Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

rolod

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (24)

  • Bogumił 11.02.2019

    Dziś chyba jest Europejski Dzień Numeru 112 a nie Walentynki.

  • Aisak 11.02.2019

    eee, Bogumił, eee, wiem, że nie walentynki, to jest Anty-Walentynkowy, jakby co.

    Co za przemądrzały Bogumił, no!

  • Bogumił 11.02.2019

    Aisak Dobra, to może coś na temat:

    Jeśli cię Amor nie zachwyca
    Pokaż mu gest Kozakiewicza

  • Aisak 11.02.2019

    Bogumił jesteś na fali :)

  • TseCylia 11.02.2019

    Na kolację pójdź z Walentym.
    Okaże się, jaki święty. :->

  • Bogumił 11.02.2019

    Jak z nim zostaniesz
    Sama na sam
    To się okaże
    Święty czy cham?

  • Aisak 11.02.2019

    Tse Tse nie święci garnki lepią :>

  • TseCylia 11.02.2019

    Aisak, ja nie wiem czy na takiej kolacji garnki są serwowane, czy coś innego zgoła, nomen omen. ;->>

  • Bogumił 11.02.2019

    A najlepsze jest to
    "nie wyściubiaj z domu nosa

    poczytaj wiersze Tyrtajosa"

    I od razu mi się przyplątało:
    "Nie zostawiaj swojej żony
    Poczytaj wiersze Safony".

  • Aisak 11.02.2019

    Oj, Bogomił....

  • Aisak 11.02.2019

    Bogumił*

  • Angela 11.02.2019

    Całkowicie zgadzam się z dwiema ostatnimi linijkami : )

  • Aisak 11.02.2019

    Fajnie! :]

  • Dekaos Dondi 11.02.2019

    Jakbym Aisaczka czytał. Mojemu dziadkowi było: Walenty. Ładnie to tak, obrażać pośmiertnie cudze dziadki. A ti ti ti:))

  • Aisak 11.02.2019

    Jakbym Aisaczka czytał.-Słodkie :*
    Ale nie chciałam nikogo obrażać, tym bardziej Dziadków cudzych!
    Dobra idę na groch xD
    Dziękuję DeDuś!

  • Wrotycz 12.02.2019

    :))) Aleś zażarta! Przedostatni i ten z Tyrtajosem - wymiata.

  • Aisak 12.02.2019

    Phi, wcale nie zażarta!
    Dziękuję Wrotycz :)

  • Pan Buczybór 12.02.2019

    Bardzo fajne małe formy. Przyjemna lektura

  • Aisak 12.02.2019

    Dziękuję BóBó!

  • Canulas 12.02.2019

    Druga 8 trzecia od końca bardzo spoczi. Reszta - spoczi mniej.

  • Aisak 12.02.2019

    Dziękuję Canó!

  • Canulas 12.02.2019

    * Druga i trzecia

  • Mia123a 18.03.2019

    Hejka! Moja zabawa w odkopywacza trwa. A więc i tutaj musiałam zawitać. Ostatnio mam fazę na wiersze. Więc czytam jak leci. Ach bardzo mnie się podobało. Coś innego. Nie słodkie. Ale smaczne :)

  • Aisak 19.03.2019

    Ojej, Mia123a aaaaaale cię zabłądziło, dziękuję bardzo!
    Bardzo i bardzo!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania