Moja ty mróweczko jaki magi absurd odarty ze wszystkiego. A ten zaostrzony stan chorobowy banana trochę jak korwinowy paroksyzm belkotowy. Pozdrawiam serdecznie.
motomrówka, daję dużo piątek, to fakt, ale całe mnóstwo prac po prostu ignoruję, a zatem oceniam i komentuję tylko te najbardziej warte uwagi ;) Dlatego moja opinia jest jak najbardziej przemyślana :)
Zawiera mnóstwo przestarzałych metafor dopełniaczowych, za które wszystkich bardzo przepraszm. Koneserzy, snoby, teomasakryrycy, i inni pseudo analitycy... Proszę... Błagam... Ulitujcie się!
Doskonały wiersz :D Ogólnie Twoje wiersze są takie wyjątkowe, inne od wszystkich. Za to je między innymi lubię. Zostawiam 5. I wiesz co, ciekawi mnie jakie by bylo Twoje opowiadanie ;)
Hmmm... Pięknie, to akurat nie miało być...ale, skoro piszesz pieeknie, to znaczy, że co innego to znaczy, więc znaczy, że możesz mieć rację i ja się na z tą racją zgodzę. Mrówka Podziękówna ♥♥♥
Komentarze (24)
Moja ty mróweczko jaki magi absurd odarty ze wszystkiego. A ten zaostrzony stan chorobowy banana trochę jak korwinowy paroksyzm belkotowy. Pozdrawiam serdecznie.
*Nagi
Pasju (nareszcie pasju!!), dziękuję za odwiedziny♡♡ Trzymam się od polityki i potyliki jak najdalej. Pozdrawiam niedzielnie☺
Chyba, się boję tego tekstu ale 5 dam.
Ewcia, strach ma tylko wielkie oczy
Taki inny, zdecydowanie pełen nagości... Absurd na innym poziomie, czemu nie, 5 :)
Miał być obnażający, skoro tak piszesz, to znaczy, że się zamysł powiódł. bardzo dziękuję :)♥♥
Wow, robi wrażenie! Nie łatwy do zrozumienia, ale zdecydowanie warty uwagi. Jeszcze ten autorski neologizm... Zostawiam zatem 5 i pozdrawiam.
Mam nadzieję, że oceniasz szczerze i naprawdę ci się podobało. Bardzo dziękuje za odwiedziny :)
motomrówka, daję dużo piątek, to fakt, ale całe mnóstwo prac po prostu ignoruję, a zatem oceniam i komentuję tylko te najbardziej warte uwagi ;) Dlatego moja opinia jest jak najbardziej przemyślana :)
Masz u mnie plus za słowotwórstwo. Wiersz fajnie absurdalny i pozytywnie pokręcony. 5
Mrówka Podziękówna, El Buczo :D
"El Buczo" podoba mi się.
Znasz bardzo dużo słów i umiesz je wykorzystać :D Wiersz naprawdę na poziomie :) 5
Zawiera mnóstwo przestarzałych metafor dopełniaczowych, za które wszystkich bardzo przepraszm. Koneserzy, snoby, teomasakryrycy, i inni pseudo analitycy... Proszę... Błagam... Ulitujcie się!
A przy okazji, Mrówka bardzo Podziękówna, pani Koteczkowa dziewczyno♡♡♡
Doskonały wiersz :D Ogólnie Twoje wiersze są takie wyjątkowe, inne od wszystkich. Za to je między innymi lubię. Zostawiam 5. I wiesz co, ciekawi mnie jakie by bylo Twoje opowiadanie ;)
Nigdy nie wiem, o czym miałabym pisać, chyba żeby były to bardzo krótkie formy. Bardzo dziękuję, Emi ♡♡♡
Doskonała kombinacja literowa i słowna, 5.
Zgadam się, że kombinacja, ale do doskonałości jej daleko. Pisałam to dość szybko :D Bardzo dzięki i pozdrawiam :)♥
Minimum słów, maksimum myśli, pieenknie
Hmmm... Pięknie, to akurat nie miało być...ale, skoro piszesz pieeknie, to znaczy, że co innego to znaczy, więc znaczy, że możesz mieć rację i ja się na z tą racją zgodzę. Mrówka Podziękówna ♥♥♥
pięć
Bardzo ci ♥♥♥
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania