Piękne i smutne. Nie mogę powiedzieć, że zrozumiałam. Bo to pewnie do końca możesz zrozumieć tylko Ty. Wygląda jak rozliczenie się z życiem. Jak rachunek nie do opłacenia.
Piękna proza, choć hermetyczna. Dużo artyzmu.Jesteśmy jak te ćmy i owady żywiące się krwią i marniejące po kątach. Najbardziej spodobał mi się fragment o gazetach czyli o przemijaniu i zapomnieniu i destrukcji. Jak dotrze do nich światło, zanikną. Pozdrowienia!
Pasju, jesteś prawdziwą artystką, budzą się w głowie obrazy, zapewne inne dl każdego, a powtórne czytanie dostarcza
nowych i można tak wielokrotnie. Brawo
Pozdrawiam.
Komentarze (20)
W słowie to wyborne, ale niestety jestem zbyt ułomny i niektóre słowa muszę guglować. Więc widzę jakość, ale nie wszystko rozumiem.
Pozdrówka
Miło cię widzieć i dzięki za spojrzenie i za guglowanie przepraszam. Ale myślę, że trochę przesadzasz z tą jakością.
Milej nocki
pasja, nie no, Ty ładnie władasz słowem, to ja nie znam wszystkich znaczeń.
Canulas jedzie mi tu czołg? Ale ok. cieszy mnie, ale wszyscy się uczymy poprzez teksty do naszego końca
Piękne i smutne. Nie mogę powiedzieć, że zrozumiałam. Bo to pewnie do końca możesz zrozumieć tylko Ty. Wygląda jak rozliczenie się z życiem. Jak rachunek nie do opłacenia.
JamCi ciekawe doznania i w pewien sposób trafione. Pięknie dziękuje za przyjście i pozdrawiam
Pasja dzięki. Pozdrawiam. Ja ciągle w niepewności. Ale chyba niepewność w życie wpisana.
JamCi skromność twoja to zaleta. Zaglądnę w twoje progi niebawem :)
pasja dziękuję. Stresik :-)
Piękna proza, choć hermetyczna. Dużo artyzmu.Jesteśmy jak te ćmy i owady żywiące się krwią i marniejące po kątach. Najbardziej spodobał mi się fragment o gazetach czyli o przemijaniu i zapomnieniu i destrukcji. Jak dotrze do nich światło, zanikną. Pozdrowienia!
Witaj Bożenko
Hermetyczna ciekawe określenie, a za gazety dziękuję... ten fragment jest bardzo ważny.
Pozdrawiam cieplo
Pasju, jesteś prawdziwą artystką, budzą się w głowie obrazy, zapewne inne dl każdego, a powtórne czytanie dostarcza
nowych i można tak wielokrotnie. Brawo
Pozdrawiam.
Dobry wieczór, Angelo :)
akwamen witaj Panie : )
Angela przyjemnie CIę widzieć i czytać w chłodny wieczór :)
Angela witaj
Czy ty aby nie przesadzasz? Nie wolno tak, bo cię posądzą o kumoterstwo albo o gender.
Dzięki za miłe słowa i twoje obrazy. Pozdrówka
pasja nie przesadzam. To po prostu było piękne. A niech sobie posądzają o co im tam wygodnie : )
Angela :)
Dość powszechne są korekty w samochodach liczników, a jeszcze bardziej z pamięci własnych niecnych uczynków.
Pozdrawiam
Sprowadzenie do mechaniki pamięci może mieć ciekawe znaczenie.
Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania