lol, czyli krótko o tonięciu
Tak naprawdę to nie wiem
Jak odpowiadali inni
Gombrowicz, Boy, Witkacy
Ja piszę "lol"
Ale nie laughing out loud
To raczej ideogram
Współczesny hieroglif
O znaczeniu
"Wyciągam ręce w górę"
l ręka, o głowa, l ręka
Wszystko jasne jak na dłoni
Zazwyczaj nie wiem po co
Po prostu wyciągam
Żebyś widział, że aha przyjąłem
Przeczytałem
Bo to najczęściej ona powiedziała pies nasrał on wie ona nie rozumie
PiS to, ISIS tamto
A ja tylko lol
lol
lol
Najczęściej podnoszę ręce
Bo rozkaszlałem się ze śmiechu
Ktoś trzyma mnie na muszce
Powąchaj moje pachy
Ściągam koszulkę
Albo tonę
Najczęściej tonę
lol
Komentarze (9)
Ten cholerny kciuk, co się wciska przez przypadek, też temu służy ;) Albo milion innych emotów. Emoty uzależniają bardzoej niż selfi. Lol:)
lol
Takie prawdziwe
O-Ren Ishii y thx
Lol xD
Hm?
Sorry ale nie podoba mi się. :( Nie zostawiam ocenki.
W końcu mssz pełne prawo
LOL
LOL
LOL
LOL
LOL
LOL
LOL
5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania