C₁₂H₂₂O₁₁, masz w sobie coś z architekta pióra: budujesz obraz po obrazie, aż powstaje cała przestrzeń, w której można się zatrzymać i rozejrzeć.
Te detale są świetne, „suche pranie codzienności" majstersztyk.
fajnie wyszło, obrazowo, plastycznie. Szczególnie poczatek mi się podoba - ma dobry rytm, jakiś wewnętrzny rym też się tam pojawia i wiersz ładnie płynie dzięki temu.
Komentarze (15)
ooo, fajne. Wszystko bardzo "moje"
Ty tumanie
Panie, jak "Twoje", to się rozumiemy. ;)
Bettina Wzajemnie
C₁₂H₂₂O₁₁, masz w sobie coś z architekta pióra: budujesz obraz po obrazie, aż powstaje cała przestrzeń, w której można się zatrzymać i rozejrzeć.
Te detale są świetne, „suche pranie codzienności" majstersztyk.
Dusza, z obrazami jestem nierozłączna. Staram się wizualizować przekaz, jeszcze tylko emocje, gdzieś je zatrzymuje.
Dziękuję 😊
fajnie wyszło, obrazowo, plastycznie. Szczególnie poczatek mi się podoba - ma dobry rytm, jakiś wewnętrzny rym też się tam pojawia i wiersz ładnie płynie dzięki temu.
Domo, dzięki. Ja przełamałam rym w połowie, za cholere nie chciało przeskoczyć. Widocznie taka rola cegły. :)
Domi* sorry
Dzień dobry, rozpoczynamy głosowanie! https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/#reply Zapraszam do oddania głosów. Przypominam również, że uczestnicy głosują obowiązkowo - w przeciwnym razie ich teksty otrzymają punkty minusowe (dokładnie -3)
Literkowy, zagłosuję, dzięki. :)
Ło jeżu 😀 a to jest wiersz murarza, jeśli tak to genialny 😉😀
Maurycy, to tylko cegła. 😁 Murarzem jest temat bitwy. 😊 Nie było komu zacząć, to cegła poleciała.
Dzięki :)
Bardzo mi się fragment o "bez cieniach" podoba. Cały wiersz, jak to u Ciebie bywa, klimatyczny, zgrabnie poprowadzony :)
Roma, dzięki. Z tym bez cieniami to była męka, bo w samym cieniu nie szło po drodze. 😁
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania