deleted

deleted

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Angela 26.04.2015

    Witamy z powrotem. Wiersz fajny. : ) 5

  • Heja ;) Duśka coś mi dzisiaj skrobnęła, to się pokusiłem o publikację. Cały czas gdzieś tam sobie jestem, piszę :) Miłego dzionka

  • KarolaKorman 27.04.2015

    Rzadko kto teraz wyraża głośno takie myśli jak Ty i niech nie ucinają Ci języka, a te zmiany to mam nadzieję, że na lepsze 5 :)

  • DuŚka ^.^ 29.04.2015

    "(...) kochasz? Walcz, po to żyjesz" :') piękny wiersz daję 5, pisz Burton i zamieszczaj swe wiersze, bez Ciebie to nie to samo, Twych utworach jest coś wyjątkowego:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania