Niemoc, sarkazm, frustracja i nie przesadnie opisany ból. I co miał na myśli ten chłopak mówiąc coś o przeznaczeniu, dziwnie ujął słowa. Ostatnie zdanie, zgadzam się to była udana majówka. Dam 5
Jakoś tak dziwnie przykro mi się zrobiło po przeczytaniu. Rzeczywiście
wszystkie emocje opisane z umiarem, i ładnie. Daję 5, ale jakoś nie umie się uśmiechnąć.
Tak się pięknie zapowiadało :(. Bardzo prawdziwie opisałaś tę radość, z tego co tam będzie. Najprawdziwsza dla mnie była ta chęć poczucia dymy papierosowego i tych objęć ziających alkoholem. Poczuć się jak na prawdziwej imprezie, dać na luz. Przykre, że nie wyszło 5 :(
Jest super:). Mnie ujmuje to, że nie muszę się zastanawiać jak się po nim poruszać. Ja nie wstawiam żadnych obrazków, zdjęć czy innych wypęłniaczy bo hi, hi nie umię i nie mm czasu się w to bawić, ale ty możesz swojego bloga pokolorować, że tak powiem. Jest opcja wyboru czcionki i jej koloru i wiele innych. Pobawisz się tym w wolnej chwili to za tydzień będzie już wyglądał inaczej. Chyba, że Ci na tym nie zależy :)
Dziś to tak zaczęłam, muszę się w coś wtopić.
Ale od jutra na spokojnie prześledzę te czcionki, kolory itp.
Rysunki są stare jak świat, lubiłam sobie pomazgrolic hehe :)
Anonim04.05.2015
na tym blogu masz tez rysunki? Bo chetnie bym je zobaczył :)
NataliaO, ja z całego serca polecam założyć bloga na blogspot.com! W porównaniu z bloog.pl, na którym próbowałam coś zdziałać, ale z marnym skutkiem, blogspot jest znacznie łatwiejszy do ogarnięcia i po jakimś czasie nie ma przed tobą tajemnic. I wydaje mi się, że szablony są ładniejsze, więcej opcji do urozmaicenia bloga. To tak z własnego doświadczenia :))
Anonim04.05.2015
nie widzę tych rysunków tylko same cxzerwone usta
dałabyś jakis bardziej bezpośredni link do nich
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10270652_1380236865598303_7542831788378332231_n.jpg?oh=81eb278e03285f66e3dd3986b74c4298&oe=55BF4C98
i coś takiego
Anonim04.05.2015
he he
to jakas Twoja fantazja erotyczna? ;p
całkiem ok, niepotrzebnie 'ubarwiłaś" to prog. graficznym ;)
Bo, pytałam mu się? To zdanie rzuciło mną o podłogę.... :) ale podoba mi się jak piszesz o chorobie, ja o swojej nie potrafię mówić, ba, będę rżneła głupa, a nie powiem ;)
ja na początku też nie zaczynałam tematu i rżnęłam głupa, ale zaprzyjaźniłam się z chorobą, czasem jestem na nią wściekła, a czasem ... Jest jak jest. Pozdrawiam :)
Jeju, ile komentarzy! Poruszasz trudne kwestie, ale podoba mi się sposób w jaki piszesz, jest lekki. Moment kiedy wkraczają używki, wiadomo, kto nie chcę, co? Eh. Świetne.
Komentarze (52)
Niemoc, sarkazm, frustracja i nie przesadnie opisany ból. I co miał na myśli ten chłopak mówiąc coś o przeznaczeniu, dziwnie ujął słowa. Ostatnie zdanie, zgadzam się to była udana majówka. Dam 5
chciał powiedzieć, że jest chory, ale nie dopuszczono go do słowa; bardzo udana :) dzięki
Jakoś tak dziwnie przykro mi się zrobiło po przeczytaniu. Rzeczywiście
wszystkie emocje opisane z umiarem, i ładnie. Daję 5, ale jakoś nie umie się uśmiechnąć.
Tak się pięknie zapowiadało :(. Bardzo prawdziwie opisałaś tę radość, z tego co tam będzie. Najprawdziwsza dla mnie była ta chęć poczucia dymy papierosowego i tych objęć ziających alkoholem. Poczuć się jak na prawdziwej imprezie, dać na luz. Przykre, że nie wyszło 5 :(
Dzięki Angela :)
bo ta chęć była prawdziwa :) Dziękuje Karolcia :)
Cii, tak podejrzewałam, dlatego mi bardzo przykro i jeszcze ta eutanazja, ech ;(
no temat ciekawy, ja na przykład jestem za eutanazją
tylko chodzi mi o osoby które chorują i wiedzą co je czeka i podejmują sami decyzje, a nie osoby z ich otoczenia
jestem ciekawa co wymyśli nasza pomysłodawczyni, nie mogę się doczekać :)
a teraz idę spać Dobranoc :**
Dobranoc *****
A jak się już obudzisz po, mam nadzieję spokojnej nocy, zajrzyj na bloga :)
zajrzałam :) Pozdrawiam :*
Nie wiem jak jest na innych blogach. Ten jest bardzo prosty i przejrzysty. Na innych nie mogę się odnaleźć jak wchodzę coś pogmerać
Wchodziłam przez hasło książki na 100%, bloog.pl
hehe ja też tak zrobie Dziękuje:)
Powodzenia :)
już czuje ze to zcarna magia hehe
czarna
Próbuj. Tam jak się zalogujesz to przychodzi kod na email, chwilę to trwa. Jak już Ci się uda to daj znać ;")
gosianataliao.bloog.pl jak będziesz mieć czas wejdź zobaczyć była bym wdzięczna :))
już idę:)
Byłam, widziałam :)
może być?
Jest super:). Mnie ujmuje to, że nie muszę się zastanawiać jak się po nim poruszać. Ja nie wstawiam żadnych obrazków, zdjęć czy innych wypęłniaczy bo hi, hi nie umię i nie mm czasu się w to bawić, ale ty możesz swojego bloga pokolorować, że tak powiem. Jest opcja wyboru czcionki i jej koloru i wiele innych. Pobawisz się tym w wolnej chwili to za tydzień będzie już wyglądał inaczej. Chyba, że Ci na tym nie zależy :)
Dziś to tak zaczęłam, muszę się w coś wtopić.
Ale od jutra na spokojnie prześledzę te czcionki, kolory itp.
Rysunki są stare jak świat, lubiłam sobie pomazgrolic hehe :)
na tym blogu masz tez rysunki? Bo chetnie bym je zobaczył :)
tak, nie nazwała bym tego rysunkiem :)
gosianataliao.bloog.pl
Tylko nie dostań zawału, rysunki są nawet nie pamiętam ile lat do tyłu
NataliaO, ja z całego serca polecam założyć bloga na blogspot.com! W porównaniu z bloog.pl, na którym próbowałam coś zdziałać, ale z marnym skutkiem, blogspot jest znacznie łatwiejszy do ogarnięcia i po jakimś czasie nie ma przed tobą tajemnic. I wydaje mi się, że szablony są ładniejsze, więcej opcji do urozmaicenia bloga. To tak z własnego doświadczenia :))
nie widzę tych rysunków tylko same cxzerwone usta
dałabyś jakis bardziej bezpośredni link do nich
nie umie nawet porządnie zdjęcia zrobić hehe
Nie wiem czy ja czasem na FB nie mam paru rysunków, zerknę
Autorze jutro na spokojnie wszystko ogarnę bo dziś to szalałam :) dziękuje :)
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/3637_366237483480933_965857847_n.jpg?oh=6663759d93ec97384bd1c42ce67bf0f1&oe=55C97F40
nie jojcz bo jest spoko aczkolwiek nie przepadam za tego typu
to jakaś manga-sranga? ;)
ale technicznie ok
tak coś ta manga
bo ćwiczyłam, że by noski i usta były małe, w ogóle drobnych proporcji bo ja rysuję wszystko duże :)
Nie szalej Natalka, daj na luz, po kolei nie wszystko od razu hi, hi :)
większości mam na bloku, stare mazgroły
Karola to tylko dziś tak szaleję hehe Jutro wrócę do normy to zły wpływ leków heheehe
DZIĘKUJE ZA ŁASKAWĘ OKO FILIP :))
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10270652_1380236865598303_7542831788378332231_n.jpg?oh=81eb278e03285f66e3dd3986b74c4298&oe=55BF4C98
i coś takiego
he he
to jakas Twoja fantazja erotyczna? ;p
całkiem ok, niepotrzebnie 'ubarwiłaś" to prog. graficznym ;)
nie to nie fantazja erotyczna hehe ona miała być w kajdanach
Bo, pytałam mu się? To zdanie rzuciło mną o podłogę.... :) ale podoba mi się jak piszesz o chorobie, ja o swojej nie potrafię mówić, ba, będę rżneła głupa, a nie powiem ;)
ja na początku też nie zaczynałam tematu i rżnęłam głupa, ale zaprzyjaźniłam się z chorobą, czasem jestem na nią wściekła, a czasem ... Jest jak jest. Pozdrawiam :)
Twoja ma już jakąś nazwę:)
:))
Jeju, ile komentarzy! Poruszasz trudne kwestie, ale podoba mi się sposób w jaki piszesz, jest lekki. Moment kiedy wkraczają używki, wiadomo, kto nie chcę, co? Eh. Świetne.
Moment kiedy wkraczają używki? Używki.
Dzięki :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania