🖤

🖤

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • zsrrknight 8 miesięcy temu

    Wianeczek?

  • Grawitacja 8 miesięcy temu

    Buczu, zgodnie z zapowiedzią, to ja. 😊 Gdyby tekst nie był zrozumiały pójdzie do przemiany. 😉

  • il cuore 8 miesięcy temu

    /emocje przez zadresowanom do mnie kopertę./ – zaadresowaną
    /Rzuciła bym jeszcze raz nim/ – rzuciłabym
    /Tą garść uczucia, którą nam/ – tę garść

    To jakiś fragment czegoś... dalej.
    cul8r

  • Grawitacja 8 miesięcy temu

    il Dalej nie ma już nic, chyba że odwiedzę cmentarz, albo wyłupię tynk ze ścian domu, podobno mają uszy.😉. Wcześniej było kilka tekstów o podobnym połączeniu domu rodzinnego.
    Dzięki za wyłapanie błędów.

  • Anonim 8 miesięcy temu

    Niepospolite, niepowierzchowne. Wyróżnia się, autorka żyje w baśni.

  • Grawitacja 8 miesięcy temu

    nie mam talentu Nie żyję w baśni i to nie jest fantazja. Ot powrót do przeszłości, ale to już nie ma znaczenia, mogę tylko sobie chcieć ulepszyć tamten czas, od tak pisząc, chociaż do przeszłości nie należy wracać, temat bitwy był dobry, jedynie nie miejsce. Demotywujące.

    Dzięki za odzew.

  • Anonim 8 miesięcy temu

    Grawitacja, Oglądałaś "Labirynt Fauna" lub w lżejszej klimacie "Amelię", żyjesz w tego typu baśni. Interpretujesz rzeczywistość.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania