Dobre. Świetnie napisany potok myśli w krótkiej chwili, ciekawy temat i trudny wbrew pozorom. Ja tam daje 5. Poza tym wydaje mi się, może się mylę, że nawet niewierzący Polak w obliczu nadchodzącej, nieuchronnej śmierci krzyknąłby: Boże! Jesteśmy tym przesiąknięci.
Komentarze (10)
Ja cie krence!
Chyba byłaś dziś w kościele ;-)
Nie chodzę do kościoła, tzn. baaaaardzo rzadko. Ale jezdem wierząca, po swojemu, ja syćko po swojemu xD
Dobre. Świetnie napisany potok myśli w krótkiej chwili, ciekawy temat i trudny wbrew pozorom. Ja tam daje 5. Poza tym wydaje mi się, może się mylę, że nawet niewierzący Polak w obliczu nadchodzącej, nieuchronnej śmierci krzyknąłby: Boże! Jesteśmy tym przesiąknięci.
Pewnie masz rację, to już odruchy, w mniej dramatycznych sytuacjach także. Dziękuję za wizytę i opinię:)
Leciałem jak czytałem. 5
Świetnie, o to chodziło :)
Dobrze poprowadziłas przebłyski bohatera. Na serio wydawało mi się że on to przeżywa, a raczej nie przeżyje. Tekst dobry i ciekawe przedstawiony5 :)
Dziekuje NataliaO za opinię, byłam ciekawa czy te przebłyski pomogą czy zaszkodzą :)
Radość, że wylądował szczęśliwie, 5 :)
Dziękuję Karola :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania