No fajny Dusiołek, tylko uważaj bo złośliwa słowiańska istota z piersi dech wysysa. Tylko nie wpuszczaj ją na swoje piersi, niech siada gdzie indziej. Pozdrawiam. 5
Aa, że marzenia z dusiołkiem, zdrzemnęłam się i jeszcze żółtko nie weszło, więc wolniej kumam. Uchowaj Boże od duchów w nocy, chyba bym zawału dostała..
Ładny lekki wierszyk... udało ci się pominąć pewne takie tam - no wiesz.
Nie bede dalij interpretować, bo jeszcze by mi się udało cuś tam teges, a to jest w końcu tylko wierszyk... Pozdrowionka. ;)
A ty dziewczynko skąd to wiesz?. Taka rozgarnięta jestes jak na dziesięciolatkę. Za moich czasów to dzieci w twoim wieku lalkami sie bawiły. Oj to chyba przez te komputery tak teraz się porobiło.
Nie będę. Moze i bym chciał, ale nie będę. Pogadaj ze swoim aparacikiem ortodencyjnym. Super wierszyk. Lekko sie czyta. U mnie teraz pada, to trochę promyczków mi wpadło do pokoju. Taaaaka wielka piąteczka. :))
Ritha Widzisz jak jest. Juz Danuta Rinn spiewała ,,gdzie te chłopy"!. W latach,jak robiłas do pieluchy kobiety wolały jak stał twardo w walucie zagranicznej niz miał zwis inflacyjny w rodzimej. Większoś facetów zrobi pięc ruchów i luli. A jak sie znajdzie taki wymarzony co wydusi, w oczy popatrzy i wierszyk powie po tym , to ma taką babe. ,, Co amorów ci sie zachciało? Płot sie wali. Zamek sie zacina. Do roboty bys sie wziął" A ty chcesz żeby wydusił, i jeszcze, żeby miał równo pod sufitem? Szukaj, kochanie, może znajdziesz...Takie zycie.
athame mam takiego 10 lat, dokładnie w sierpniu stuknie dycha, więc nie narzekam, a że sobie lubie popisać ot tak, jak widać mój temeramento jest nie do ogarnięcia:p
A przypadek dusiołka miałam w rodzinie, ryli, i bynajmniej nie była to przyjemna, seksualna wizyta. Sytaucja wygladala tak, że facet zabił żonę, 13 ciachnięć nożem na oczach dziecka, z zazdrości (zdradzała go, wpadł w amok), w środku dnia, w środku bloku, w środku osiedla, nikt nie zwrócił uwagi na hałasy, bo kłócili się non stop. Potem czarna, tak jakby stalowa postać, dusząca na granicy snu/jawy, odwiedziła kilku sąsiadów (!), w tym członka mojej rodziny, po kilku tygodniach ustało. Być może wyrzuty sumienia przez beak reakcji, ale zbiorowe (?) No, mniejsza o to, przypomniało mi się to, a propo literkowej i zainspirowało, choć wolalam przerobić na seksy, bo wiosna, słońce, te sprawy, krew nie woda, itepe. No, tyle o duchach ;)
Wiersz rithy? Wiem że długo mnie tu nie było. Brudy życia się już myło :) Ale co do wiersza jest ciekawy. I dusiołek dodaje czasem obawy ^^ Też zabawny chwilami, i swą małą powagą mnie mami :) Serdeczna piąteczka jak to powiadałem ''Daję pięć i zwiększam do pisania twą chęć :)
Upaaaadły! No witam, witam i ryjek mi się uśmiecha z takiej wizyty zacnnej! :> Rithy wiersz, a jakże, jak żeś mnie namówił rymować tak mi zostało ;) Pozdrawiam Cię:)
Komentarze (36)
No fajny Dusiołek, tylko uważaj bo złośliwa słowiańska istota z piersi dech wysysa. Tylko nie wpuszczaj ją na swoje piersi, niech siada gdzie indziej. Pozdrawiam. 5
Oj wysysa dech... xD
Opis kobiety, która lubi jak lekko się ją "bierze" siłom... Dusiołki też tak biorą? :)
PS
Wiersz momentami zabawny. Czasem zaszłaś pod Częstochowę w niektórych strofkach. Ale pomysł mi się podobał.
BAJ
A kurde z dupy go napisałam to się nie dziw :D Nie wiem jak biorą dusiołki, żaden jeszcze mnie nie nawiedził, buu xd
Ritha ! Jak z d.. wyszło takie arcydzieło to jakie będzie jak napiszesz z... :) Otrzyj łezki, marzenia się spełniają. Zawsze.
athame moje marzenia bynajmniej nie z poezją są zwiazane, aczkolwiek chciałam dorzucić dwa Rithowe grosze do bitwy ;)
Aa, że marzenia z dusiołkiem, zdrzemnęłam się i jeszcze żółtko nie weszło, więc wolniej kumam. Uchowaj Boże od duchów w nocy, chyba bym zawału dostała..
Tak szybko i przyjemnie sie czyta, że ledwo zaczęłam a tu już koniec
5
Dzięks :)
Ładny lekki wierszyk... udało ci się pominąć pewne takie tam - no wiesz.
Nie bede dalij interpretować, bo jeszcze by mi się udało cuś tam teges, a to jest w końcu tylko wierszyk... Pozdrowionka. ;)
Hehehe teges szmeges, a no i owszem i coś tam. teraz mój koment jest tak zrozumiały jak Twój :D) żart oczywiście, pozdrawiam Freya ;)
A ty dziewczynko skąd to wiesz?. Taka rozgarnięta jestes jak na dziesięciolatkę. Za moich czasów to dzieci w twoim wieku lalkami sie bawiły. Oj to chyba przez te komputery tak teraz się porobiło.
Ładne igraszki z duszkiem.:) 5
Dzięki :)
O jacie, świetnie napisany wiersz. Takie dusiołki tylko czekają w ciemności... Lekki, zabawny, leci 5 :)
"O jacie" jest zabawniejsze xd ;)
Wiersz momentami zabawny, jak dla mnie 5
W zamiarze nie miał być, ale jak lud uważa, że zabawny to niechaj będzie i zabawny:)
Nie będę. Moze i bym chciał, ale nie będę. Pogadaj ze swoim aparacikiem ortodencyjnym. Super wierszyk. Lekko sie czyta. U mnie teraz pada, to trochę promyczków mi wpadło do pokoju. Taaaaka wielka piąteczka. :))
Taaakie wielkie dzięki. Mój aparacik mówi to co ja powiem, słowem - straszny pantoflarz. A dusiołek miał być bardzi ogarnięty ;D
Ritha Widzisz jak jest. Juz Danuta Rinn spiewała ,,gdzie te chłopy"!. W latach,jak robiłas do pieluchy kobiety wolały jak stał twardo w walucie zagranicznej niz miał zwis inflacyjny w rodzimej. Większoś facetów zrobi pięc ruchów i luli. A jak sie znajdzie taki wymarzony co wydusi, w oczy popatrzy i wierszyk powie po tym , to ma taką babe. ,, Co amorów ci sie zachciało? Płot sie wali. Zamek sie zacina. Do roboty bys sie wziął" A ty chcesz żeby wydusił, i jeszcze, żeby miał równo pod sufitem? Szukaj, kochanie, może znajdziesz...Takie zycie.
athame mam takiego 10 lat, dokładnie w sierpniu stuknie dycha, więc nie narzekam, a że sobie lubie popisać ot tak, jak widać mój temeramento jest nie do ogarnięcia:p
A przypadek dusiołka miałam w rodzinie, ryli, i bynajmniej nie była to przyjemna, seksualna wizyta. Sytaucja wygladala tak, że facet zabił żonę, 13 ciachnięć nożem na oczach dziecka, z zazdrości (zdradzała go, wpadł w amok), w środku dnia, w środku bloku, w środku osiedla, nikt nie zwrócił uwagi na hałasy, bo kłócili się non stop. Potem czarna, tak jakby stalowa postać, dusząca na granicy snu/jawy, odwiedziła kilku sąsiadów (!), w tym członka mojej rodziny, po kilku tygodniach ustało. Być może wyrzuty sumienia przez beak reakcji, ale zbiorowe (?) No, mniejsza o to, przypomniało mi się to, a propo literkowej i zainspirowało, choć wolalam przerobić na seksy, bo wiosna, słońce, te sprawy, krew nie woda, itepe. No, tyle o duchach ;)
Ritha jestes bardzo szczera.Dostrzegłas moja szczerośc w wpisie?
athame tak, dostrzegłam :D
Super dusiołek.;)) 5+
Dzięki :)
Świetny wierszyk, zabawny, choć może nie powinien. Powtórzenia idealnie odwzorowują pragnienie podmiotu, 5 :)
Dziękuję :)
Dusiołek zajeżdżający Okropnym. Mniej brutalne, bardziej Ritowe. 5
Nie znam człowieka ;) mój dusiołek, autorskiBm , wyimaginowany ;)
To mi taką dusiołkową proszę podesłać haha 5
Widzisz, każdy by chciał, to musisz się wymodlić:D
Wiersz rithy? Wiem że długo mnie tu nie było. Brudy życia się już myło :) Ale co do wiersza jest ciekawy. I dusiołek dodaje czasem obawy ^^ Też zabawny chwilami, i swą małą powagą mnie mami :) Serdeczna piąteczka jak to powiadałem ''Daję pięć i zwiększam do pisania twą chęć :)
Upaaaadły! No witam, witam i ryjek mi się uśmiecha z takiej wizyty zacnnej! :> Rithy wiersz, a jakże, jak żeś mnie namówił rymować tak mi zostało ;) Pozdrawiam Cię:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania