Średnia ocena: 4.6  Głosów: 16

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • zsrrknight 2 miesiące temu

    ooo, fajne. Wszystko bardzo "moje"

  • Bettina 2 miesiące temu

    Ty tumanie

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Panie, jak "Twoje", to się rozumiemy. ;)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Bettina Wzajemnie

  • Dusza_boli 2 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁, masz w sobie coś z architekta pióra: budujesz obraz po obrazie, aż powstaje cała przestrzeń, w której można się zatrzymać i rozejrzeć.
    Te detale są świetne, „suche pranie codzienności" majstersztyk.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Dusza, z obrazami jestem nierozłączna. Staram się wizualizować przekaz, jeszcze tylko emocje, gdzieś je zatrzymuje.
    Dziękuję 😊

  • Domi123 2 miesiące temu

    fajnie wyszło, obrazowo, plastycznie. Szczególnie poczatek mi się podoba - ma dobry rytm, jakiś wewnętrzny rym też się tam pojawia i wiersz ładnie płynie dzięki temu.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Domo, dzięki. Ja przełamałam rym w połowie, za cholere nie chciało przeskoczyć. Widocznie taka rola cegły. :)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Domi* sorry

  • Dzień dobry, rozpoczynamy głosowanie! https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/#reply Zapraszam do oddania głosów. Przypominam również, że uczestnicy głosują obowiązkowo - w przeciwnym razie ich teksty otrzymają punkty minusowe (dokładnie -3)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Literkowy, zagłosuję, dzięki. :)

  • Maurycy Lesniewski 2 miesiące temu

    Ło jeżu 😀 a to jest wiersz murarza, jeśli tak to genialny 😉😀

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Maurycy, to tylko cegła. 😁 Murarzem jest temat bitwy. 😊 Nie było komu zacząć, to cegła poleciała.
    Dzięki :)

  • Roma miesiąc temu

    Bardzo mi się fragment o "bez cieniach" podoba. Cały wiersz, jak to u Ciebie bywa, klimatyczny, zgrabnie poprowadzony :)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ miesiąc temu

    Roma, dzięki. Z tym bez cieniami to była męka, bo w samym cieniu nie szło po drodze. 😁

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania