Literkowa Bitwa na Prozę 63 - Zapraszam do udziału w konkursie!
Zenza - zwycięzca poprzedniej, sześćdziesiątej drugiej edycji Literkowej Bitwy na Prozę przedstawia temat główny:
DROGA WE MGLE - czyli droga zamglona, ciężka do przejścia, ale i tajemnicza, skrywająca sekrety i niewiadome. Jest to pójście w nieznane, czyli odwaga, ale można też dosłowniej - wtedy pasują dekoracje horrorowo/thrillerowe. Dodatkowo można temat dedykować wiadomo komu, bo nick, czyli pseudonim, też może być inspiracją.
Ponadto, zgodnie z wolą Zenzy, pozostałe dwa tematy podali Adela i wikindzy, którzy zajęli kolejno drugie i trzecie miejsce w poprzedniej edycji konkursu.
PRZEMIJANIE - upływ czasu, ale i też wymiar fizyczny. Przemijać można godnie, w zapomnieniu lub w desperacji próbować owe przemijanie powstrzymać. Przemijanie to też nieuniknioność, smutna lub wręcz przeciwnie konieczność. Bo, jak to się mówi: "Jeśli kogoś kochasz, daj mu odejść"
LEŻĄ, JĘCZĄ, KWICZĄ - brutalnie pokonani, uświnieni wręcz, bezradni i upokorzeni. Leżeć i kwiczeć można rzecz jasna odnieść do wielu sytuacji. A jęczenie to cecha i czynność kojarząca się z wieloma ludźmi i nie tylko.
CZAS na pisanie do 10 LIPCA, do północy.
Gorąco zapraszam i zachęcam do udziału w bitwie!
LINK do wątku bitewnego: https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-proze-63-w1715/#reply
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania