Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
rolod
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Komentarze (24)
Dziś chyba jest Europejski Dzień Numeru 112 a nie Walentynki.
eee, Bogumił, eee, wiem, że nie walentynki, to jest Anty-Walentynkowy, jakby co.
Co za przemądrzały Bogumił, no!
Aisak Dobra, to może coś na temat:
Jeśli cię Amor nie zachwyca
Pokaż mu gest Kozakiewicza
Bogumił jesteś na fali :)
Na kolację pójdź z Walentym.
Okaże się, jaki święty. :->
Jak z nim zostaniesz
Sama na sam
To się okaże
Święty czy cham?
Tse Tse nie święci garnki lepią :>
Aisak, ja nie wiem czy na takiej kolacji garnki są serwowane, czy coś innego zgoła, nomen omen. ;->>
A najlepsze jest to
"nie wyściubiaj z domu nosa
poczytaj wiersze Tyrtajosa"
I od razu mi się przyplątało:
"Nie zostawiaj swojej żony
Poczytaj wiersze Safony".
Oj, Bogomił....
Bogumił*
Całkowicie zgadzam się z dwiema ostatnimi linijkami : )
Fajnie! :]
Jakbym Aisaczka czytał. Mojemu dziadkowi było: Walenty. Ładnie to tak, obrażać pośmiertnie cudze dziadki. A ti ti ti:))
Jakbym Aisaczka czytał.-Słodkie :*
Ale nie chciałam nikogo obrażać, tym bardziej Dziadków cudzych!
Dobra idę na groch xD
Dziękuję DeDuś!
:))) Aleś zażarta! Przedostatni i ten z Tyrtajosem - wymiata.
Phi, wcale nie zażarta!
Dziękuję Wrotycz :)
Bardzo fajne małe formy. Przyjemna lektura
Dziękuję BóBó!
Druga 8 trzecia od końca bardzo spoczi. Reszta - spoczi mniej.
Dziękuję Canó!
* Druga i trzecia
Hejka! Moja zabawa w odkopywacza trwa. A więc i tutaj musiałam zawitać. Ostatnio mam fazę na wiersze. Więc czytam jak leci. Ach bardzo mnie się podobało. Coś innego. Nie słodkie. Ale smaczne :)
Ojej, Mia123a aaaaaale cię zabłądziło, dziękuję bardzo!
Bardzo i bardzo!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania