-

-

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (52)

  • Prue 03.05.2015

    Niemoc, sarkazm, frustracja i nie przesadnie opisany ból. I co miał na myśli ten chłopak mówiąc coś o przeznaczeniu, dziwnie ujął słowa. Ostatnie zdanie, zgadzam się to była udana majówka. Dam 5

  • NataliaO 03.05.2015

    chciał powiedzieć, że jest chory, ale nie dopuszczono go do słowa; bardzo udana :) dzięki

  • Angela 03.05.2015

    Jakoś tak dziwnie przykro mi się zrobiło po przeczytaniu. Rzeczywiście
    wszystkie emocje opisane z umiarem, i ładnie. Daję 5, ale jakoś nie umie się uśmiechnąć.

  • KarolaKorman 03.05.2015

    Tak się pięknie zapowiadało :(. Bardzo prawdziwie opisałaś tę radość, z tego co tam będzie. Najprawdziwsza dla mnie była ta chęć poczucia dymy papierosowego i tych objęć ziających alkoholem. Poczuć się jak na prawdziwej imprezie, dać na luz. Przykre, że nie wyszło 5 :(

  • NataliaO 03.05.2015

    Dzięki Angela :)

  • NataliaO 03.05.2015

    bo ta chęć była prawdziwa :) Dziękuje Karolcia :)

  • KarolaKorman 03.05.2015

    Cii, tak podejrzewałam, dlatego mi bardzo przykro i jeszcze ta eutanazja, ech ;(

  • NataliaO 03.05.2015

    no temat ciekawy, ja na przykład jestem za eutanazją

  • NataliaO 03.05.2015

    tylko chodzi mi o osoby które chorują i wiedzą co je czeka i podejmują sami decyzje, a nie osoby z ich otoczenia

  • NataliaO 03.05.2015

    jestem ciekawa co wymyśli nasza pomysłodawczyni, nie mogę się doczekać :)

  • NataliaO 03.05.2015

    a teraz idę spać Dobranoc :**

  • KarolaKorman 03.05.2015

    Dobranoc *****

  • KarolaKorman 04.05.2015

    A jak się już obudzisz po, mam nadzieję spokojnej nocy, zajrzyj na bloga :)

  • NataliaO 04.05.2015

    zajrzałam :) Pozdrawiam :*

  • KarolaKorman 04.05.2015

    Nie wiem jak jest na innych blogach. Ten jest bardzo prosty i przejrzysty. Na innych nie mogę się odnaleźć jak wchodzę coś pogmerać

  • KarolaKorman 04.05.2015

    Wchodziłam przez hasło książki na 100%, bloog.pl

  • NataliaO 04.05.2015

    hehe ja też tak zrobie Dziękuje:)

  • KarolaKorman 04.05.2015

    Powodzenia :)

  • NataliaO 04.05.2015

    już czuje ze to zcarna magia hehe

  • NataliaO 04.05.2015

    czarna

  • KarolaKorman 04.05.2015

    Próbuj. Tam jak się zalogujesz to przychodzi kod na email, chwilę to trwa. Jak już Ci się uda to daj znać ;")

  • NataliaO 04.05.2015

    gosianataliao.bloog.pl jak będziesz mieć czas wejdź zobaczyć była bym wdzięczna :))

  • KarolaKorman 04.05.2015

    już idę:)

  • KarolaKorman 04.05.2015

    Byłam, widziałam :)

  • NataliaO 04.05.2015

    może być?

  • KarolaKorman 04.05.2015

    Jest super:). Mnie ujmuje to, że nie muszę się zastanawiać jak się po nim poruszać. Ja nie wstawiam żadnych obrazków, zdjęć czy innych wypęłniaczy bo hi, hi nie umię i nie mm czasu się w to bawić, ale ty możesz swojego bloga pokolorować, że tak powiem. Jest opcja wyboru czcionki i jej koloru i wiele innych. Pobawisz się tym w wolnej chwili to za tydzień będzie już wyglądał inaczej. Chyba, że Ci na tym nie zależy :)

  • NataliaO 04.05.2015

    Dziś to tak zaczęłam, muszę się w coś wtopić.
    Ale od jutra na spokojnie prześledzę te czcionki, kolory itp.
    Rysunki są stare jak świat, lubiłam sobie pomazgrolic hehe :)

  • Anonim 04.05.2015

    na tym blogu masz tez rysunki? Bo chetnie bym je zobaczył :)

  • NataliaO 04.05.2015

    tak, nie nazwała bym tego rysunkiem :)

  • NataliaO 04.05.2015

    gosianataliao.bloog.pl

  • NataliaO 04.05.2015

    Tylko nie dostań zawału, rysunki są nawet nie pamiętam ile lat do tyłu

  • Autor Anonimowy 04.05.2015

    NataliaO, ja z całego serca polecam założyć bloga na blogspot.com! W porównaniu z bloog.pl, na którym próbowałam coś zdziałać, ale z marnym skutkiem, blogspot jest znacznie łatwiejszy do ogarnięcia i po jakimś czasie nie ma przed tobą tajemnic. I wydaje mi się, że szablony są ładniejsze, więcej opcji do urozmaicenia bloga. To tak z własnego doświadczenia :))

  • Anonim 04.05.2015

    nie widzę tych rysunków tylko same cxzerwone usta
    dałabyś jakis bardziej bezpośredni link do nich

  • NataliaO 04.05.2015

    nie umie nawet porządnie zdjęcia zrobić hehe
    Nie wiem czy ja czasem na FB nie mam paru rysunków, zerknę

  • NataliaO 04.05.2015

    Autorze jutro na spokojnie wszystko ogarnę bo dziś to szalałam :) dziękuje :)

  • NataliaO 04.05.2015

    https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/3637_366237483480933_965857847_n.jpg?oh=6663759d93ec97384bd1c42ce67bf0f1&oe=55C97F40

  • Anonim 04.05.2015

    nie jojcz bo jest spoko aczkolwiek nie przepadam za tego typu
    to jakaś manga-sranga? ;)
    ale technicznie ok

  • NataliaO 04.05.2015

    tak coś ta manga

  • NataliaO 04.05.2015

    bo ćwiczyłam, że by noski i usta były małe, w ogóle drobnych proporcji bo ja rysuję wszystko duże :)

  • KarolaKorman 04.05.2015

    Nie szalej Natalka, daj na luz, po kolei nie wszystko od razu hi, hi :)

  • NataliaO 04.05.2015

    większości mam na bloku, stare mazgroły

  • NataliaO 04.05.2015

    Karola to tylko dziś tak szaleję hehe Jutro wrócę do normy to zły wpływ leków heheehe

  • NataliaO 04.05.2015

    DZIĘKUJE ZA ŁASKAWĘ OKO FILIP :))

  • NataliaO 04.05.2015

    https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10270652_1380236865598303_7542831788378332231_n.jpg?oh=81eb278e03285f66e3dd3986b74c4298&oe=55BF4C98
    i coś takiego

  • Anonim 04.05.2015

    he he
    to jakas Twoja fantazja erotyczna? ;p
    całkiem ok, niepotrzebnie 'ubarwiłaś" to prog. graficznym ;)

  • NataliaO 04.05.2015

    nie to nie fantazja erotyczna hehe ona miała być w kajdanach

  • KainaBref 07.05.2015

    Bo, pytałam mu się? To zdanie rzuciło mną o podłogę.... :) ale podoba mi się jak piszesz o chorobie, ja o swojej nie potrafię mówić, ba, będę rżneła głupa, a nie powiem ;)

  • NataliaO 07.05.2015

    ja na początku też nie zaczynałam tematu i rżnęłam głupa, ale zaprzyjaźniłam się z chorobą, czasem jestem na nią wściekła, a czasem ... Jest jak jest. Pozdrawiam :)

  • KainaBref 12.05.2015

    Twoja ma już jakąś nazwę:)

  • NataliaO 12.05.2015

    :))

  • ukaszeq 28.05.2015

    Jeju, ile komentarzy! Poruszasz trudne kwestie, ale podoba mi się sposób w jaki piszesz, jest lekki. Moment kiedy wkraczają używki, wiadomo, kto nie chcę, co? Eh. Świetne.

  • NataliaO 28.05.2015

    Moment kiedy wkraczają używki? Używki.
    Dzięki :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania