...Leo cz.2
Bzzzz....obudził mnie dzwonek.
Gdy otworzyłam oczy ujrzałam moją związaną siostrę bez jednej ręki.Coś tam mamrotała.
Byłam w szoku. Chiciałam jej pomóc. Ale zauważyłam że również jestem przywiązana.moje zgrabne nóżki były związane ciężkimi dwoma metalowymi łańcuchami które chyba nawet ważyły więcej ode mnie .zapytałam ją czy wie gdzie jest mama,a ta szturchła ramiona ponieważ miała zaklejone usta. Wykorzystałam to że na moich ustach nie ma taśmy i zaczęłam krzyczeć POMOCY ile tylko mam sił. Niestety nikt mnie nie usłyszał
Słyszałam tylko kroki które zbliżały sie w naszą stronę...
Komentarze (7)
A gdzie jest interpunkcja i czemu tego tak mało?
Przykro mi, więcej niż naciągane 3 wstawić nie mogę.
Nie mogę pisać więcej gdy pisze więcej niż jest ustalono,ten tekst mi sie po prostu usuwa
jak to Ci się usuwa? to na czy Ty piszesz?
Na telefonie.dam gdzie jest taka"rybryka" gdzie trzeba pisać.Gdy dojdę do końca rubryki nie mogę dalej pisać
W innym razie tekst mi sie usuwa
Malutko i brak jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych.
Z tych wszystkich części wyszłaby jedna.
A jeśli chodzi o pisanie na telefonie, to jeśli ci się usuwa to nie lepiej byłoby skopiować i wkleić od razu w "dodaj tekst" a resztę dopisać?. Nie oceniam.
W sumie dzieki za pomysł
Znowu. 1
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania