodzili nago. Ja spotkałam w styczniu (mróz siarczysty) i na głównej ulicy paradował nagi mężczyzna i niczego mróz mu nie ujął :))
Dziękuje i pozdrawiam
Na golasa zawsze ciepłej ?
Zabawne drabble. Pozdrawiam serdecznie ?
Nieraz człowiek by się rozebrał do naga, kiedy skwar z nieba leje.
Serdecznie pozdrawiam
Zabawne, ironiczne i kreatywne ujęcie tematu. Super, pozdrawiam :)
Dziękuję za super i pozdrawiam :)
Zapraszamy na Forum: https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/
Rozpoczynamy głosowanie. Osiem drabble i tylko 800 słówek do zaczytania.
Głosujemy według zasady: 3 - 2 - 1 - plus uzasadniamy dlaczego?
Głosujemy do 24 wrzesień /sobota/ godz. 23.59
Literkowa
Pasjo↔Ogólnie można by rzec, że każda skrajna odchyłka, bez względu czego dotyczy, jest złem!
Ciekawy pomysł. Kanwa do scenariusza, mogłaby być:)↔Pozdrawiam:)?
Pewnie na tej kanwie rozwinął by się jakiś horror, w połączeniu z horrorem obok.
Pozdrawiam
Ciarki mnie przeszły
Dreszczyk i coś jeszcze?
Miłego dnia Mar
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania