mieszka we mnie on

 

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 15

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (26)

  • KarolaKorman 20.09.2018

    Bardziej poezja to niż proza :) Malujesz, czarując czytelnika każdym zdaniem :)
    Oceniłam i serdecznie pozdrawiam :)

  • Pasja 20.09.2018

    Witaj
    Dziękuję za miłe słowa i spojrzenie okiem fachowca.
    Pozdrawiam cieplutko

  • Dekaos Dondi 20.09.2018

    No piękne to!! - w odczuciu mym.
    Np to: ''Radość i smutek nabrzmiewa pod lupą rosy, która niknie po przebudzeniu'' !! Od: ''Nie wiemy tego..do: jednakowo''
    Wybrałem dwa, ale całość mi się podoba. Pozdrawiam→5

  • Pasja 20.09.2018

    Witaj DD
    Miło usłyszeć takie słowa i dobry wybór.
    Pozdrawiam

  • Kapelusznik 20.09.2018

    Ładne - i przyznaję rację KarolaKorman'owi - faktycznie - bardziej poezja niż proza - ale nadal - naprawdę fajny tekst.

  • Pasja 20.09.2018

    Witaj
    Dzięki za spojrzenie. Tak racja, że to proza poetycka. Pozdrawiam

  • Justyska 20.09.2018

    To jak zaproszenie do innego, równoległego świata. Nie wiem czemu skojarzyło mi się z nawiązywaniem relacji. Gdy otwieramy się na druga osobę, to zapraszamy ją do swojego "domu".
    Jak zawsze pięknie malujesz.
    pozdrawiam!

  • Pasja 20.09.2018

    Witaj Justysko
    A tak mnie natchnęłaś swoimi tematami do Bitwy.
    Czy zaproszenie? Może. Jednak mój świat nie należy do łatwych relacji.
    Miłego popołudnia

  • Halo! Halo!
    Głosowanie rozpoczęte. Zapraszamy Szanowną Panią na Forum

  • Tina12 20.09.2018

    Fajny klimat stworzyłaś. Dzięki twojemu dzieły przeniosłam się w inny bajkowy świat.

  • Pasja 21.09.2018

    Witaj
    Dziękuję za bajkę i aprobatę klimatu.
    Pozdrawiam

  • Ciekawie Pasjo bardzo :)
    Ostatnie Twoje teksty bardzo ruszyły w kierunku prozy poetyckiej, a ten powyższy jest tego nsjleprszym przykładem.
    W bitwie już mam swoich faworytów, ale utwór bardzo mi się podoba :)
    Pozdrawiam gorąco :)

  • Pasja 21.09.2018

    Witaj
    Dziękuję za spojrzenie. Ja jeszcze wszystkich nie czytałam, więc nie mam jeszcze faworyta.
    Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę

  • Canulas 20.09.2018

    "Nie wiemy tego? Przeczuwamy zaledwie, że istnieje bliźniacza łódź naszego życia, pływająca po linii światów równoległych." - piękne

    Ok, cienka granica przebiega pomiędzy mądrością, a imitacją ejże. Ty się nie silisz na nią. Ona, madrość słowa, oplata Cię naturalnie.
    Czytam wszystkie konkursowe po kolei i w końcu mam swojego faworyta.

  • Pasja 21.09.2018

    Witaj
    Dzięki za poczytanie i miłe słowa. Faworyt?
    Pozdrawiam

  • Margerita 21.09.2018

    pięć podobało mi się

  • Pasja 21.09.2018

    Witaj
    Dzięki za wdepnięcie Mar.
    Pozdrawiam ciepło

  • Pan Buczybór 21.09.2018

    "Podczas gdy Słońce płonie dla wszystkich jednakowo" - ładne podsumowanie.
    Nie znam się za bardzo na prozie poetyckiej, ale to brzmi naprawdę całkiem fajnie. Przyjemne, refleksyjne.

  • Pasja 25.09.2018

    Witaj
    Bardzo dziękuję za spojrzenie i miłe słowa.
    Pozdrawiam:))

  • Agnieszka Gu 22.09.2018

    Witam,

    "Drewno impregnowane kilkakrotnie przez radość, smutek i marzenia." — ładne
    "Otwórz drzwi i wejdź. " — magiczne... tajemnicze...
    "Podczas gdy Słońce płonie dla wszystkich jednakowo." — świetne podsumowanie!
    Pozdrawiam :)

  • Pasja 25.09.2018

    Witaj
    Dziękuję za odwiedziny i dobre wyróżnienie myśli.
    Dużo Słońca życzę :))

  • MarBe 23.09.2018

    Słońce wszystkich grzeje jednakowo, lecz różnie rozgrzewa i jako dar jest przyjmowane.

  • Pasja 25.09.2018

    Witaj
    Bardzo dobre spojrzenie na dar Słońca. Pozdrawiam

  • Ritha 28.09.2018

    Pasjo, wróć do TW... Tyle nowych twarzy, a naszej Pasji nie ma :( Kcemy byś wróciła!

  • Pasja 28.09.2018

    Witaj
    Bardzo dziękuję za pamięć. Pomyślę. :))

  • Ritha 28.09.2018

    Pamiętamy o Tobie cały czas!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania