.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Freya 20.11.2016

    Ja cie krence!
    Chyba byłaś dziś w kościele ;-)

  • Ritha 20.11.2016

    Nie chodzę do kościoła, tzn. baaaaardzo rzadko. Ale jezdem wierząca, po swojemu, ja syćko po swojemu xD

  • Adam T 20.11.2016

    Dobre. Świetnie napisany potok myśli w krótkiej chwili, ciekawy temat i trudny wbrew pozorom. Ja tam daje 5. Poza tym wydaje mi się, może się mylę, że nawet niewierzący Polak w obliczu nadchodzącej, nieuchronnej śmierci krzyknąłby: Boże! Jesteśmy tym przesiąknięci.

  • Ritha 20.11.2016

    Pewnie masz rację, to już odruchy, w mniej dramatycznych sytuacjach także. Dziękuję za wizytę i opinię:)

  • Pan Buczybór 20.11.2016

    Leciałem jak czytałem. 5

  • Ritha 20.11.2016

    Świetnie, o to chodziło :)

  • NataliaO 20.11.2016

    Dobrze poprowadziłas przebłyski bohatera. Na serio wydawało mi się że on to przeżywa, a raczej nie przeżyje. Tekst dobry i ciekawe przedstawiony5 :)

  • Ritha 21.11.2016

    Dziekuje NataliaO za opinię, byłam ciekawa czy te przebłyski pomogą czy zaszkodzą :)

  • KarolaKorman 21.11.2016

    Radość, że wylądował szczęśliwie, 5 :)

  • Ritha 22.11.2016

    Dziękuję Karola :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania