No piękne to!! - w odczuciu mym.
Np to: ''Radość i smutek nabrzmiewa pod lupą rosy, która niknie po przebudzeniu'' !! Od: ''Nie wiemy tego..do: jednakowo''
Wybrałem dwa, ale całość mi się podoba. Pozdrawiam→5
To jak zaproszenie do innego, równoległego świata. Nie wiem czemu skojarzyło mi się z nawiązywaniem relacji. Gdy otwieramy się na druga osobę, to zapraszamy ją do swojego "domu".
Jak zawsze pięknie malujesz.
pozdrawiam!
Witaj Justysko
A tak mnie natchnęłaś swoimi tematami do Bitwy.
Czy zaproszenie? Może. Jednak mój świat nie należy do łatwych relacji.
Miłego popołudnia
Ciekawie Pasjo bardzo :)
Ostatnie Twoje teksty bardzo ruszyły w kierunku prozy poetyckiej, a ten powyższy jest tego nsjleprszym przykładem.
W bitwie już mam swoich faworytów, ale utwór bardzo mi się podoba :)
Pozdrawiam gorąco :)
"Nie wiemy tego? Przeczuwamy zaledwie, że istnieje bliźniacza łódź naszego życia, pływająca po linii światów równoległych." - piękne
Ok, cienka granica przebiega pomiędzy mądrością, a imitacją ejże. Ty się nie silisz na nią. Ona, madrość słowa, oplata Cię naturalnie.
Czytam wszystkie konkursowe po kolei i w końcu mam swojego faworyta.
"Podczas gdy Słońce płonie dla wszystkich jednakowo" - ładne podsumowanie.
Nie znam się za bardzo na prozie poetyckiej, ale to brzmi naprawdę całkiem fajnie. Przyjemne, refleksyjne.
"Drewno impregnowane kilkakrotnie przez radość, smutek i marzenia." — ładne
"Otwórz drzwi i wejdź. " — magiczne... tajemnicze...
"Podczas gdy Słońce płonie dla wszystkich jednakowo." — świetne podsumowanie!
Pozdrawiam :)
Komentarze (26)
Bardziej poezja to niż proza :) Malujesz, czarując czytelnika każdym zdaniem :)
Oceniłam i serdecznie pozdrawiam :)
Witaj
Dziękuję za miłe słowa i spojrzenie okiem fachowca.
Pozdrawiam cieplutko
No piękne to!! - w odczuciu mym.
Np to: ''Radość i smutek nabrzmiewa pod lupą rosy, która niknie po przebudzeniu'' !! Od: ''Nie wiemy tego..do: jednakowo''
Wybrałem dwa, ale całość mi się podoba. Pozdrawiam→5
Witaj DD
Miło usłyszeć takie słowa i dobry wybór.
Pozdrawiam
Ładne - i przyznaję rację KarolaKorman'owi - faktycznie - bardziej poezja niż proza - ale nadal - naprawdę fajny tekst.
Witaj
Dzięki za spojrzenie. Tak racja, że to proza poetycka. Pozdrawiam
To jak zaproszenie do innego, równoległego świata. Nie wiem czemu skojarzyło mi się z nawiązywaniem relacji. Gdy otwieramy się na druga osobę, to zapraszamy ją do swojego "domu".
Jak zawsze pięknie malujesz.
pozdrawiam!
Witaj Justysko
A tak mnie natchnęłaś swoimi tematami do Bitwy.
Czy zaproszenie? Może. Jednak mój świat nie należy do łatwych relacji.
Miłego popołudnia
Halo! Halo!
Głosowanie rozpoczęte. Zapraszamy Szanowną Panią na Forum
Fajny klimat stworzyłaś. Dzięki twojemu dzieły przeniosłam się w inny bajkowy świat.
Witaj
Dziękuję za bajkę i aprobatę klimatu.
Pozdrawiam
Ciekawie Pasjo bardzo :)
Ostatnie Twoje teksty bardzo ruszyły w kierunku prozy poetyckiej, a ten powyższy jest tego nsjleprszym przykładem.
W bitwie już mam swoich faworytów, ale utwór bardzo mi się podoba :)
Pozdrawiam gorąco :)
Witaj
Dziękuję za spojrzenie. Ja jeszcze wszystkich nie czytałam, więc nie mam jeszcze faworyta.
Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę
"Nie wiemy tego? Przeczuwamy zaledwie, że istnieje bliźniacza łódź naszego życia, pływająca po linii światów równoległych." - piękne
Ok, cienka granica przebiega pomiędzy mądrością, a imitacją ejże. Ty się nie silisz na nią. Ona, madrość słowa, oplata Cię naturalnie.
Czytam wszystkie konkursowe po kolei i w końcu mam swojego faworyta.
Witaj
Dzięki za poczytanie i miłe słowa. Faworyt?
Pozdrawiam
pięć podobało mi się
Witaj
Dzięki za wdepnięcie Mar.
Pozdrawiam ciepło
"Podczas gdy Słońce płonie dla wszystkich jednakowo" - ładne podsumowanie.
Nie znam się za bardzo na prozie poetyckiej, ale to brzmi naprawdę całkiem fajnie. Przyjemne, refleksyjne.
Witaj
Bardzo dziękuję za spojrzenie i miłe słowa.
Pozdrawiam:))
Witam,
"Drewno impregnowane kilkakrotnie przez radość, smutek i marzenia." — ładne
"Otwórz drzwi i wejdź. " — magiczne... tajemnicze...
"Podczas gdy Słońce płonie dla wszystkich jednakowo." — świetne podsumowanie!
Pozdrawiam :)
Witaj
Dziękuję za odwiedziny i dobre wyróżnienie myśli.
Dużo Słońca życzę :))
Słońce wszystkich grzeje jednakowo, lecz różnie rozgrzewa i jako dar jest przyjmowane.
Witaj
Bardzo dobre spojrzenie na dar Słońca. Pozdrawiam
Pasjo, wróć do TW... Tyle nowych twarzy, a naszej Pasji nie ma :( Kcemy byś wróciła!
Witaj
Bardzo dziękuję za pamięć. Pomyślę. :))
Pamiętamy o Tobie cały czas!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania