Miernikowce

 

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • Canulas 03.08.2019

    W słowie to wyborne, ale niestety jestem zbyt ułomny i niektóre słowa muszę guglować. Więc widzę jakość, ale nie wszystko rozumiem.
    Pozdrówka

  • Pasja 03.08.2019

    Miło cię widzieć i dzięki za spojrzenie i za guglowanie przepraszam. Ale myślę, że trochę przesadzasz z tą jakością.

    Milej nocki

  • Canulas 03.08.2019

    pasja, nie no, Ty ładnie władasz słowem, to ja nie znam wszystkich znaczeń.

  • Pasja 03.08.2019

    Canulas jedzie mi tu czołg? Ale ok. cieszy mnie, ale wszyscy się uczymy poprzez teksty do naszego końca

  • JamCi 03.08.2019

    Piękne i smutne. Nie mogę powiedzieć, że zrozumiałam. Bo to pewnie do końca możesz zrozumieć tylko Ty. Wygląda jak rozliczenie się z życiem. Jak rachunek nie do opłacenia.

  • Pasja 03.08.2019

    JamCi ciekawe doznania i w pewien sposób trafione. Pięknie dziękuje za przyjście i pozdrawiam

  • JamCi 03.08.2019

    Pasja dzięki. Pozdrawiam. Ja ciągle w niepewności. Ale chyba niepewność w życie wpisana.

  • Pasja 03.08.2019

    JamCi skromność twoja to zaleta. Zaglądnę w twoje progi niebawem :)

  • JamCi 03.08.2019

    pasja dziękuję. Stresik :-)

  • Bożena Joanna 03.08.2019

    Piękna proza, choć hermetyczna. Dużo artyzmu.Jesteśmy jak te ćmy i owady żywiące się krwią i marniejące po kątach. Najbardziej spodobał mi się fragment o gazetach czyli o przemijaniu i zapomnieniu i destrukcji. Jak dotrze do nich światło, zanikną. Pozdrowienia!

  • Pasja 03.08.2019

    Witaj Bożenko
    Hermetyczna ciekawe określenie, a za gazety dziękuję... ten fragment jest bardzo ważny.
    Pozdrawiam cieplo

  • Angela 03.08.2019

    Pasju, jesteś prawdziwą artystką, budzą się w głowie obrazy, zapewne inne dl każdego, a powtórne czytanie dostarcza
    nowych i można tak wielokrotnie. Brawo
    Pozdrawiam.

  • akwamen 03.08.2019

    Dobry wieczór, Angelo :)

  • Angela 03.08.2019

    akwamen witaj Panie : )

  • akwamen 03.08.2019

    Angela przyjemnie CIę widzieć i czytać w chłodny wieczór :)

  • Pasja 03.08.2019

    Angela witaj
    Czy ty aby nie przesadzasz? Nie wolno tak, bo cię posądzą o kumoterstwo albo o gender.

    Dzięki za miłe słowa i twoje obrazy. Pozdrówka

  • Angela 03.08.2019

    pasja nie przesadzam. To po prostu było piękne. A niech sobie posądzają o co im tam wygodnie : )

  • Pasja 04.08.2019

    Angela :)

  • MarBe 04.08.2019

    Dość powszechne są korekty w samochodach liczników, a jeszcze bardziej z pamięci własnych niecnych uczynków.
    Pozdrawiam

  • Pasja 05.08.2019

    Sprowadzenie do mechaniki pamięci może mieć ciekawe znaczenie.
    Pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania