A ty mi pod pracą pisałeś że nie ma wiele do przeczytania.
HA!
Nie żartuj sobie ze mnie!
Wstęp genialny. Jak możesz się domyślać - lubię mroczną fantastykę - nawiązania do legend, Biblii, nieba i piekła - więc co tu pokazałeś bardzo mi się podoba.
Z czystej ciekawości - na Alucarda wpadłeś z serii "Hellsing" czy z czegoś innego?
Zaciekawiłeś mnie.
Oczekuję kontynuacji.
Pozdrawiam
Kapelusznik
Dzięki za zajrzenie :D Alucard z Hellsinga, tytuł jako Hueco Mundo z Bleacha (espada i inne zresztą też), Kaligula i pretorianie z historii Rzymu (jako zainteresowanie głównego bohatera) + mnóstwo z serialu Preacher. Dzięki raz jeszcze, smażę rozdział w cieście :P #rym
„- El señor es mi pastor, no necesito nada. Pan jest moim pasterzem, niczego mi nie braknie...
W tym momencie jego zęby zatrzeszczały od potężnego kopnięcia w szczękę. Duchy potrafią być bardzo prawdziwe, pomyślał” – heh, fajnie, podoba mi się wpleciony hiszpański, iście filmowa sentencja, jest klimat, jest nawet humor
Opisy świetne. Zapis na kartce także.
I ja czekam na więcej.
Gwiazdy, pozdro :)
Oko mi zawisło na Twoim tekście, z racji, że Cię dawno nie widziałam, ale fakt, ostatnio zdecydowanie lepiej ogarniam forum, niż główną. Cóż... Fajnie, żeś powrócił.
Cześć Jaredzik, przyszłam Cię zaprosić do tw. Nie wiem czy masz czas i łochotę na zabawy-śmieszki, ale jako zasłużony, opowijski weteran byłoby byczo, gdybyś dołączył :3
Komentarze (18)
Ambitne
Komplement z jednego słowa ♥ Dziękuję :3
Noo, jest moc. Zaciekawia.
"„Dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć lat, Victorze – zwolnij, compadre.” - istnieje możliwość, że kropka za cudzysłów.
Zapomniałem, że w trakcie oczekiwania na admina nie da się edytować ;-; Danke za zajrzenie :3
A ty mi pod pracą pisałeś że nie ma wiele do przeczytania.
HA!
Nie żartuj sobie ze mnie!
Wstęp genialny. Jak możesz się domyślać - lubię mroczną fantastykę - nawiązania do legend, Biblii, nieba i piekła - więc co tu pokazałeś bardzo mi się podoba.
Z czystej ciekawości - na Alucarda wpadłeś z serii "Hellsing" czy z czegoś innego?
Zaciekawiłeś mnie.
Oczekuję kontynuacji.
Pozdrawiam
Kapelusznik
Dzięki za zajrzenie :D Alucard z Hellsinga, tytuł jako Hueco Mundo z Bleacha (espada i inne zresztą też), Kaligula i pretorianie z historii Rzymu (jako zainteresowanie głównego bohatera) + mnóstwo z serialu Preacher. Dzięki raz jeszcze, smażę rozdział w cieście :P #rym
Jared
Cała przyjemność po mojej stronie
Jeszcze raz się tobie ukłonie
Bo tyle smaczków w teksty wkładać
To radości smakoszom dawać
#rym :D
wiiin-cyj, wiiiin-cyj! :O
Ehm, ehm, zginęła mi paczka, numer przewozowy 45544... A tak serio to dziękuję za odwiedziny! :D
Zacne, Jared. Bardzo na tak.
„- El señor es mi pastor, no necesito nada. Pan jest moim pasterzem, niczego mi nie braknie...
W tym momencie jego zęby zatrzeszczały od potężnego kopnięcia w szczękę. Duchy potrafią być bardzo prawdziwe, pomyślał” – heh, fajnie, podoba mi się wpleciony hiszpański, iście filmowa sentencja, jest klimat, jest nawet humor
Opisy świetne. Zapis na kartce także.
I ja czekam na więcej.
Gwiazdy, pozdro :)
Oooo, czyli warto czasem wejść na forum jednak! :D Dzięki bardzo :3
Oko mi zawisło na Twoim tekście, z racji, że Cię dawno nie widziałam, ale fakt, ostatnio zdecydowanie lepiej ogarniam forum, niż główną. Cóż... Fajnie, żeś powrócił.
No :D Arysto też wrócił, jeszcze jakby wróciła Leniosyna to już w ogóle super :D (szeptem: pracuję nad tym ;p)
Ps. Ale kreski byś se mógł o takie: — we dialogach walnąć ;p
Heh, pracuj pracuj.
Prolog lepszy od CD ;)) Anim się nie potknął. Pozdrówka. 55
Hola Jared! Jestem trochę za bardzo zmęczony na ten tekst, ale żeby jakkolwiek się odnieść xD :
"zamknął go w pieści" - Zabrakło chyba "ę"
Cześć Jaredzik, przyszłam Cię zaprosić do tw. Nie wiem czy masz czas i łochotę na zabawy-śmieszki, ale jako zasłużony, opowijski weteran byłoby byczo, gdybyś dołączył :3
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania