♢♢♢

Na kobiercu pierwsza bitwa niewygrana (21)

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (24)

  • Pasja 19.03.2017

    Moja ty mróweczko jaki magi absurd odarty ze wszystkiego. A ten zaostrzony stan chorobowy banana trochę jak korwinowy paroksyzm belkotowy. Pozdrawiam serdecznie.

  • Pasja 19.03.2017

    *Nagi

  • motomrówka 19.03.2017

    Pasju (nareszcie pasju!!), dziękuję za odwiedziny♡♡ Trzymam się od polityki i potyliki jak najdalej. Pozdrawiam niedzielnie☺

  • Ewcia 19.03.2017

    Chyba, się boję tego tekstu ale 5 dam.

  • motomrówka 19.03.2017

    Ewcia, strach ma tylko wielkie oczy

  • Tanaris 19.03.2017

    Taki inny, zdecydowanie pełen nagości... Absurd na innym poziomie, czemu nie, 5 :)

  • motomrówka 19.03.2017

    Miał być obnażający, skoro tak piszesz, to znaczy, że się zamysł powiódł. bardzo dziękuję :)♥♥

  • Kakarotto 19.03.2017

    Wow, robi wrażenie! Nie łatwy do zrozumienia, ale zdecydowanie warty uwagi. Jeszcze ten autorski neologizm... Zostawiam zatem 5 i pozdrawiam.

  • motomrówka 19.03.2017

    Mam nadzieję, że oceniasz szczerze i naprawdę ci się podobało. Bardzo dziękuje za odwiedziny :)

  • Kakarotto 19.03.2017

    motomrówka, daję dużo piątek, to fakt, ale całe mnóstwo prac po prostu ignoruję, a zatem oceniam i komentuję tylko te najbardziej warte uwagi ;) Dlatego moja opinia jest jak najbardziej przemyślana :)

  • Pan Buczybór 19.03.2017

    Masz u mnie plus za słowotwórstwo. Wiersz fajnie absurdalny i pozytywnie pokręcony. 5

  • motomrówka 19.03.2017

    Mrówka Podziękówna, El Buczo :D

  • Pan Buczybór 19.03.2017

    "El Buczo" podoba mi się.

  • Znasz bardzo dużo słów i umiesz je wykorzystać :D Wiersz naprawdę na poziomie :) 5

  • motomrówka 19.03.2017

    Zawiera mnóstwo przestarzałych metafor dopełniaczowych, za które wszystkich bardzo przepraszm. Koneserzy, snoby, teomasakryrycy, i inni pseudo analitycy... Proszę... Błagam... Ulitujcie się!

  • motomrówka 19.03.2017

    A przy okazji, Mrówka bardzo Podziękówna, pani Koteczkowa dziewczyno♡♡♡

  • Emi Ayo 19.03.2017

    Doskonały wiersz :D Ogólnie Twoje wiersze są takie wyjątkowe, inne od wszystkich. Za to je między innymi lubię. Zostawiam 5. I wiesz co, ciekawi mnie jakie by bylo Twoje opowiadanie ;)

  • motomrówka 19.03.2017

    Nigdy nie wiem, o czym miałabym pisać, chyba żeby były to bardzo krótkie formy. Bardzo dziękuję, Emi ♡♡♡

  • Alicja 23.03.2017

    Doskonała kombinacja literowa i słowna, 5.

  • motomrówka 24.03.2017

    Zgadam się, że kombinacja, ale do doskonałości jej daleko. Pisałam to dość szybko :D Bardzo dzięki i pozdrawiam :)♥

  • Ritha 24.03.2017

    Minimum słów, maksimum myśli, pieenknie

  • motomrówka 24.03.2017

    Hmmm... Pięknie, to akurat nie miało być...ale, skoro piszesz pieeknie, to znaczy, że co innego to znaczy, więc znaczy, że możesz mieć rację i ja się na z tą racją zgodzę. Mrówka Podziękówna ♥♥♥

  • Margerita 24.03.2017

    pięć

  • motomrówka 24.03.2017

    Bardzo ci ♥♥♥

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania