LBnR21_Absurd - świat
Ten świat się staje absurdalny,
gdy któryś z metra cięty pojeb,
zarządza jakimś swoim krajem
robiąc to - co mu z łba wystaje.
Myśląc, że wszystko wolno zjebać,
bo w zgodzie jest poglądów swoich,
tak między; Toruniem a Krakowem,
odwalać swoje bezmózgowie.
Już byli tacy dziwni śmiałkowie
jak; H i S; M i N - niestety dostawali,
co się należy - w historii wrażeń
- Komedii ludzkiej; naszych zdarzeń.
Zbyt późno zawsze faula wpierdol,
albo czerwoną kartkę niejedną.
Zabrakło sędziów świadomości,
albo wraz z nimi razem w zgodności...
Gówniaków jest pełen absolut
świata, co tylko sobie znaną ideą
chcą zawojować ludzką świadomość
myśli - nie obstawiaj lepiej w ciemno...
Absurdu świat - tak szczerze powiem.
Wskaźnikiem są struktury giełdowe
kształtujące gospodarkę świata
- to farsa potęgi myśli...
Życie czy śmierć; wolność czy niewola,
azyl czy nicość; szczęście czy pokora...
Komentarze (15)
Bardzo mi się spodobało takie spojrzenie z absurdem na świat. Może jeszcze poruszyłabym inne aspekty, ale za całość dam oczywiście 5 :)
Czuję, że coś mi tu nie wyszło w tekście; tak jak było w planie i być może jak zwykle nie będzie komunikatywny w odpowiednim stopniu... Dzięki za komentarz i serdecznie pozdrawiam. ;)
Poleciałaś z grubej rury absurdem doskonałym. Małe jest piękne i silne. Wielki Absurd może się ugiąć. Pozdrawiam moja wspól. w tej bitwie.
U mnie jak zwykle nieśmiało do celu, ale myślę, że się rozumiemy w temacie. Pzdr. :)
Przyznam, drogi Freyu, ża zamieszanie myślowe stworzyłeś potężne, rażą mnie poza tym wulgaryzmy. Mam wrażenie, że slucham podpitego facia przy barze, który zaliczył już kilka kolejek, nie tyle wszakże by gadać całkiem bezsensu. Rozumiem wkurwienie, sama lubię dosadność, ale chamstwa nie toleruję, niezależnie od powodów. Twój utwór, niestety, ociera się o chamstwo. Przykro mi to pisać. Oceny bez.
Fajnie, że akurat ty napisałaś tak zawstydzający mnie komentarz, ponieważ jesteś oczywistym wyznacznikiem delikatnej i subtelnej pisowni swoich tekstów. :)
Czasem się coś ludzkiego wymsknie nawet papieżowi; http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/452435,papiez-franciszek-przeklina-w-czasie-blogoslawienstwa-wideo.html :)
Heh. Mocne i z przekazem. Dosadność jest tutaj plusem. 5
To jest naprawdę bardzo leciutko napisane... w wersji początkowej, to chyba też byś się zgorszył. Pzdr. ;)
Głupi ten temat wymyśliłam, wszyscy piszą, ja czytam i wszędzie mało co rozumiem xD I tak myślę, że masz zbyt naukowo-elokwentnie-zagmatwany język na przekleństwa, to się kłóci, tak jakby, z Twoją naturą, czy coś :)
Nie wiem co odpowiedzieć, ponieważ jestem tylko malutką kaczuszką, a ty posługujesz się takimi konceptualnymi wyrazami... W każdym razie dzięki. :)
Odmienne spojrzenie, często w jakiś sposób pokrywający się z obecnością. 5 :)
Dzięki, że poświęciłaś swój czas na przeczytanie. Pzdr. ;)
Pięć nie tyle świat jest absurdem, co człowiek na nim jednym wielkim absurdem to co się wyprawia to się w głowie nie miści
Człowiek jest tylko częścią składową świata, powstałą w wyniku ewolucyjnych przemian. Skoro świat wydał na świat xd taki absurd, to znaczy, że jest jednak absurdalny
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania