Zwierciadła LBR 57
Lustra,
słyszę ich trzaski,
gdy pękają moje odbicia.
Oczy,
przez nie w duszę uderzają krystaliczne noże.
Nie zamknę im drogi,
będę widział nie patrząc.
Gasną obrazy
by rozbłysnąć mocniej.
Jest we mnie niebo,
zniosę je zaraz w czeluść zatracenia.
Opadam jak płatek
szaleństwa przyjemną zerwany konwulsją.
Komentarze (24)
No, nareszcie jakiś wiersz... pierwsza fraza bardzo dobra, druga taka se, trzecia znowu dobra, ostatnia taka se bo nie wiem czemu przecinek po płatek, powiesz?
Jaki przecinek:)
Czemu usunąłeś?
Ej no...ładne było, chciałam przeczytać jeszcze raz i skomentować. Wracaj tu z tym
No. Masz szczęście Maurycy :) oczy zwierciadlem duszy pełnej sprzeczności.... podoba mi się. Mam nieśmiała uwagę taka bardzo nieśmiała. A gdyby z pierwszej strofy wywalić "w nich"?, bo Tak masz ich/nich.
Ok pięć gwiazd i uciekam. :)
Jakie „w nich” ?:)
Dzięki bardzo Justysia za radę, za gwiazdki i za wszystko :)
Pzdr :)
Witamy kolejny wiersz w Bitwie. Brawo!
Witam
Lustra, oczy, szkło i czas nieustannie płynie uciekając od nadmiaru wzruszeń. Pomiędzy tym wszystkim miłość i to najważniejsze. Równowaga nigdy nie zagości w naszym wnętrzu.
Pozdrawiam serdecznie
Hej Pasjo:)
Dzięki za zerknięcie i podzielenie się odczuciami.
Pozdrawiam uprzejmie.
Zapraszamy na Forum do zagłosowania!
jako, że będę głosować czynię swoją powinność, cholera ładnie skrojone słowa i te oczy wyłaniające się zza kurtyny ludzkiego oblicza
Dzięki za spełnienie powinności :) i komentarz oczywiście rownież.
"Lustra,
słyszę ich trzaski,
gdy pękają moje odbicia"
Dziękuje, nie mam pytań.
Mam za to faworyta.
Dzięki bardzo Ritha za wizytę i że coś dla siebie znalazłaś tu u mnie :)
Bardzo ładnie i lekko Maurycy:)
Fajnie, że Ci się spodobało Kala, miło mi, że zajrzałaś :)
Trzecia zwrotka urokliwa. Całość, nooo, nie mój świat. Doceniam - nie oceniam.
Sorrex.
Spox, dzięki za zerknięcie.
Mnie się podoba - aczkolwiek druga najbardziej. Prawie zgodna z moją wyobraźnią. Pozdrawiam
Dzięki DD
gdyby nie interpunkcje... Nie, nie chce mi się czepiać. Ogólnie całkiem niezłe.
Dzięki za zerknięcie.
Potrzebowałem czasu żeby zgłębić
Dzięki za wizytę.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania